کارت ویزیت لمینت ضخیم براق دیجیتال

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPEG, TIF, PDF, JPG
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره کارت ویزیت لمینت براق چیست؟
0 دیدگاه

بسیاری از افراد و صاحبان مشاغل برای راه‌اندازی و یا توسعه کسب و کار خود به کارت ویزیت نیاز دارند. چراکه این محصولات می‌توانند معرف بسیار مناسبی برای یک کسب و کار باشند و مشتریان بسیار زیادی را جلب و جذب نمایند. یکی از انواع کارت‌هایی که این افراد می‌توانند از آن استفاده کنند کارت‌ ویزیت لمینت است که در ۲ نوع مات و براق طراحی و چاپ می‌شود. کارت‌ ویزیت لمینت براق، موضوع این مقاله است. لازم به ذکر است که برای تعداد کم از چاپ دیجیتال و برای تعداد زیاد از چاپ افست استفاده می شود.

کارت‌ ویزیت لمینت براق چیست؟

کارت‌های ویزیت لمینت که به‌ صورت براق طراحی می‌شوند یکی از ضخیم‌ترین و ماندگارترین کارت‌های ویزیت به شمار می‌روند. از این محصولات می‌توانید در مواقعی استفاده کنید که قصد دارید توجه مخاطبان و مشتریان خود را جلب نمایید و به کارت‌ ویزیت خود جلوه‌ خاصی ببخشید.

لمینت به‌ طورکلی به فرآیندی گفته می‌شود که طی آن یک لایه‌ نازک از لایه‌ای پلاستیکی، به مقوای کارت‌ویزیت اعمال می‌گردد تا از طریق آن، از مواد چاپی کارت محافظت به عمل آید و از طرف دیگر مواد چاپ کارت‌ ویزیت، تقویت شوند.

ابعاد کارت‌ ویزیت لمینت

محدودیت خاصی در زمینه ابعاد کارت­های‌ ویزیت لمینت براق و مات وجود ندارد. اما برخی از سایزهای استاندارد برای انواع مختلف این محصولات در نظر گرفته‌ شده است. برای نمونه، ابعاد کارت‌ ویزیت لمینت مات و براق می‌تواند به صورت‌های ۹ در ۶ سانتی‌متر و یا ۵ در ۵ سانتی‌متر و ۸ در ۵ سانتی‌متر باشد.

ویژگی‌های کارت‌ ویزیت لمینت براق

کارت‌های ویزیت لمینت براق دارای یک پوشش اضافی محافظ نسبت‌ به کارت‌های ویزیت معمولی هستند. وجود این پوشش، مزایای بسیار زیادی را برای کارت شما به وجود خواهد آورد. برای نمونه، این روکش اجازه نمی‌دهد که کارت‌های ویزیت شما در طول زمان دچار سایش شوند. چاپ روی این کارت‌ها نیز به‌ مرور زمان از بین نخواهد رفت.

بنابراین در مدت‌زمانی بسیار طولانی‌تر می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از آنجاییکه این نوع از کارت‌های ویزیت لمینت، با استفاده از روکش‌های ضخیم به وجود آمده‌اند بنابراین می‌توانند در برابر خم شدن نیز از خود مقاومت نشان دهند. از طرف دیگر این محصولات در برابر آب و رطوبت نیز مقاومت کافی دارند. این محصولات به‌ سادگی شکسته نمی‌شوند و دچار آسیب‌هایی از قبیل پارگی نیز نخواهند شد.

مزیت کارت‌ ویزیت لمینت براق در چیست؟

مزیت اصلی و منحصر به‌ فرد این دسته از کارت‌های ویزیت، همان ویژگی براق بودن آن‌ها است. همان‌طور که می‌دانید یک کارت‌ ویزیت تبلیغاتی باید بتواند احساس متفاوتی را در ذهن مخاطبان و مشتریان به وجود آورد تا بتواند توجه آن‌ها را به سمت شما، برند و یا محصولتان، جلب نماید. بنابراین ویژگی براقیت این دسته از محصولات تبلیغاتی، باعث می‌شود تا شما بتوانید ارتباطات مناسب‌تری را به وجود آورید و مطمئن باشید که کارت ویزیت شما، همیشه این توان و امکان را دارد که توجه مشتریان را به خود جلب نماید.

ویژگی چند لایه بودن این کارت‌ها نیز باعث می‌شود تا در حین دست‌ به‌ دست شدن و جابه‌جایی، از بین نروند. در صورتی‌ که کات ویزیت خود را به‌ صورت لمینت براق چاپ و منتشر سازید، خلاقیت هنری خود را به نمایش در خواهید آورد. چرا که درخشندگی لمینت براق به شما کمک می‌کند تا بتوانید از رنگ‌ها و اشکال مختلف، استفاده مناسب‌تری به عمل آورید و دست به طراحی‌های بصری ویژه‌ای بزنید.

تفاوت کارت‌ ویزیت لمینت مات و براق

همان‌طور که پیش‌ از این نیز اشاره شد کارت‌های ویزیت لمینت، در حالت معمول در ۲ نوع اصلی ارائه می‌شوند که عبارت است از کارت لمینت براق و مات. این ۲ نوع کارت ویزیت از نظر میزان درخشندگی، با یکدیگر تفاوت‌ دارند. بنابراین می‌توانید با در نظر گرفتن نوع کسب و کار خود و سلیقه شخصی‌تان کارت ویزیت مورد نظر خود را انتخاب و چاپ نمایید.

لمینت‌های براق، ظاهر درخشنده‌ای دارند و شیشه‌ای مانند به‌ نظر می‌رسند. از طرف دیگر رنگ‌ها در این دسته از کارت‌ها، براقیت بیشتری دارند. لذا در بسیاری از موارد به‌ منظور تبلیغات از این محصولات استفاده می‌کنند. کارت‌های لمینت مات از ظاهر نرم‌تری برخوردار شده‌اند. از طرف دیگر میزان انعکاس و تابش نور در این محصولات بسیار کمتر است.

برخی از افراد بر این باورند که از آنجاییکه این دسته از کارت‌ها، سطح براق ندارند بنابراین امکان خوانش آن‌ها برای مخاطبان آسان‌تر است. این ۲ نوع کارت را می‌توانید به صورت‌های گوشه گرد و یا گوشه تیز و ۹۰ درجه چاپ نمایید.

اما در بیشتر موارد، قالب‌های دورگرد برای طراحی و چاپ این محصولات انتخاب می‌شوند. چرا که در این‌ صورت استفاده از آن‌ها ساده‌تر خواهد بود و از طرف دیگر کارت‌ ویزیت لمینت براق و مات مورد نظر، زیباتر و شیک‌تر به‌ نظر خواهد رسید.

 

  • بهترین جنس برای کارت ویزیت کدام است ؟

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید