چاپ عکس روی شاسی

تصاویر چاپ تابلو شاسی

> <

> <

> <

> <

درباره چاپ تابلو شاسی

یکی از پرکاربردترین موارد استفاده‌ از تخته شاسی، چاپ عکس روی آن است. شما می‌توانید عکس مورد نظرتان را روی کاغذ چاپ کرده و با استفاده از پوشش لمینت، استحکام آن را افزایش دهید. همچنین می‌توانید چاپ عکس روی تابلو شاسی را برای هر نوع تصویری امتحان کنید و آن را به صورت دیواری یا رومیزی مورد استفاده قرار دهید.

تخته شاسی یک بستر محکم برای چسباندن عکس بوده و ماندگاری بالایی دارد. همچنین می‌تواند به صورت براق یا مات ساخته شده و در ابعاد دلخواه شما سفارش داده شود. ما، در چاپ سانترال خدماتی نظیر چاپ عکس روی تابلو شاسی را به مشتریان ارائه می‌دهیم. برای آشنایی بیش‌تر با چاپ تصاویر روی این تخته‌ها، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

چاپ تابلو روی تخته شاسی

یکی از شیوه‌های مدرن برای ساخت، چاپ و نصب تابلو‌های دیواری، استفاده از تابلو شاسی با چاپ پلات و لمینت است. شیوه‌های متفاوتی در ساخت این تابلو مورد استفاده قرار گرفته و نصب این محصول بسیار ساده و راحت است. تابلو شاسی بسیار شکیل و زیبا بوده و می‌تواند در سایز‌های گوناگون برش داده شود. همچنین از مقاومت بالایی برخوردار بوده و ساختار یکپارچه‌تری نسبت به فوم برد دارد.

برای چاپ تابلو، عکس مورد نظر را به صورت دیجیتال چاپ کرده و آن را با پوشش لمینت مقاوم می‌کنند. مراحل چاپ دیجیتال، فوری و ارزان بوده و چاپ تابلو کاملا متناسب با سایز دلخواه شما انجام می‌شود. تابلو شاسی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قابل شستشو با دستمال مرطوب تمیز است. همچنین می‌تواند روی دیوار نصب شده یا به صورت رومیزی استفاده شود.

چاپ عکس روی تابلو شاسی

به عنوان یکی از پرطرفدارترین محصولات برای چاپ عکس، می‌توان به تخته شاسی اشاره کرد. این محصول تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار شما داشته و جلوه شیکی دارد. همچنین از قیمت مناسبی برخوردار بوده و ماندگاری بالایی دارد. چاپ عکس روی تابلو شاسی در ابعاد گوناگونی صورت گرفته و می‌تواند متناسب با سلیقه و سبک مورد علاقه شما باشد. شما عزیزان می‌توانید چیدمان‌های متنوع، مدل‌های چند تکه، تم‌ها و رنگ‌های زمینه متنوعی را انتخاب کرده و عکس موردنظرتان را بر روی تخته شاسی چاپ کنید.

جزئیات محصول

شاسی‌ها دارای ضخامت‌های متنوع ۸، ۱۶ و ۳۰ میل هستند. انتخاب ضخامت تخته شاسی کاملا سلیقه‌ای بوده و در کیفیت چاپ تاثیری ندارد. البته برای چاپ عکس روی تابلو شاسی در ابعاد بزرگ‌تر، کیفیت عکس از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید شاسی را در دو مدل دیواری یا رومیزی سفارش داده و بدون نیاز به نصب پایه، آن را روی سطوح قرار دهید. همچنین برای محافظت و ماندگاری بهتر چوب، می‌توانید از نوار‌های پی وی سی استفاده کرده و تخته شاسی را به راحتی تمیز کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای چاپ عکس روی تابلو شاسی، سوژه اصلی و اطلاعات مهم عکس را به اندازه ۸ میلی‌متر از هرطرف فاصله داده و ۵ میلی‌متر حاشیه را برای برش در نظر بگیرید.

انواع تخته شاسی

طرح‌های متنوع برای عکس پرینت شامل موارد زیر است:

ساده: در این مدل، امکان چاپ عکس روی ابعاد ۱۵×۱۰ تا ۱۰۰×۷۰ وجود دارد.

طرح دار: امکان استفاده از تم‌های آماده، تنها با آپلود عکس روی شاسی طرح دار امکان‌پذیر است. تم‌های آماده شامل عکس‌هایی با مضامین عاشقانه، کودکانه، یلدایی، خانوادگی و... است.

کلاژ: در این مدل امکان چاپ چندین عکس روی شاسی امکان‌پذیر است.

چند تکه: یکی از بهترین‌ ایده‌ها برای دکوراسیون منزل، شاسی‌های ۲ تا ۶ تکه هستند.

پایه دار: با انتخاب این مدل، می‌توانید شاسی خود را روی سطوح قرار دهید.

 

شاسی‌ها دارای ضخامت‌های متنوع ۸، ۱۶ و ۳۰ میل هستند.
Caption

 

کاغذ لاستر (مات یا براق) برای چاپ عکس روی شاسی

کاغذ لاستر صاف و یکدست بوده و در دو نوع مات و براق وجود دارد. این کاغذ بدون رفلکس نور بوده و از قیمت مناسبی برخوردار است. همچنین یکی از بهترین گزینه‌ها برای چاپ عکس روی تابلو شاسی می‌باشد. این کاغذ می‌تواند برای عکس‌هایی با سایز‌های مختلف مناسب بوده و به صورت افقی یا عمودی چاپ شود. برای چاپ عکس روی تابلو شاسی با کاغذ لاستر، بیش از ۲۰ سایز استاندارد وجود داشته و امکان شستشوی محصول با ابر مرطوب وجود دارد.

کاغذ سیلک برای چاپ شاسی و عکس

کاغذ سیلک یا ابریشمی انتخاب مناسبی برای چاپ عکس روی تابلو شاسی بوده و از کنتراست بالایی برخوردار است. همچنین ضخامت و مقاومت بالایی داشته و ضد اثر انگشت است. کاغذ سیلک برای چاپ عکس روی تابلو شاسی با ابعاد بزرگ مناسب بوده و قابل شستشو با ابر مرطوب است. همچنین جنس چوب آن تمام Mdf بوده و در بیش از ۲۰ سایز استاندارد قابل سفارش است.

چاپ عکس و شاسی روی کاغذ متالیک

متالیک یکی از مرغوب‌ترین کاغذ‌ها برای چاپ عکس روی تابلو شاسی است. این کاغذ قیمت بالاتری داشته و درخشندگی و شفافیت زیادی دارد. همچنین از مقاومت بالایی برخوردار بوده و برای عکس‌های طبیعت، اسپرت، سایز بزرگ و تصاویر تک شی بسیار مناسب است. امکان نصب این کاغذ روی شاسی‌های ۸، ۱۶ و ۳۰ میل وجود داشته و این محصول قابل شستشو با ابر مرطوب است.

چاپ عکس با شاسی مکعبی رومیزی

شاسی مکعبی رومیزی انتخاب بسیار زیبایی بوده و برای هدیه دادن بسیار مناسب است. با انتخاب این نوع شاسی می‌توانید پکیج زیبایی از عکس‌های شخصی خود، همسر یا فرزندانتان را انتخاب کرده و خاطرات دلنشین خود را ثبت کنید. کاغذ‌های سیلک، متالیک و لاستر مات برای چاپ عکس با شاسی مکعبی رومیزی مناسب هستند. این کاغذ‌ها قابل شستشو با ابر مرطوب بوده و کیفیت بالایی دارند. شاسی مکعبی می‌تواند از ۶ عکس مربع با سایز ۱۰×۱۰ سانتی‌متر تشکیل شده و با ابر مرطوب شستشو داده شود.

چاپ عکس با شاسی پازلی

شما می‌توانید با انتخاب شاسی پازلی، عکس دلخواه خود را چاپ کرده و آن را روی دیوار نصب کنید. این شاسی به دلیل داشتن بافت‌های پازلی، جلوه زیبایی داشته و برای بازی کودکان نیز انتخاب مناسبی است. شاسی پازلی در بیش از ۲۰ سایز استاندارد قابل سفارش بوده و می‌تواند با استفاده از کاغذ لاستر مات، سیلک یا متالیک تهیه شود. همچنین جنس چوب آن‌ ام دی اف بوده و امکان شستشوی آن با ابر مرطوب وجود دارد.

فرایند چاپ در تخته شاسی

چاپ عکس به صورت مستقیم انجام نمی‌شود. در ابتدا پوستری کاغذی تهیه شده و پس از قرار گرفتن سلفون یا چاپ پلات و لمینت، عکس روی تخته شاسی چسبانده می‌شود.

خرید شاسی عکس رنگی

شما می‌توانید ابعاد مورد نظرتان را انتخاب کرده و شاسی ساده را با رنگ زمینه دلخواه خود سفارش دهید.

قابلیت پیش نمایش سه بعدی

از طریق این قابلیت، امکان بررسی کردن محصول از جهات مختلف وجود داشته و پیش نمایش سفارش شما به صورت سه بعدی قابل مشاهده است.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید