چاپ گواهینامه و سرتیفیکیت

مشخصات عمومی

حداکثر طول :42 سانتیمتر

حداکثر عرض :29.7 سانتیمتر

تحویل را مشخص کنید

صفحات داخلی

روکش

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل صفحات داخلی

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ گواهینامه چیست؟
0 دیدگاه

انواع کاغذ برای چاپ گواهینامه و سرتیفیکیت

کاغذ های موجود در صنعت برای چاپ بین 60 تا 90 گرم هستند. این کاغذ ها در دسته بندی کاغذ های بدون پوشش قرار می گیرند. این کاغذ ها کاملا طبیعی هستند و بدون هیچ مواد شیمیایی آماده می شوند. این مدل کاغذ ها برای چاپ متن و یا سند های چاپی تقریبا سبک مناسب هستند. معمولا به رنگ سفید هستند و برای فتوکپی و چاپ کتب انجام می شود. 

 

 

کاغذ گلاسه 

بهترین و پر استفاده ترین نوع کاغذ در صنعت چاپ گلاسه است. سطح بسیار صاف و براقی دارد و چون صیقلی است به خوبی سلفون یا لمینت هم می شود. در انواع مختلفی با گرماژ های 170 گرم، 135 گرم، 250 گرم و 300 گرم تولید شده و استفاده می شود.

گرماژ 170 و 135 گرمی : برای چاپ کاتالوگ های معمولی، بروشور ها و کتاب و مجلات تمام رنگی گلاسه

کاغذ 130 گرمی : برای چاپ کردن متن و تصاویر با کیفیت بسیار بالا استفاده می شود. به صورت مات یا براق و گلاسه استفاده شده و نسبت به کاغذ معمولی کیفیت بیشتری دارد. مقاومت این نوع کاغذ بالاست و در گذر زمان مشکلی برای آن ایجاد نخواهد شد. استفاده آن برای چاپ کردن پوستر، صفحات مجله های گلاسه و بروشورها متداول است.

 

 

کاغذ 170 گرمی : این مدل بیشتر به مقوای سبک مشهور است. نور را کمی منعکس می کند و طرح و بافت بهتری هم دارد. این مدل کاغذ برای چاپ دیجیتال گواهینامه، کاتالوگ و برخی مدل پوستر هم کاربرد دارد. به مدل های مختلف گلاسه براق یا مات، مقوای ساده و یا ساتن در بازار موجود است.

برای گرماژ های 250 و 300 گرمی برای چاپ بروشور، ژورنال، پوستر، جلد کتاب، سرتیفیکیت، کارت تبریک و گارانتی و کاتالوگ های ضخیم و جلد کتب

کاغذ 350 گرمی : این مدل مقوای تقریبا سخت و کمی هم سنگین برای چاپ کارت ویزیت، پوشه، کارت دعوت و جلد کتب مورد استفاده قرار می گیرد. جنس سخت این مدل مقوا باعث می شود که دوام بالایی داشته باشد و در گذر زمان کیفیت خود را حفظ می کند.

 

 

کاغذ 380 گرمی : این مدل کاغذ مقوای بسیار سخت است. ضد ضربه و با استحکام بسیار بالا هستند. برای جلد های کتاب کتاب های بسیار محکم، بعضی مدل های پوشه ها و بسته بندی کالا ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کتان کهلر 300 گرمی 

با کیفیت ترین و مرغوب ترین کاغذ کتان که گرماژ 300 گرمی داشته باشد کتان کهلر می باشد. بر روی این کاغذ خط و خطوطی به صورت نامنظم رسم شده است که برجسته هم هستند و چاپ بر روی آنها بسیار زیبا خواهد شد. کارت ویزیت چاپ شده بر کتان کهلر جذابیتی چند برابر خواهد داشت.

کرافت 300 گرم 

کاغذ کرافت با رنگ کاهی در بازار موجود است و گرماژ های متفاوتی دارد. در گرماژ 80 گرمی برای بسته بندی پوشاک و مواد غذایی کاربرد دارد. گرماژ 300 گرمی هم برای کارهای چاپی مورد استفاده است. کاغذ کرافت در ایران و سوئد تولید می شود. نمونه ایرانی کمی تیره از نمونه روشن سوئدی بوده و ناخالصی بیشتری دارد. نمونه سوئدی بافتی لطیف و یکنواخت دارد.

کتان 300 گرم

کاغذ کتان کاغذی فانتزی بوده و بافتی طرح دار دارد. نسبت به دیگر کاغذ های مشابه قیمت کمتری دارد. انواع مختلفی از جمله کتان ایتالیا، کتان کبریتی، کتان کهلر و کتان امباس را شامل می شود.

ابعاد متداول سرتیفیکیت

گواهینامه ها معمولا در سایز A4 طراحی و چاپ می شوند اما هر اندازه دلخواهی هم طبق سفارش چاپ انجام میشود.

انواع پوشش سلفون مات، براق و مخملی روی گواهینامه

گواهینامه ها معمولا بدون هیچ گونه پوشش چاپ می شوند اما می توان پوشش دلخواه را سفارش داده و طبق آن چاپ را انجام داد.

 

 

روکش سلفون

این روکش به صورت براق و مات موجود است. در این پوشش یک لایه نازک به عنوان سلفون بر روی کار کشیده می شود. سلفون ها در کارت ویزیت ها هم به صورت یکرو و هم دورو قابل انجام هستند. سلفون مات نور را منعکس می کند و در مکان های پر نور باعث می شود که طرح بهتر دیده شود اما کمی همانگونه که مشخص است مات بوده و از براقیت طرح هم کمی کاسته می کند. سلفون براق بسیار شفاف و براق است. باعث می شود که طرح شاداب تر و زنده تر به نظر برسد. سلفون مخملی هم کمی مانند سلفون مات است. نور را منعکس نمی کند و زمانی که لمس شود بسیار لطیف به نظر می رسد. حس لمس سلفون مخملی مانند مخمل نرم و لطیف است.

  • مراحل ثبت سفارش

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید