کارت ویزیت گلاسه، سفارش چاپ فوری دیجیتال

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره کارت ویزیت گلاسه چیست؟
0 دیدگاه

امروزه افراد برای معرفی کسب‌وکار خود و افزایش تعداد مشتریان از روش‌های مختلفی برای تبلیغات استفاده می‌کنند. یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین روش‌ها استفاده از کارت ویزیت است که برای تهیه آن باید به چاپخانه مراجعه کنید و با کمک بهترین و ماهرترین گرافیست‌ها، طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. یکی از انواع کارت ویزیت پرطرفدار، کارت ویزیت گلاسه است.

معمول‌ترین و پراستفاده‌ترین کارت ویزیت در کشور ما کارت ویزیت گلاسه است. این کارت ویزیت روی مقوای 300 گرمی و به‌صورت یکرو و دورو چاپ می‌شود. چاپ دیجیتال این نوع کارت برای تیراژهای پایین استفاده می شود.

کارت ویزیت گلاسه چیست؟

این کارت ویزیت یکی از ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین کارت‌های بدون پوشش است. اکثر افراد از این کارت‌ها  برای تبلیغات استفاده می‌کنند. برای افزایش مقاومت این کارت‌ها در برابر پاره شدن و رطوبت از پوشش‌های سلفونی باضخامت کم یا لمنیت ضخیم استفاده می‌کنند. به‌عبارت‌دیگر کارت ویزیت لمینتی و کارت ویزیت سلفونی، مقاوم‌ترین و محکم‌ترین کارت‌های ویزیت است.

انواع کارت ویزیت گلاسه

کارت ویزیت گلاسه انواع متفاوتی دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کارت ویزیت دارای سلفون براق

این کارت مانند کارت ویزیت‌های گلاسه، از جنس گلاسه است و چاپ روی آن در دماهای 250، 300 و 400 انجام می‌شود. همچنین در دو نوع دور گرد و دور تیز با توجه به سلیقه و درخواست مشتری و در ابعاد 5.5 * 9.5 سانتی‌متر چاپ می‌شود. پس از اتمام عملیات چاپ، بر روی کارت سلفون براقی می‌کشند که مقاومت و استحکام آن بالاتر می‌رود. همچنین این سلفون‌ها سبب زیبایی بیشتر کارت‌ ویزیت شده و به علت نرمی و انعطاف‌پذیری، نمی‌شکند.

  • کارت ویزیت دارای سلفون مات مخملی

این کارت ویزیت مانند کارت ویزیت با سلفون براق طراحی و چاپ می‌شود. پس از انجام عملیات چاپ، سلفون مات مخملی بر روی کارت می‌کشند، این روکشی ظاهری مات، زیبا و بسیار شیک به کارت ویزیت می‌دهد که مخاطبان پس از لمس آن احساس خوبی خواهند داشت. به‌طورکلی مخمل موجود در روکش این کارت ظاهری چشم‌نواز و زیبا به کارت می‌دهد. همچنین میزان مقاومت، استحکام و دوام کارت را افزایش می‌دهد و نسبت به کارت ویزیت سلفونی و لمینتی لطافت بیشتری دارد.

  • کارت ویزیت لمینت گرم براق و مات

این کارت‌ها ضخامت و مقاومت‌ بیشتری در مقایسه با کارت‌های دیگر دارد. همچنین ظاهری محکم و مقاوم دارند که پاره نمی‌شوند و جنس خشکی دارند. در صورت وارد شدن فشار به این کارت‌ها می‌شکنند، ضد خش و ضد آب نیز هستند و نمی‌توان با خودکار بر روی آن‌ها چیزی یادداشت کرد.

اندازه کارت ویزیت گلاسه

همانگونه که ذکر شد این کارت‌ها را بر روی ورقه‌های 300 گرمی گلاسه چاپ می‌کنند. همچنین در ابعاد استاندارد فایل 5*9 سانتی‌متر و در ابعاد استاندارد 8.6*4.7 سانتی‌متر، طراحی و چاپ می‌شوند.

کارت ویزیت گلاسه یو وی

این نوع کارت با ابعاد 4.8*8.5 سانتی متر هستند و پس از اتمام چاپ یک‌لایه روکش uv را بر روی آن قرار می‌دهند. کارت ویزیت گلاسه uv به‌عنوان کارت دولایه مقرون‌به‌صرفه شناخته می‌شود که اگر تعداد کارت‌ها زیاد باشد، قیمت ارزان‌تری خواهد داشت.

کارت ویزیت گلاسه یکرو

برخی از افراد در هنگام تهیه کارت ویزیت، تمایل به تهیه کارت ویزیت یکرو دارند که در جنس‌ها و قیمت‌های مختلفی طراحی و چاپ می‌شوند.

کارت ویزیت گلاسه دورو

کارت ویزیت دورو معمولا در ابعاد 8.5*4.8 است، که معمولا یک‌لایه uv روی آن قرار می‌دهند که اگر تعداد کارت‌های درخواستی شما زیاد باشد، قیمت آن کمتر می‌شود.

کارت ویزیت گلاسه بدون روکش

همانگونه که در قسمت‌های بالا ذکر کردیم این نوع کارت ویزیت یکی از ارزان‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین کارت‌ها است که بهترین و بالاترین کیفیت را دارد. توجه داشته باشید که به علت نداشتن روکش می‌توانید بر روی آن یادداشت کنید و مقاومت کمتری نسبت به کارت‌های دیگر دارد.

کلام آخر

همانگونه که ذکر شد اکثر افراد برای انجام تبلیغات و رونق کسب‌وکار تمایل بسیاری به چاپ کارت ویزیت دارند. کارت ویزیت گلاسه یکی از انواع باکیفیت و پرطرفدار کارت‌ها است. این کارت انواع متفاوتی دارد که با توجه به نوع روکش میزان زیبایی، استحکام و مقاومت آن بالاتر می‌رود. نوع چاپ، طرح و چند رو بودن آن با توجه به سلیقه فرد چاپ می‌شود. امیدواریم با مطالعه این مقاله نکات موردنیاز خود را دریافت کرده باشید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید