مشخصات عمومی
تحویل را مشخص کنید
خدمات جانبی

قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, JPG, JPEG
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره تراکت A4 چیست؟
0 دیدگاه

تراکت A4 افست

چاپ تراکت A4 افست یکی از پرطرفدارترین روش های تبلیغاتی میان کسب و کارها می باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کار برای معرفی برند خود، تراکت آ4 افست را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار می دهند. ارائه ی این محصول چاپی در مکان و زمان های مختلفی می تواند صورت پذیرد.

در کیسه های خرید از فروشگاه، در کوچه ها و خیابان ها، روی دیوارها، در مراکز خرید و به طور کلی هر جا که مخاطبان جامعه هدف کسب و کار مورد نظر در آن جا حضور داشته باشند، قطعا ردی از تراکت A4 افست پیدا می کنید.

مزایای تراکت A4 افست

تراکت A4 افست ویژگی های مثبت فراوانی دارد که در مجموع موجب شده است تا به این حد مورد استقبال صاحبان کسب و کار قرار بگیرد. در ادامه ی این مطلب به بررسی چند نمونه از این ویژگی ها و مزایا می پردازیم.

چاپ تراکت آ4 افست برای سفارشات با تیراژ بالا مناسب می باشد. با توجه به مراحل اجرای فرایند چاپ افست، امکان شخصی سازی و تغییر محتوای هر یک از محصولات چاپی وجود ندارد.
زمان آماده سازی سفارشات این محصول چاپی نسبت به حجم بالای محصولات چاپی، بسیار کوتاه می باشد. این کار با سرعت نسبتا بالایی انجام می شود و در نتیجه زمان تحویل سفارشات را تا حد قابل قبولی کوتاه می کند.

چاپ تراکت A4 افست با کیفیت بالایی انجام می پذیرد. کیفیت بالای چاپی یکی از مولفه هایی است که بسیار حائز اهمیت می باشد. در صورتی که از تراکت خود با کیفیت بالا استفاده نمایید، توجه مخاطبان و مشتریان خود را بهتر به خود جلب می نمایید. به علاوه، به کمک چاپ با کیفیت می توانید به راحتی اثری ماندگار بر ذهن مخاطبان و مشتریانتان از خود بر جای بگذارید.

متن تراکت آ4 افست

متن تراکت آ4 افست یکی از مولفه های تاثیرگذار در نتیجه ی نهایی می باشد. در صورتی که از متن مناسبی در چاپ تراکت استفاده نمایید، می توانید پیشاپیش از نتیجه ی دریافتی خود مطمئن باشید.

با توجه به ابعاد تراکت، فضای خوب و بزرگی برای چاپ متن های مختلف در دسترس دارید که باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده نمایید. توجه داشته باشید که استفاده ی بهینه به این معنا نیست که متن این محصول چاپی شما تمام سطح کاغذ را تحت پوشش خود قرار دهد! تراکت باید به گونه ای چاپ شود که بخشی از صفحه به تصاویر و طراحی های گرافیکی و بخش دیگری به متن و نوشته های مختلف تعلق داشته باشد.

این در حالی است که باید مراقب باشید این محصول چاپی خیلی شلوغ نباشد و چشم افراد را خسته نکند. به همین دلیل باید حتما بخشی از صفحه خالی بماند و از استفاده ی بی رویه و نا به جا از المان های مختلف اجتناب شود.

سفارش آنلاین تراکت A4 افست

چاپ سانترال با بهره گیری از جدیدترین ماشین آلات و دستگاه های چاپ افست، خدمات چاپ تراکت A4 افست را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به همراهان خود ارائه می نماید. همچنین کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال آماده ی پاسخگویی به سوالات شما و ارائه ی مشاوره هستند. 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید