مشخصات عمومی
تحویل را مشخص کنید
خدمات جانبی

قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره تراکت A5 چیست؟
0 دیدگاه

تراکت A5 افست

تراکت A5 افست کاربردی ترین محصول چاپی موجود در نوع خود می باشد. ابعاد تراکت A5 افست به گونه ای است که فضای نسبتا خوب و بزرگی برای چاپ محتوای مورد نظر در اختیار شما قرار می دهد. همچنین اندازه ی متناسب تراکت آ5 افست باعث شده است که مخاطبان بتوانند تنها با یک نگاه، مطالب چاپ شده روی محصولات چاپی و اقلام تبلیغاتی را در ذهن خود ثبت نمایند.

مزایای تراکت A5 افست

مجموعه ی ویژگی های تراکت A5 افست باعث شده است تا به عنوان یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین محصولات چاپی و اقلام تبلیغاتی در میان صاحبان کسب و کار شناخته شود. در ادامه به بررسی چند نمونه از ویژگی های مثبت این محصول چاپی می پردازیم.
این نوع زیر مجموعه ای از چاپ افست می باشد. از این رو برای سفارشات با تیراژ بالا مناسب می باشد. همچنین با توجه به روند چاپ تراکت افست، امکان تغییر و شخصی سازی محتوای چاپی برای هر یک از محصولات چاپی به طور جداگانه وجود ندارد و محصولات به صورت سری چاپ می شوند.
این نوع کیفیت چاپی بالایی دارد. این کیفیت قابل قبول می تواند تا حد زیادی روی جلب توجه و رضایت مخاطبان و مشتریان تاثیرگذار باشد.
چاپ تراکت A5 افست نسبت به حجم بالای سفارشات محصولات چاپی، با سرعت بالایی قابل انجام می باشد. این امر موجب کاهش زمان تحویل سفارشات شده است.
هزینه ی مقرون به صرفه و اقتصادی چاپ تراکت نیز مزید بر علت شده تا این محصول چاپی برای کاربردهای تبلیغاتی طرفداران بسیاری را به خود جذب نماید.

چرا تراکت آ5 افست؟

تراکت A5 افست فضای نسبتا مناسبی در اختیار افراد قرار می دهد تا متن و محتوای مورد نظر خود را چاپ نمایند. ابعاد این محصول به گونه ای است که فضای مورد نیاز کسب و کارها را برای چاپ متن و طراحی مورد نظر آن ها در اختیارشان قرار می دهد.
به علاوه، اندازه ی تراکت آ5 افست متناسب با محتواهای تبلیغاتی می باشد. به طوری که این محصول به کسب و کارها کمک می کند تا محتوای مورد نظر خود را در یک نگاه و به سرعت در ذهن مخاطبان خود ماندگار کنند. علت این امر این است که این محصول اندازه ای متناسب دارد و محتوای چاپ شده روی آن در یک نگاه قابل مطالعه می باشد.
به این ترتیب حتی اگر مخاطبان نسبت به مطالعه ی این نوع تراکت علاقمند نباشند، تنها با یک نگاه کوتاه می توانند هدف و محتوای کلی این محصول  را متوجه شوند. در چنین مواقعی اگر فرد نسبت به این محتوا از خود علاقه نشان دهد، برند ارائه دهنده ی تراکت A5 افست به هدف خود دست یافته است.
در غیر این صورت، باز هم احتمال موفقیت این تراکت آ5 افست وجود دارد. چرا که این محتوای تبلیغاتی در ذهن مخاطب ثبت و ماندگار شده است. حتی در برخی از مواد ممکن است در ابتدا از محتوای این محصول استقبال نکند؛ اما این محتوا در ذهن آن فرد ماندگار و ثبت شده است. پس از گذشت مدت زمانی کوتاه، ممکن است این فرد به محتوای این محصول شما مراجعه نموده و شما را به هدف تبلیغاتی خود برساند. 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید