چاپ افست

درباره چاپ افست

چاپ افست


چاپ افست یکی از کاربردی ترین سیستم های چاپی می باشد که به طور گسترده برای چاپ انواع محصولات چاپی با تیراژ و کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد. در چاپ افست، چهار رنگ فقط یک بار و هر رنگ به طور مجزا از زیر دستگاه رد می شوند. به همین علت کیفیت کارهای چاپی در افست چهار رنگ بالاتر از افست دو رنگ می باشد. برای تولید انواع محصولات چاپی از قبیل بروشور، کاتالوگ، فولدر، پوستر، کارت ویزیت و ... می توان از چاپ افست استفاده نمود. همچنین در بسیاری از مواقع در صنعت بسته بندی نیز برای تولید انواع جعبه و کارتن، این سیستم چاپ به کار می رود.


فرایند چاپ افست


فرایند چاپ افست اندکی متفاوت از سایر روش های چاپی می باشد. طی این فرایند، نوشته و عکس را روی سطح لاستیکی یک استوانه می اندازند. با وارد کردن فشار توسط استوانه ی دوم، طرح مورد نظر روی کاغذ چاپ می شود. در چاپ افست رنگی، چهار رنگ اصلی در قالب چهار استوانه تک رنگ کنار یکدیگر قرار می گیرند. با عبور برگه کاغذی از زیر هر یک از این استوانه های غلتان، رنگ آن به بخش های مورد نیاز مشخص شده منتقل می شود. دستگاه های چاپ افست در سایز و اندازه های مختلفی موجود هستند که هر کدام از آن ها برای کاربرد خاصی مناسب است.

فرآیند چاپ افست به صورت عکس
مزایای چاپ افست


چاپ افست ویژگی های خاصی دارد که باعث شده طرفداران خود را داشته باشد. از جمله ویژگی های چاپ افست به موارد زیر می توان اشاره نمود:

• دقت بالا
• آماده سازی سریع
• امکان چاپ روی انواع کاغذ
• چاپ در تیراژ بالا
• کیفیت بالای چاپ
• هزینه ی اقتصادی در تیراژ بالا
سیستم چاپ افست مزایای بسیاری دارد که موجب شده است تا به یکی از محبوب ترین روش ها تبدیل شود. فرایند چاپ افست به گونه ای است که محتوای مورد نظر شما با دقت بالایی به چاپ رسیده و در نهایت محصول چاپی باکیفیتی در اختیار شما قرار می دهد. طی فرایند چاپ افست، سفارشات به صورت سری و در هر سری به تعداد 1000 عدد محصول آماده می شود. همان طور که می دانید، چاپ این حجم از سفارشات به صرف زمان و هزینه نسبتا زیادی نیاز دارد. این در حالی است که استفاده از چاپ افست به شما کمک می کند تا کلیه سفارشات خود را با تیراژ بالا، طی مدت زمانی کوتاه و با هزینه ای به مراتب کمتر از چاپ دیجیتال، آماده نمایید.

کاربرد چاپ افست


چاپ افست در موارد بسیاری کاربرد دارد. چاپ انواع بروشور، کتاب های ادبی نفیس، اوراق اداری، کتاب راهنما، کاتالوگ، تمبر، کارتن مقوایی، انواع لیبل، مجله، انواع فرم، روزنامه، پوستر، نقشه، پاکت، تراکت، کارت ویزیت، کارت دعوت، سربرگ، فولدر، ست های اداری و ... از جمله مواردی هستند که می توانید از چاپ افست استفاده نمایید.

کاربرد چاپ افست برای چاپ با تعداد بالا است


در ادامه به معرفی و توضیح بیشتر برخی از محصولات چاپی به روش چاپ افست پرداخته ایم:

چاپ افست بروشور


چاپ بروشور افست یکی از کاربردی ترین اقلام مشترک این صنعت با صنعت تبلیغات می باشد که از معرفی خدمات و محصولات تا ارائه ی اطلاعات تخصصی را برعهده دارد. شما می توانید با توجه به نیاز کسب و کار خود یکی از انواع بروشور دو لت افست، بروشور سه لت افست و بروشور چهار لت افست را سفارش دهید.


چاپ افست پاکت


چاپ پاکت افست یکی از ملزومات ست های اداری می باشد که برای قرار دادن نامه ها و اوراق اداری مورد استفاده قرار می گیرد. پاکت ها تاثیر به سزایی در جلب نظر مشتریان و دفاع از هویت برند دارند. از این رو طراحی و چاپ آن ها بسیار حائز اهمیت است. محتوای چاپی روی پاکت ها باید شامل نام و حوزه فعالیت برند، لوگو و اطلاعات تماس باشد.

 

چاپ افست تراکت


تراکت ها در زمان و مکان های مختلف به دست افراد می رسند.چاپ با کیفیت و ظاهر قابل قبول چاپ تراکت افست باعث افزایش تاثیرگذاری آن در ذهن مخاطبان خواهد شد. چاپ افست این دو مولفه را در بر دارد و شما را در راه تبلیغات موثر همراهی می کند.

 

چاپ افست پوستر


پوسترها، اعلامیه هایی در ابعاد بزرگ هستند. تبلیغات، اطلاع رسانی و ... از جمله موارد کاربردهای چاپ پوستر افست هستند. هرچه از تصاویر و طراحی های گرافیکی بهتری در پوستر خود استفاده نمایید، نتیجه ی بهتر و موثرتری در انتظار شما خواهد بود.


چاپ افست کارت ویزیت


ارائه ی کارت ویزیت یکی از موثرترین راه ها برای تبلیغ و معرفی کسب و کارهاست. با توجه به این که چاپ کارت ویزیت افست بیانگر هویت برند شما است، باید کیفیت قابل قبولی داشته باشد تا تاثیر مطلوبی در روند افزایش اعتبار برندتان داشته باشد.

 

چاپ افست سربرگ


سربرگ ها یکی دیگر از اقلام ست های اداری هستند که استفاده از آن ها به بالا بردن اعتبار برند و جلب اعتماد مشتریان کمک می کند. اطلاعات مختلفی از جمله نام برند، لوگو، حوزه فعالیت، شماره های تماس، آدرس، راه های ارتباطی و ... از جمله مواردی هستند که توصیه می شود تا از آن ها در چاپ سربرگ افست استفاده شود.

چاپ افست لیبل


لیبل ها یکی از اقلام کاربردی برای تبلیغات هستند. نام سازمان، لوگو، زمینه فعالیت، آدرس، راه های ارتباطی و به طور کلی تمامی اطلاعات مورد نیاز شما می تواند در چاپ لیبل افست به کار رود تا با چسباندن آن ها روی محصول یا اشیای مورد نظر، مشخصات آن را مشخص نمایید.


چاپ افست کارت دعوت و پستال


همه ی ما به مناسبت های مختلفی دعوت شده ایم که هر کدام از کارت دعوت مخصوص به خود استفاده کرده اند. بدیهی است که کارت دعوت های زیباتر و با چاپ باکیفیت تر توجه ما را بیشتر به خود جلب کرده و ما را به شرکت در آن مناسب بیشتر ترغیب می نماید. به همین علت کیفیت چاپ و زیبایی ظاهری یکی از اصلی مولفه ها در میزان تاثیرگذاری چاپ کارت دعوت و پستال افست به شمار می رود. چاپ افست به شما کارت دعوت هایی با کیفیت بالا ارائه می دهد.

 

چاپ افست کاتالوگ


کاتالوگ ها بیانگر خدمات و محصولات برند هستند، به همین علت کیفیت چاپ و زیبایی بصری آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. شما به کمک چاپ افست می توانید چاپ کاتالوگ افست خود را با بالاترین کیفیت انجام دهید.

چاپ افست فولدر


فولدرها از جمله اقلامی هستند که می توانند در ست های اداری مورد استفاده قرار بگیرند. همایش ها، سمینارها، مناسبات اداری مختلف و ... از جمله مواقعی هستند که شما می توانید با استفاده از چاپ فولدر افست، حرکت مثبتی در جهت تبلیغات خود داشته باشید.


چاپ افست ست اداری


ست های اداری از جمله ملزومات هر کسب و کار و سازمانی هستند. استفاده از ست اداری موجب افزایش اعتبار برند و جلب اعتماد مشتریان می شود. پاکت نامه، سربرگA4، سربرگA5، پاکت A5 و ... نمونه هایی از اجزای مختلف ست های اداری هستند. چاپ سانترال خدمات چاپ افست ست اداری در تهران  را در قالب دو بسته ی مختلف ارائه می دهد. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از دو محصول ست اداری 01 و یا ست اداری 02 را انتخاب کرده و سفارش دهید. شما می توانید سفارش آنلاین چاپ خود را د رکمتر از پنج دقیقه در سایت سانترال انجام دهید.

 

 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید