چاپ کارت ویزیت

پرسش و پاسخ درباره چاپ کارت ویزیت
تصاویر چاپ کارت ویزیت

> <

> <

> <

> <

درباره چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت که در زبان انگلیسی Business Card گفته می‌شود، به نوعی کارت شناسایی برای معرفی یک فعالیت تجاری و کسب و کار محسوب می‌شود. بهتر است به گونه‌ای طراحی شود که جذاب و گیرا باشد و بتواند به شما در جذب مشتری و معرفی برند کمک کند.

چاپ کارت ویزیت به عنوان یک روش تبلیغاتی

شیوه طراحی و کیفیت چاپ کارت ویزیت تاثیر به سزایی در ذهن مخاطب شما دارد؛ چون که حاوی برند، لوگو و علامت تجاری کسب و کار شما، چکیده‌ای از عنوان شغلی و صنفی شما و نیز راه‌های ارتباطی با شما است. پس ابزار خوبی برای برندسازی و جذب افراد جدید علاقه مند به خدمات و محصولات شما به شمار می‌روند.

انواع روش‌های چاپ کارت ویزیت

به طور معمول اگر به دنبال چاپ کارت ویزیت تعداد کم، یک روزه و فوری هستید، بهتر است روش چاپ دیجیتال را انتخاب کنید.
به عنوان مثال، زمانی که قصد دارید در نمایشگاه شرکت کنید یا اینکه بیزنس و حرفه‌ی شما در ابتدای راه قرار دارد و احتمال دارد آدرس یا شماره تماس شما تغییر کند.

اما در مقابل برای کارهایی که تعداد بسیار بالایی کارت ویزیت نیاز دارند و محدودیت زمانی ندارند، بهترین روش چاپ افست است. برای مثال کسب و کارهایی که مراجعه کننده زیادی دارند و اطلاعات روی کارت یعنی آدرس و شماره تماس تغییر نخواهند کرد.

سایز و ابعاد کارت ویزیت دیجیتال

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که اندازه مناسب یک کارت ویزیت چقدر است؟ این موضوع بستگی به جنس کارت ویزیت و تا حدی سلیقه شما دارد. برخی افراد علاقه به داشتن کارت ویزیت خاص دارد. نمونه هایی از آن چاپ کارت ویزیت تاشو، کارت ویزیت مربع، کارت ویزیت چوبی هستند.

به صورت متداول سایز های استاندارد کارت ویزیت شامل موارد زیر است:

 

طراحی کارت ویزیت مهم‌ترین بخش فرایند چاپ و آماده سازی آن است.

 

دانستن ابعاد خصوصا زمانی که می خواهید سفارش کارت ویزیت آنلاین دهید، بسیار اهمیت دارد. بهتر است قبل از فرستادن طرح برای مرکز چاپ کارت ویزیت چند نمونه کارت ویزیت حرفه ای را بررسی کنید تا ابعاد و مد رنگی مناسب برای چاپ آن را بدانید. 

طراحی و دیزاین برای چاپ کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت مهم‌ترین بخش فرایند چاپ و آماده سازی آن است. در طراحی باید به نکات زیادی توجه کرد از جمله محل قرار گیری هر المان، نحوه چینش المان‌ها به صورت ترکیب و در نهایت باید کل اجزا و طراحی کلی کارت با یکدیگر همخوانی داشته باشند تا از لحاظ بصری چشم نواز و جذاب باشد.

سعی کنید با توجه به نوع کسب و کار خود، طراحی کارت ویزیت با سایر المانها هماهنگ باشد. برای مثال کارت ویزیت، تراکت تبلیغاتی، بروشور و کاتالوگ، تم پست های شبکه های مجازی و دکور دفتر کار تان هماهنگ باشد. این کار ضمن اینکه به برند شما شخصیت می دهد باعث ماندگاری شما در ذهن مخاطب می شود.

 

دانستن ابعاد خصوصا زمانی که می خواهید سفارش کارت ویزیت آنلاین دهید، بسیار اهمیت دارد

 

قیمت چاپ کارت ویزیت 1401

عوامل مختلفی روی قیمت نهایی چاپ کارت ویزیت موثر است.

براساس جنس: کارت ویزیت سلفون نسبت به کتان و لمینت ارزان تراست.

براساس نوع چاپ: چاپ افست کارت ویزیت در تیراژ بالا نسبت به چاپ دیجیتال ارزان تر و زمانبرتر است.

براساس وجه چاپ: قیمت کارت ویزیت یک رو از دو رو کمتراست.


قیمت چاپ کارت ویزیت لاکچری و فانتزی به طور خاص محاسبه می شود.

همچنین قیمت طراحی کارت ویزیت بنا به مدل انتخابی، محل طراحی و تخصص طراح متفاوت است.

 

همچنین قیمت طراحی کارت ویزیت بنا به مدل انتخابی، محل طراحی و تخصص طراح متفاوت است.

 

مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران کجاست؟

چاپ آنلاین سانترال یکی از مراکز چاپ و طراحی حرفه ای و قیمت مناسب کارت ویزیت دیجیتال فوری در تهران است که از کارت ویزیت های معمولی تا لمینت و کتان را به چاپ می رساند. برای سفارش کافی است جنس کاغذ چاپ مورد نظرتان را از بالای همین صفحه انتخاب و فرم صفحه سفارش را پر کنید و فایل طراحی خود را به همراه آن برا ی ما بفرستید، تا در کوتاهترین زمان سفارش شما با بالاترین کیفیت چاپ شود.

 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید