تلفن پشتیبانی
51 51 30 91 021

ثبت سفارش آنلاین چاپ تابلو فلکسی

مشخصات عمومی

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :320 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید
خدمات جانبی

قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان کریم خان زند خیابان میرزای شیرازی پلاک9
نظر شما درباره فلکسی چیست؟
0 دیدگاه

فلکس


بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که تابلوی بالای فروشگاه ها و مغازه ها از جنس بنر می باشد. این در حالی است که متریال به کار رفته در این تابلوها اندکی متفاوت بوده و با نام فلکسی شناخته می شود. به بیان دیگر تمام تابلوهایی که با لامپ مهتابی از پشت تابلو به محصول چاپی نور می تابانند، در دسته بندی محصولات چاپ فلکس قرار می گیرند. این محصول مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارد که موجب شده است تا این محصول در موارد بسیاری مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه ی این مطلب از وب سایت چاپ سانترال به معرفی چاپ فلکس و بررسی ابعاد مختلف آن می پردازیم.

مزایای چاپ فلکس


چاپ فلکس به صرف هزینه ای بسیار زیاد نیاز ندارد. تمامی کسب و کارها، چه بزرگ و باتجربه ی بالا باشند و چه تازه تاسیس و نوپا، می توانند از چاپ فلکس برای ارائه محصول یا طرح خود استفاده نمایند. هزینه ی اقتصادی و مقرون به صرفه چاپ فلکس موجب شده است تا تمامی کسب و کارها بتوانند از این محصول برای تبلیغات و مارکتینگ خود با کمترین هزینه ی ممکن استفاده نمایند.
تابلوهای فلکس می توانند به خوبی نور را از خود عبور دهند. این قابلیت چاپ فلکس به نمایش بهتر محتوا کمک می نماید. به همین علت اغلب از چاپ فلکس برای تابلوی فروشگاه ها، مغازه ها و ... استفاده می شود. به این ترتیب به مرور زمان تابلوهای پلاستیکی منسوخ شده و تابلوهای فلکسی جایگزین آن ها شده اند.
چاپ فلکس در برابر شرایط مختلف محیطی و آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. استحکام بالای چاپ فلکس موجب شده است تا این محصول به انتخابی مناسب برای استفاده در فضاهای خارجی و روباز تبدیل شود.
کیفیت چاپ فلکس از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که چاپ فلکس با کیفیت بالایی انجام شده باشد، جلب توجه و رضایت مخاطبان بسیار ساده تر خواهد شد. چاپ فلکس در این مجموعه با کیفیت بالایی انجام می شود.

تفاوت فلکس با بنر


با وجود تمام شباهت های فلکس و بنر، تفاوت های زیادی میان این دو محصول چاپی مشاهده می شود. اصلی ترین تفاوت میان بنر و فلکس، امکان عبور نور از آن ها می باشد. چاپ فلکسی به خوبی نور را از خود عبور داده و این قابلیت به عنوان ویژگی بارز این محصول به شمار می رود. این در حالی است که چاپ بنر به هیچ عنوان رسانای خوبی برای نور نمی باشد.

هزینه چاپ فلکس


گفتیم که چاپ فلکس به عنوان یکی از محصولات چاپی و اقلام تبلیغاتی با هزینه ی اقتصادی شناخته می شود. هزینه چاپ فلکس به ابعاد آن وابسته می باشد. وب سایت چاپ سانترال امکان انتخاب ابعاد مورد نظر شما و سپس استعلام هزینه چاپ فلکس را برای همراهان خود فراهم نموده است.

سفارش آنلاین چاپ فلکس


چاپ سانترال از جدیدترین دستگاه های چاپی برای آماده سازی و تحویل سفارشات مشتریان خود استفاده می نماید. کلیه خدمات چاپ لارج فرمت از جمله چاپ فلکس با کیفیت بالا و در مدت زمان بسیار کوتاه انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال تماس بگیرید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید