سفارش و قیمت طراحی و چاپ فلکسی فوری

مشخصات عمومی

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :320 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ فلکسی چیست؟
0 دیدگاه

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که تابلوی بالای فروشگاه ها و مغازه ها از جنس بنر می باشد. این در حالی است که متریال به کار رفته در این تابلوها اندکی متفاوت بوده و با نام فلکسی شناخته می شود. به بیان دیگر تمام تابلوهایی که با لامپ مهتابی از پشت تابلو به محصول چاپی نور می تابانند، در دسته بندی محصولات فلکس قرار می گیرند. این محصول مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارد که موجب شده است تا این محصول در موارد بسیاری مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای چاپ فلکسی

چاپ فلکس به صرف هزینه ای بسیار زیاد نیاز ندارد. تمامی کسب و کارها، چه بزرگ و باتجربه ی بالا باشند و چه تازه تاسیس و نوپا، می توانند از  فلکسی برای ارائه محصول یا طرح خود استفاده نمایند. هزینه ی اقتصادی و مقرون به صرفه فلکس موجب شده است تا تمامی کسب و کارها بتوانند از این محصول برای تبلیغات و مارکتینگ خود با کمترین هزینه ی ممکن استفاده نمایند.
تابلوهای فلکس می توانند به خوبی نور را از خود عبور دهند. این قابلیت فلکسی به نمایش بهتر محتوا کمک می نماید. به همین علت اغلب از چاپ فلکس برای تابلوی فروشگاه ها، مغازه ها و ... استفاده می شود. به این ترتیب به مرور زمان تابلوهای پلاستیکی منسوخ شده و تابلوهای فلکسی جایگزین آن ها شده اند.
فلکسی در برابر شرایط مختلف محیطی و آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. استحکام بالای آن موجب شده است تا این محصول به انتخابی مناسب برای استفاده در فضاهای خارجی و روباز تبدیل شود.
کیفیت فلکس از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که چاپ فلکس با کیفیت بالایی انجام شده باشد، جلب توجه و رضایت مخاطبان بسیار ساده تر خواهد شد. 

تفاوت فلکسی با بنر

با وجود تمام شباهت های فلکس و بنر، تفاوت های زیادی میان این دو محصول چاپی مشاهده می شود. اصلی ترین تفاوت میان بنر و فلکس، امکان عبور نور از آن ها می باشد. فلکسی به خوبی نور را از خود عبور داده و این قابلیت به عنوان ویژگی بارز این محصول به شمار می رود. این در حالی است که چاپ بنر به هیچ عنوان رسانای خوبی برای نور نمی باشد.

هزینه چاپ فلکسی

گفتیم که چاپ فلکس به عنوان یکی از محصولات چاپی و اقلام تبلیغاتی با هزینه ی اقتصادی شناخته می شود. هزینه چاپ فلکس به ابعاد آن وابسته می باشد. وب سایت سانترال امکان انتخاب ابعاد مورد نظر شما و سپس استعلام هزینه پرینت فلکس را برای همراهان خود فراهم نموده است.

سفارش آنلاین فلکسی

سانترال از جدیدترین دستگاه ها برای آماده سازی و تحویل سفارشات مشتریان خود استفاده می نماید. کلیه خدمات چاپ لارج فرمت از جمله پرینت فلکسی با کیفیت بالا و در مدت زمان بسیار کوتاه انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در مرکز چاپ آنلاین سانترال تماس بگیرید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید