زیر بشقابی، سفارش آنلاین چاپ

مشخصات عمومی

حداکثر طول :48.7 سانتیمتر

حداکثر عرض :32 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ زیر بشقابی چیست؟
0 دیدگاه

چاپ زیربشقابی

یکی از اقدامات کاربردی که در بسیاری از مواقع به عنوان یادبود، هدایای تبلیغاتی و یا مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب هتل ها، سازمان های بزرگ، ادارات دولتی و ... از آن برای دستیابی به اهداف تبلیغاتی خود استفاده می نمایند.
کیفیت چاپی در چاپ زیربشقابی بسیار حائز اهمیت است. 

مزایای چاپ زیربشقابی

محتوای چاپ شده روی زیربشقابی به راحتی از بین نرفته و برای مدت زمان طولانی ماندگار خواهد بود. با توجه به کاربردی بودن زیربشقابی و موارد کاربرد فراوان آن، این نکته بسیار مهم می باشد.
استفاده از زیربشقابی به معرفی و دیده شدن هر چه بهتر نام تجاری شما کمک می نماید. از این رو بسیاری از کسب و کارهای فعال در حوزه های مختلف، برای پذیرایی مراسم ها از زیربشقابی استفاده می نمایند.
در بسیاری از مواقع می توانیم زیربشقابی که به صورت اختصاصی چاپ شده را به عنوان هدیه ای مناسب به اطرافیان خود تقدیم کنیم. به علاوه در چاپ دیجیتال دست ما برای استفاده از طرحها و رنگهای مختلف باز است.

کاربرد زیربشقابی

چاپ کردن ظروف با لوگو و نام سازمانی یکی از اقداماتی است که سازمان های بزرگ، هتل ها، تالارهای پذیرایی، ادارات و مواردی از این قبیل برای جدا سازی و مشخص کردن اقلام سازمانی خود به آن دست می زنند. به علاوه، این کار ظاهری یکدست به لوازم سازمان می بخشد. 
علاوه بر این، بسیاری از افراد از ظروف با چاپ نام برندشان، به عنوان یادبود استفاده می نمایند. این زیربشقابی های چاپ شده می توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی و یا در مراسم و مناسبات مختلف به عنوان یادبود به مخاطبان و همراهان شما اهدا شوند.
همچنین بسیاری از افراد از زیربشقابی به عنوان یکی از المان های جانبی در تزئین محیط های مختلف و یا دکوراسیون داخلی استفاده می نمایند. در چنین مواردی با چاپ طرح مورد علاقه خود و نصب آن در فضاهای مختلف می توانید با هزینه ای نسبتا اقتصادی، به طور چشمگیری بر دکوراسیون محیط مورد نظر خود تاثیر بگذارید.

طراحی زیربشقابی

محتوای طراحی باید بر اساس نوع کاربرد و هدف شما از چاپ زیربشقابی انتخاب شود. در صورتی که قصد دارید از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی و یا یادبود استفاده نمایید، محتوای چاپی شما باید تصاویر زیبا و قابل استفاده در دکوراسیون داخلی باشد. در چنین مواردی بهتر است محتوا تمام سطح آن را تحت پوشش قرار دهد. در غیر این صورت به نتیجه ی دلخواه خود دست نخواهید یافت.
این در حالی است که اگر هدف شما از چاپ زیربشقابی، داشتن اقلام سازمانی یکنواخت همراه با نام تجاری شماست، بهتر است محتوای چاپی شما شلوغ نبوده و سطح محدودی را تحت پوشش خود قرار دهد. در چنین شرایطی تنها ذکر نام تجاری و درج لوگو کفایت می کند.

قیمت و سفارش آنلاین چاپ زیربشقابی

برای ثبت سفارش آنلاین چاپ زیربشقابی و مشاهده قیمت آن می توانید از طریق وب سایت چاپ سانترال اقدام نمایید. همچنین کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید