تخته شاسی mdf

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا
تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره شاسی mdf 8m چیست؟
0 دیدگاه

چاپ تخته شاسی

چاپ تخته شاسی به عنوان یکی از سازه های نمایشگاهی میان صاحبان کسب و کار بسیار رواج دارد. شما می توانید به کمک چاپ تخته شاسی، محصولات و خدمات خود را به زیبایی هر چه تمام تر به مشتریان خود نمایش دهید.
چاپ تخته شاسی علاوه بر صنعت تبلیغات، در صنایع و حوزه های دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تزئین فضاهای نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی، گالری های مختلف و ... از جمله موارد کاربرد تخته شاسی هستند.
به علاوه، همه ی ما در بسیاری از مواقع لحظات شیرین و خاطره انگیزی را تجربه می کنیم که دوست داریم برای همیشه در گنجینه ی خاطراتمان ثبت شوند. چاپ تخته شاسی این امکان را برای ما فراهم می کند که عکس آن لحظات شیرین را ثبت نموده و با چاپ روی تخته شاسی آن را برای همیشه ماندگار کنیم.

مزایای چاپ روی تخته شاسی

چاپ تخته شاسی ویژگی های منحصر به فردی دارد که باعث شده افراد زیادی آن را برای کاربردهای مختلف انتخاب نمایند. در ادامه به بررسی برخی از این ویژگی ها می پردازیم:
• چاپ تخته شاسی در ابعاد و اندازه های دلخواه شما قابل سفارش و انجام است. 
هزینه چاپ روی تخته شاسی اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. 
• چاپ عکس روی تخته شاسی دوام و ماندگاری بالایی دارد. 
• کیفیت چاپ تخته شاسی بسیار حائز اهمیت می باشد. چاپ تخته شاسی در چاپ سانترال از کیفیت چاپی و وضوح رنگی بالایی برخوردار است. 
• چاپ تخته شاسی مشکلات استفاده از قاب عکس را به دنبال ندارد؛ مشکلاتی همچون شکستن شیشه قاب عکس، بازتاب و انعکاس نور از روی شیشه و ... . 
• چاپ عکس روی تخته شاسی می تواند به صورت یک مجموعه عکس و یا حتی چند تکه از پازل انجام شود. استفاده از این روش ها به خلاقانه تر شدن دکوراسیون محیط کمک می نماید. 
• جنس چوب استفاده شده در چاپ تخته شاسی تاثیر به سزایی در کیفیت چاپ عکس دارد. چاپ سانترال با استفاده از تخته هایی باکیفیت، برای حفظ کیفیت چاپ تخته شاسی در تلاش است. 

کاربرد چاپ تخته شاسی

چاپ تخته شاسی در موارد مختلفی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه برخی از این موارد را به اختصار برای شما بیان نموده ایم:
آژانس ها و شرکت های تبلیغاتی، شرکت های بازرگانی و ... عکس نمونه کارها، افراد الهام بخش و مواردی از این قبیل را روی تخته شاسی چاپ نموده و روی دیوارهای شرکت نصب می نمایند. این کار علاوه بر افزایش زیبایی محیط، جنبه ی انگیزشی نیز دارد.
بسیاری از گالری داران و هنرمندان هنگام برگزاری گالری، آثار خود را به صورت چاپ تخته شاسی ارائه می دهند. با این کار از عکس و یا اثر هنری خود بهتر محافظت می نمایند.
همچنین، افراد بسیاری هستند که عکس لحظات شیرین و خاطرات زیبای خود را ثبت نموده اند و با چاپ عکس روی تخته شاسی، آن را روی دیوار اتاق خود نصب می نمایند. با این کار علاوه بر قرار دادن عکس در مقابل دید خود و ایجاد حس مثبت، از عکس های مورد علاقه خود به نحو بهتری محافظت می نمایند.
صاحبان کسب و کار برای نمایش محصولات و خدمات خود در فضاهای نمایشگاهی و یا محیط داخلی شرکت، از چاپ تخته شاسی استفاده می نمایند.
طراحان دکوراسیون داخلی نیز برای افزایش زیبایی محیط و استفاده از المان های مختلف در محیط های داخلی، از چاپ عکس روی تخته شاسی استفاده می نمایند. 

انواع چاپ تخته شاسی

چاپ آنلاین سانترال برای راحت تر کردن دستیابی شما به نتیجه و محصول دلخواهتان، خدمات چاپ تخته شاسی را بر اساس سایز تخته دسته بندی نمونه و به شما همراهان گرامی ارائه می دهد:
تخته شاسی 20 × 30
تخته شاسی 30 × 40
تخته شاسی 35 × 50
تخته شاسی 40 × 60
تخته شاسی 50 × 70
تخته شاسی 60 × 90
تخته شاسی 70 × 100
تخته شاسی 100 × 100
تخته شاسی 100 × 140 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید