کارت ویزیت سلفون مات، سفارش چاپ فوری دیجیتال

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره کارت ویزیت سلفون مات چیست؟
0 دیدگاه

افراد در گذشته برای تبلیغ خود و برندی که دارند، دست به کارهای گوناگونی می‌زدند. یکی از آن‌ها را باید رو کردن کارت ویزیت برای دیگران به حساب آورد که تا امروز نیز کاربرد خاص خودش را دارد. این طور که به نظر می‌رسد، این شیوه تا سال‌ها بعد نیز ادامه پیدا خواهد کرد. یکی از دلایل محبوبیت بالای آن را هم می‌توان استفاده از آن برای هر نوعی از کسب و کار به شمار آورد.

یکی از انواع این کارت ویزیت‌ها که در سال‌ها و ماه‌های اخیر طرفداران فراوانی هم پیدا کرده، سلفون مات است. این نوع از کارت‌ها ویژگی‌ها و مزایای فراوانی را هم در خود دارند. برای چاپ کارت ویزیت در تعداد بالا از روش چاپ افست و برای تیراژ پایین از چاپ دیجیتال استفاده می شود.

نمونه چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون مات

انواع کارت ویزیت سلفون مات

دنیای کارت ویزیت آن قدر گسترده است که می‌توان تا ساعت‌ها در موردش حرف زد. برای نمونه باید گفت که خود این کارت‌های سلفون مات نیز انواعی دارند و خصوصیات جالبی در هر یک از آن‌ها به چشم می‌خورد. شما نیز با توجه به استفاده و نیازی که دارید، قادر هستید تا نسبت به سفارش یکی از آن‌ها اقدام نمایید.

برای مثال باید به سلفون مات دور صاف اشاره کرد که معمولا ظاهری ساده دارد. سلفون مات‌ها از نوع دور گرد نیز جذابیت‌های فراوانی در خود دارند که البته برای هر نوعی از کسب و کار نیز مناسب نخواهد بود. از دیگر کارت‌های ویزیت این چنینی باید به سلفون مات دایره‌ای، سلفون مات با برش قالب دار، سلفون مات پروانه‌ای، سلفون مات دور گرد موضعی و سلفون مات طلاکوب اشاره داشت. البته مدل‌های دیگری هم از کارت‌های ویزیت سلفون مات هستند که می‌توان از آن‌ها نیز بهره لازم را برد.

 

سایز کارت ویزیت سلفون مات

خوب است بدانید که کارت‌های ویزیت سلفون مات را از نظر اندازه نیز می‌توان در دسته‌های مختلفی قرار داد. شما با توجه به نیاز، سلیقه و البته بودجه‌ای که مد نظر قرار داده‌اید، قادر هستید تا از یکی از این ابعاد برای کارت ویزیت خود بهره ببرید. البته دقت داشته باشید که در کل، کارت‌های ویزیت باید از نظر اندازه به شکلی باشند که بتوان آن‌ها را به راحتی حمل کرد و در جیب قرار داد. مثلا باید به کارت‌های سلفون مات 8.5 در 4.8 سانتی متر اشاره داشت که امروزه به وسیله عده زیادی خریداری می‌شود.

 

کارت ویزیت سلفون مات برجسته

حتما تا به حال کارت‌های برجسته را مشاهده کرده‌اید. نوشته‌ها، لوگو و دیگر جزییات موجود در این کارت‌ها به صورت برجسته است و چنان چه لمسی بر روی آن‌ها داشته باشید، به سادگی متوجه این موضوع خواهید شد. حال گفتنی است که کارت‌های ویزیت سلفون مات نیز می‌توانند به همین صورت، یعنی به طور برجسته در دسترس قرار گیرند. کافی است که این نوع از کارت‌ها را سفارش دهید تا در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار گیرند.

 

کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

شاید با کارت‌های ویزیت دور گرد نیز به اندازه کافی آشنایی داشته باشید. با این حال، بد نیست که توضیحی در مورد آن‌ها را در این جا خدمت شما ارائه دهیم. کارت‌های ویزیت ساده در تمام دنیا به صورتی هستند که گوشه آن‌ها تیز در نظر گرفته شده است. این در حالی است که کارت‌های دور گرد به این شکل نبوده و گوشه‌های آن‌ها به صورت خمیده در آمده است.

در بخش انواع سلفون مات نیز گفته شد که این کارت‌ها می‌توانند به صورت دور گرد نیز دیده شوند. در واقع از ویژگی‌های چنین کارت‌هایی باید به دور گرد بودن در عین مات بودن اشاره داشت. در صورتی که کسب و کار با کلاسی دارید و می‌خواهید کارتتان حسابی تاثیر گذار باشد، این مدل را فراموش نکنید.

 

کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب

کارت‌های ویزیت طلاکوب از مواردی هستند که نوشته‌هایی طلایی رنگ بر روی آن‌ها به چشم می‌خورد. این مدل از کارت‌ها نیز به نوبه خود بسیار شیک و جذاب هستند و شاید در هر کسب و کاری نتوان نسبت به استفاده از آن‌ها اقدام کرد.

 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید