میز کانتر تاجدار

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره میز کانتر تاجدار چیست؟
0 دیدگاه

میز کانتر تاج دار

روش های بسیاری برای معرفی کسب و کارها و تبلیغات وجود دارد. یکی از بهترین راهکارها، شرکت در نمایشگاه های مرتبط با حوزه کاری برند می باشد. برای این که به نتیجه ایده آل خود دست یابید، باید چیدمان محیط غرفه ی خود را به خوبی انجام دهید. این کار مستلزم استفاده از ملزومات غرفه آرایی می باشد. ملزومات غرفه آرایی و یا همان سازه های نمایشگاهی، در انواع مختلفی وجود دارند که شما باید با توجه به نوع نیاز و کاربرد خود، نسبت به تهیه یک یا چند نمونه از آن ها اقدام نمایید. میز کانتر تاج دار یکی از معدود سازه های نمایشگاهی می باشد که می تواند به تنهایی و بدون نیاز به استفاده از هرگونه ملزومات دیگر، مورد استفاده قرار گیرد. در این مطلب از وب سایت چاپ سانترال قصد داریم میز کانتر تاج دار را معرفی و بررسی نماییم.

میز کانتر تاج دار چیست؟

میز کانتر تاج دار در واقع یکی از انواع استند نمایشگاهی می باشد که یک تابلو کوچک در بالای آن نصب شده است. این سازه نمایشگاهی به نوعی پایگاهی موقت برای ایجاد ارتباط و تعامل میان مخاطبان و کسب و کارها می باشد. غرفه دار به عنوان نماینده ای از یک برند در پشت میز کانتر تاج دار قرار گرفته و با معرفی خدمات و محصولات، به تبلیغات برند می پردازد.

 

 

ویژگی های میز کانتر تاج دار

میز کانتر تاج دار، سازه ای یک بار مصرف نیست که برای هر بار استفاده نیاز به تهیه ی مجدد آن باشد. این سازه از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار می باشد و به راحتی می تواند چندین بار مورد استفاده قرار گیرد.
میز کانتر تاج دار در فاصله ی کوتاهی نسبت به مخاطبان قرار دارد و وجود کوچکترین خطا نیز به سرعت دیده شده و می تواند از ارزش و جلوه ی کار شما بکاهد. از این رو کیفیت چاپ و وضوح تصاویر در میز کانتر تاج دار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. مرکز چاپ سانترال خدمات میز کانتر تاج دار را با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهد که به خوبی می تواند رضایت افراد را جلب نماید.

کاربرد میز کانتر تاج دار

در صنعت تبلیغات، اصطلاحی با عنوان "کانتر سمپلینگ" وجود دارد. کانتر سمپلینگ به این معناست که غرفه دار با استقرار در میز کانتر تاج دار، نمونه هایی از محصولات و خدمات یک کسب و کار را به مخاطبان خود ارائه می دهد. با این کار علاوه بر معرفی نام تجاری، نمونه ای از محصولات برند به مخاطبان ارائه می شود که می تواند موجب جلب نظر و رضایت افراد شود. کانتر سمپلینگ یکی از اصلی ترین کاربردهای میز کانتر تاج دار می باشد.

 

در صنعت تبلیغات، اصطلاحی با عنوان "کانتر سمپلینگ" وجود دارد

 

سفارش آنلاین میز کانتر تاج دار

چاپ سانترال از جدیدترین دستگاه ها برای آماده سازی سفارشات مشتریان خود استفاده می کند. کلیه خدمات سازه های نمایشگاه از جمله کانتر نمایشگاهی، میز کانتر تاج دار و ... با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال تماس بگیرید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید