چاپ عکس روی شاسی

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا
تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ عکس روی شاسی چیست؟
0 دیدگاه

یکی از خدمات پرطرفدار و محبوب مجموعه سانترال چاپ؛ چاپ عکس روی شاسی می باشد. امکان سفارش از تیراژ یک عددی تا اعداد بالاتر وجود دارد و همچنین سایز تابلو نیز توسط مشتریان قابل انتخاب است. در ادامه سایزهایی که می توانید عکس خود را روی آن چاپ کنید را بیان خواهیم کرد. تابلو شاسی های چاپ شده در مجموعه سانترال چاپ در ضخامت ۸ میل بوده و بدون روکش یا با روکش های مختلف قابل چاپ و عرضه است. در ادامه به صورت مفصل تر با جزئیات چاپ تابلو شاسی در سانترال چاپ آشنا خواهید شد.

 

ابعاد تابلو شاسی 

مجموعه سانترال چاپ در سایزهای زیر اقدام به عرضه و چاپ عکس روی شاسی می کند:

 • ۱۵*۱۰
 • ۱۸*۱۳
 • ۳۰*۲۰
 • ۴۰*۳۰
 • ۷۰*۵۰
 • ۹۰*۶۰
 • ۷۰*۱۰۰

در صورتی که سفارشات خارج از این ابعاد داشتید؛ می توانید با شماره ۹۱۰۰۲۰۴۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و نسبت به استعلام امکان چاپ و قیمت اطلاع کسب کنید.

 

 

انواع روکش تابلو شاسی 

هنگام سفارش چاپ روی تابلو شاسی از مجموعه سانترال چاپ؛ می توانید به سه گونه روکش تابلو خود را انتخاب کنید. حالت اول چاپ تابلو شاسی بدون روکش است و دو حالت بعدی تابلو شاسی با لمینت گرم مات و براق می باشد. در ادامه درباره این دو نوع روکش توضیحات بیشتری ارائه می دهیم.

 

تابلو شاسی با روکش لمینت گرم مات 

در این نوع از روکش ابتدا چاپ روی تابلو شاسی ۸ میل صورت می گیرد؛‌ سپس روکش مات از جنس لمینت بر روی آن اضافه می شود که موجب کنتراست و برجسته تر شدن المان های موجود در تابلو می شود و این نوع روکش به جذابیت بیشتر تابلو کمک می کند.

 

تابلو شاسی با روکش لمینت گرم براق

در این روش همانند نوع قبلی روکش؛ ابتدا چاپ روی تابلو شاسی انجام می گیرد سپس روکشی براق از جنس لمینت روی آن افزوده می شود. در این نوع روکش به سرزندگی و درخشندگی تابلو به طور چشمگیری افزوده می شود. 

 

قیمت چاپ روی تابلو شاسی

برای اطلاع از قیمت تابلوی چاپی خود به صورت لحظه ای و آنلاین می توانید از فرم بالای موجود در این صفحه مشخصات سفارش خود را وارد کنید؛ سپس قیمت بروز و زمان تحویل به صورت دقیق به شما اطلاع داده می شود. با توجه به نوسانات قیمت شاسی و سایر عوامل چاپی؛ امکان ارائه قیمت های چاپ روی شاسی به صورت جدولی و … میسر نیست. 

 

 

مزایای چاپ تابلو شاسی در مجموعه سانترال چاپ

 1. کیفیت چاپ بالا
 2. قیمت بسیار مناسب
 3. چاپ روی سایز های مختلف تخته شاسی
 4. تابلوهای با کیفیت بالا (ضد آب؛ ضد اثر انگشت؛ ضد خراش)
 5. تحویل فوری

 

چرا چاپ روی تابلو شاسی گزینه مناسبی است؟

وقتی چاپ خود را روی تابلو شاسی انجام دهید نیازی به استفاده از قاب نیست این اولین مزیت استفاده از تابلو شاسی است. چاپ روی تابلو شاسی نسبت به روش های مشابه قیمت مناسب تری دارد و همین یکی دیگر از مهم ترین مزایای چاپ روی تابلو است.

مزیت دیگر این کار کیفیت بالای عکس ها بعد از چاپ است و در این روش چاپ رنگ ها زنده تر و زیباتر به نظر می آیند.

آخرین مزیتی که می توان به آن اشاره کرد نیز دوام بالای این نوع تابلو ها در مقایسه با تابلوهای شیشه ای و سایر انواع تابلو هاست. 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید