پرینت سیاه و سفید

مشخصات عمومی

حداکثر طول :42 سانتیمتر

حداکثر عرض :21 سانتیمتر

تحویل را مشخص کنید

صفحات داخلی

روکش

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل صفحات داخلی

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره پرینت سیاه سفید چیست؟
0 دیدگاه

درباره چاپ سیاه و سفید

همه ما چه دانش آموز و دانشجو باشیم و چه در یکی از ارگان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی، مراکز درمانی مشغول کار باشیم یا به آنها حتی رجوع کنیم به پرینت مدارک و اسناد خاصی نیاز داریم.
برای مثال پرینت انتخاب واحد،  پرینت بیمه شخص ثالث، پرینت بلیط قطار، پرینت ثبت نام کتاب درسی، پرینت جزوه دانشجویی، پرینت عکس و ... از جمله مواردی هستند که ما به یک پرینتر نیاز داریم. اما با توجه به اینکه ممکن است به پرینتر یا مراکز چاپ و پرینت دسترسی نداشته باشیم، خیلی خوب است که بتوانیم سفارش پرینت خود را به صورت آنلاین ثبت نماییم و حتی آن را با پیک دریافت کنیم! در چاپ دیجیتال سانترال این امکان برای شما فراهم است.

ویژگی های پرینت در چاپ سانترال

• در پرینت انواع کاغذ، تصاویر با رنگ اصلی فایل چاپ می شوند. 
• چاپ عکس‌ها و نمودارها با کیفیت است. 
• هزینه ی تمام شده آن کاملا به صرفه است. 
• مرغوب ترین نوع کاغذ استفاده میشود. 
پرینت سیه و سفید با توجه به سلیقه و هدف شما می تواند برای چاپ انواع پوستر، سربرگ، کتاب، بروشور، تراکت، کاتالوگ و ... استفاده شود. به طور کلی هر محصول چاپی که در نظر داشته باشید را می توان به این روش چاپ کرد.

مزایای پرینت سیاه و سفید دیجیتال

برای چاپ به روش پرینت انواع کاغذ، از رنگ های پودری فشرده به نام تونر استفاده می شود. این رنگ ها در دمای بسیار بالا ذوب شده و همانند جوهر عمل می کنند. این رنگ های ذوب شده محتوای چاپی را در ابتدا در قالب عکس پردازش نموده و سپس طرح مورد نظر شما را روی کاغذ چاپ می نماید.
نکته قابل توجه این است که تونرها ضد آب هستند و به هیچ عنوان امکان کمرنگ و یا محو شدن این رنگ های پودری فشرده بر اثر قرار گرفتن در معرض رطوبت وجود ندارد.

قیمت پرینت سیاه و سفید

تعرفه پرینت سیاه و سفید به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله آنها می توان به تعداد صفحات، یک رو یا دو رو بودن صفحات (وجه چاپ)، جنس کاغذ(تحریر یا گلاسه)، گرماژ کاغذ و سایز کاغذ اشاره کرد. در سایت سانترال شما می توانید در صفحه سفارش پرینت سیاه و سفید در فرم تعبیه شده، تعداد، جنس، وجه و سایز مد نظر خود را انتخاب و به صورت آنی لیست قیمت پرینت سیاه و سفید را مشاهده نمائید.

سفارش آنلاین پرینت سیاه و سفید

 چاپ سانترال همواره سعی داشته پرینت سیاه و سفید ارزان و با کیفیتی را در کلیه مناطق غرب تهران، مرکز و شرق تهران با ارسال ارائه دهد. شما در هر منطقه ای که ساکن هستید می توانید، بعد از ثبت سفارش پرینت سیاه و سفید گزینه ارسال با پیک را برای دریافت سفارش خود انتخاب نمائید.
 در این مرکز پرینت سیاه و سفید در ابعاد A4،A5 ، A3 و ابعاد دلخواه بر روی کاغذهای تحریر 80  گرم و گلاسه با گرماژ 135، 150 گرم انجام می شود. همچنین پرینت پی دی اف، عکس، جزوه، فایل ورد و اکسل در این مرکز انجام می شود. کافی است بعداز تکیل فرم فایل خود را در قسمت مشخص شده در سایت ما آپلود کنید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید