چاپ بک لایت

0

(امتیاز 0 خریدار)

0 دیدگاه 0 پرسش
مشخصات عمومی

حداکثر طول :3000 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبیتعداد نظرات : 0 نظر
امتیاز :

برچسب ها:

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
اطلاعات سفارش
قیمت نهایی :
0 ریال
زمان تحویل :

چاپ بک لایت فضای داخلی 

به طور کلی بک لایت به یک لایه محصول چاپی طلقی گفته می شود که روی لایت باکس قرار گرفته و با روشن شدن آن، محتوای پرینت شده را نمایش می دهد. ظاهر بک لایت به صورت یک لایه ی نازک طلقی، سفید و نیمه شفاف است. مجموعه ی این ویژگی ها باعث شده است تا بک لایت نور را به خوبی از خود عبور داده و محتوای چاپ شده را در معرض دید افراد قرار دهد.

بک لایت ها در دو نوع فضای خارجی و فضای داخلی به چاپ می رسند. این محصولات با یکدیگر با یک دیگر تفاوت هایی دارند و هر یک برای کاربردهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. 

3 ویژگی چاپ روی بک لایت فضای داخلی

• زمینه ی بک لایت فضای داخلی به رنگ سفید می باشد. روشن بودن رنگ زمینه در این محصول باعث شده است تا رنگ های جیغ با کیفیت متفاوتی به چاپ برسند.
• همان طور که از نام این محصول پیداست، بک لایت فضای داخلی اغلب در فضاهای سربسته و داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو در ابعادی متناسب با فضاهای داخلی چاپ می شود.
• با یک بار تهیه ی لایت باکس و بک لایت فضای داخلی، می توانید تبلیغاتی متنوع را تجربه کنید. تنها کافیست که چند بک لایت با محتوای چاپی متفاوت تهیه نموده و به مرور زمان روی لایت باکس نصب نمایید. با این کار، می توانید به روند تبلیغات خود تنوع ببخشید.

مقایسه چاپ بک لایت فضای داخلی با بک لایت فضای خارجی

چاپ بک لایت فضای داخلی به صورت پشت چاپ انجام می شود. این بدین معناست که پرینت محتوا در سطح پشتی بک لایت انجام می شود. به این ترتیب هنگام نصب و استفاده از بک لایت فضای داخلی باید محتوای پرینت شده بین لایت باکس و بک لایت قرار گرفته باشد.

با این کار، نور تابیده شده از لایت باکس در ابتدا به محتوای چاپی رسیده و سپس با عبور از بک لایت، متن و یا تصویر پرینت شده در برابر دید افراد قرار می دهد. این در حالی است که چاپ بک لایت فضای خارجی به صورت رو چاپ بوده و هنگام نصب و استفاده از لایت باکس، محتوای چاپی روی بک لایت قرار می گیرد.

کاربرد بک لایت فضای داخلی

بسیاری از کسب و کارها با یک بار چاپ محتوای مناسب روی بک لایت فضای داخلی، آن را در موقعیت های متفاوتی به کار می برند. تزئین محیط های نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی شرکت ها، غرفه آرایی، تبلیغات در فروشگاه ها و ... از جمله موقعیت هایی هستند که می توان از چاپ بک لایت فضای داخلی استفاده نمود.

هزینه چاپ بک لایت فضای داخلی

هزینه چاپ بک لایت فضای داخلی بسته به طول آن می تواند متغیر باشد. سانترال با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها، کلیه خدمات چاپ فضای داخلی از جمله چاپ بک لایت فضای داخلی را با کیفیت بالا و در مدت زمانی کوتاه ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال تماس بگیرید.

نظرات کاربران


نظر شما درباره چاپ بک لایت چیست؟
0 دیدگاه

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید