تلفن پشتیبانی
51 51 30 91 021

برآورد قیمت چاپ کاتالوگ تعداد پایین

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

تحویل را مشخص کنید

صفحات داخلی

روکش

صحافی

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل صفحات داخلی

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران خیابان کریم خان زند خیابان میرزای شیرازی پلاک9
نظر شما درباره چاپ کاتالوگ و ژورنال چیست؟
0 دیدگاه

چاپ کاتالوگ به صورت دیجیتال

کتابچه های تبلیغاتی یا کاتالوگ‌ها، همواره یکی از اصلی‌ترین اقلام چاپی هستند که با معرفی خدمات و محصولات هر کسب و کار به مخاطبان و مشتریان، تاثیر به سزایی در روند تبلیغات و فروش آن‌ها دارند. این محصولات کاربردی در قالب دفترچه‌هایی با ابعاد مختلف ارائه می شوند.
مهم‌ترین نکته درباره کاتالوگ و دفترچه‌های تبلیغاتی این است که این اقلام در خارج از محیط کاری شما به دست مشتری می رسد. به همین علت فرد فرصت کافی دارد که بدون قرارگیری در شرایط سخت و تحت فشار، کاتالوگ را مطالعه نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را درباره محصولات، خدمات و حتی خود کسب و کارتان به دست آورد. این نکته موجب شده است که تاثیرگذاری کاتالوگ های تبلیغاتی به طور چشمگیری افزایش یافته و جایگاه ویژه ای پیدا کند.
توجه داشته باشید که این اتفاق تنها در شرایطی رخ می دهد که کاتالوگ شما ظاهری جذاب و مخاطب پسند داشته و بر اساس اصول طراحی کاتالوگ آماده شده باشد. داشتن آگاهی و شناخت کافی نسبت به انواع کاتالوگ به شما در انتخاب بهترین نوع آن کمک می کند. 

چاپ فوری کاتالوگ به روش دیجیتال

انواع کاتالوگ و ژورنال

روش های چاپ کاتالوگ می تواند بر اساس موارد متفاوتی از قبیل ابعاد، جنس صفحات، نوع روکش به کار رفته، صحافی، جنس جلد، جهت صحافی و ... متفاوت باشد. با تغییر هر یک از این موارد، کاتالوگ شما ویژگی‌های منحصر به فردی کسب می کند که در نهایت تبدیل به انتخابی مناسب برای استفاده در موارد گوناگون می شود. 

کاغذ مناسب چاپ کاتالوگ

همان طور که می‌دانید، به طور کلی ضخامت و گرماژ کاغذ به کار رفته برای جلد کاتالوگ در مقایسه با صفحات داخلی بیشتر است. برای جلد کاتالوگ اغلب از گلاسه 250 گرم به تنهایی و یا همراه با یک لایه روکش سلفون مات یا براق استفاده می شود.
استفاده از این روکش‌ها مقاومت کاغذ را در برابر شرایط مختلف محیطی افزایش داده و در نهایت موجب بهبود کیفیت کاتالوگ می شوند. علاوه بر این، به مرور زمان و بر اثر تماس دست با سطح چاپی، از کیفیت چاپ صفحات کاسته شده و جلوه ی زیبای خود را از دست می دهند. استفاده از روکش سلفون از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نموده و دوام و ماندگاری کاتالوگ را افزایش می دهد.
برای صفحات داخلی از کاغذ تحریر، گلاسه و یا هر کدام از این دو نوع به همراه سلفون براق یا مات استفاده می شود.

کاغذ گلاسه و تحریر برای چاپ کاتالوگ مناسب است

ابعاد مختلف کاتالوگ

قطع A4 و A5 رایج ترین ابعاد برای چاپ کاتالوگ و دفترچه های تبلیغاتی هستند. علاوه بر این، صفحات مربعی نیز جذابیت خاص خود را داشته و توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. استفاده از ابعاد استاندارد به دلیل چاپ در شیت عمومی تاثیر به سزایی در افزایش سرعت چاپ کاتالوگ دارد. برای چاپ کاتالوگ خاص یا طراحی‌های برش‌دار چاپ در شیت اختصاصی انجام میشود.

روش های صحافی کاتالوگ

پس از چاپ کاتالوگ و ژورنال تبلیغاتی، نوبت به انجام خدمات صحافی می رسد. تمامی صفحات و جلد کاتالوگ باید ظاهری منسجم داشته و به خوبی به یکدیگر متصل شده باشند. با توجه به نوع سفارش شما میتواند به یک از حالات زیر باشد:
• کاتالوگ با صحافی چسب گرم
• کاتالوگ با صحافی سیمی
• کاتالوگ با صحافی منگنه تخت
• کاتالوگ با صحافی منگنه لوپ

صحافی کاتالوگ با منگنهروش‌های چاپ کاتالوگ

خدمات چاپ کاتالوگ و ژورنال به دو روش چاپ دیجیتال و چاپ افست صورت می گیرد. برای چاپ کاتالوگ تعداد کم و فوری استفاده از چاپ دیجیتال و برای سفارشات با تیراژ بالا چاپ افست توصیه می شود. با توجه به اینکه هدفتان از چاپ کاتالوگ چیست و چه تعداد نیاز دارید می توانید هر روش را در نظر بگیرید. قابل ذکر است که زمان لازم برای طراحی کاتالوگ را نیز در نظر بگیرید.

قیمت چاپ دیجیتال کاتالوگ

هزینه چاپ دیجیتال کاتالوگ به عوامی مختلفی همچون: جنس کاغذ، روش چاپ، تعداد سفارش، وجه چاپ، جنس جلد، نوع صحافی، رنگی یا سیاه سفید بودن آن بستگی دارد. در سایت سانترال شما می توانید در صفحه سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال در مورد تعبیه شده، تعداد، جنس، وجه و سایز مد نظر خود را انتخاب و به صورت آنی لیست قیمت چاپ کاتالوگ را مشاهده نمائید..  

سفارش کاتالوگ آنلاین و فوری

از بهترین مرکز چاپ کاتالوگ ارزان و با کیفیت در کلیه مناطق غرب تهران، مرکز و شرق تهران با داشتن بروزترین دستگاه ها مرکز چاپ دیجیتال کاتالوگ سانترال میباشد. شما در هر منطقه ای که ساکن هستید می توانید، بعد از ثبت سفارش گزینه ارسال با پیک را برای دریافت سفارش خود انتخاب نمائید.
 در این مرکز چاپ کاتالوگ رنگی، چاپ کاتالوگ سیاه سفید در ابعاد A4،A5 و بر روی کاغذهای تحریر 80  گرم و گلاسه با گرماژ 135، 150 و 200 گرم انجام می شود. اگر به دنبال یک شرکت چاپ کاتالوگ منصف و با کیفیت هستید، کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال آماده ی پاسخگویی به سوالات شما همراهان گرامی می باشند.

  • قیمت چاپ کاتالوگ چطور محاسبه می شود؟
  • روشهای صحافی کاتالوگ

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید