کارت ویزیت کتان دیجیتال

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره کارت ویزیت کتان چیست؟
0 دیدگاه

همان طور که در جریان هستید، این روزها کسب و کارهای فراوانی در سر تا سر جهان و حتی ایران به وجود آمده است. آمارها به این صورت است که در آینده می‌توانیم شاهد موارد بیشتری از این کسب و کارها نیز باشیم. بی شک درصد بالایی از آن‌ها به کارت‌های ویزیت نیاز دارند تا بتوانند بهتر دیده شوند. چاپ کارت ویزیت در دنیای اینترنتی امروز هنوزهم جایگاه خاصی در برندسازی دارد.

بافت یک نمونه کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت کتان چیست؟

یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین کارت‌های ویزیت در جهان را باید مدل کتان آن به شمار آورد. این مدل از کارت‌های ویزیت در گذشته چندان وجود نداشتند و به چشم هم نمی‌آمدند. به این دلیل که این کارت‌ها بسیار شیک و با دوام هستند، بعدها از آن استفاده‌های بیشتری شد.

بنابراین پیش بینی می‌شود که افراد در آینده بتوانند بیشتر به سراغ این مدل از کارت‌ها بروند. شاید بدانید که این مدل از کارت‌ها، در واقع نوعی از مقوای نرم هستند که بافت برجسته و جذابی بر روی آن‌ها مشاهده می‌شود. البته استفاده از این جنس کارت را برای هر کسب و کاری پیش بینی نمی‌کنیم. شما در ابتدا باید نوع کسب و کار و سلیقه کاری خود را به خوبی سنجیده و در نهایت بهترین تصمیم را برای آینده‌تان بگیرید.

انواع کارت ویزیت کتان

امروزه کارت‌های ویزیت مختلف و متنوعی در سر تا سر جهان مشاهده می‌شود. پس دست مردم برای انتخاب این کارت‌ها کاملا باز است. گفتنی است که کارت کتان نیز خود دسته‌بندی‌هایی دارد و نباید از موضوع را از یاد برد. با این حال، آن‌ها را می‌توان در دو نوع اصلی یعنی کتان آلمان و کتان امباس قرار داد.

به بیان دیگر، این دو مدل از کارت‌ها به نوبه خود بیشترین طرفدار را برای کارت‌های ویزیت کتان دارند؛ چرا که هم کیفیت خوبی دارند، هم این که جذابیت آن‌ها در دنیای کارت‌های ویزیت، مثال زدنی است. البته در این خصوص می‌توان اشاره‌هایی به کارت ویزیت کتاب دورو و کهلر نیز داشت که در ادامه مقاله بیش از پیش در موردشان صحبت خواهیم کرد.

چاپ کارت ویزیت کتان

شاید بیزینس کارت کتان به دلیل جزییاتی که در آن به کار رفته است، دیرتر از برخی دیگر از کارت‌ها چاپ شوند. با این وجود، می‌توانید آن را در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش داده و بلافاصله هم نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید. این روزها تقریبا اماکن زیادی هستند که این کار را برای شما عزیزان انجام می‌دهند، اما ما یکی از بهترین‌ها در این عرصه هستیم.

 ما در سانترال تلاش داریم کارت ویزیت کتان را با استفاده از چاپ دیجیتال، با سرعت بالایی به دست شما برسانیم. ضمن این که کیفیت در کار ما حرف اول را می‌زند. به همین دلیل است که مشتریان همواره از فعالیت ما رضایت دارند. تنها کافی است که یک بار از خدمات ما استفاده کنید تا متوجه همه چیز شوید.

سایز کارت ویزیت کتان

کارت‌های ویزیت کتان را می‌توانید در اندازه‌های متفاوتی سفارش دهید. این قضیه به اوامر گوناگونی همچون اندازه لوگو، متون و کسب و کار شما بستگی خواهد داشت. البته پیشنهاد ما این است که کارت‌های کتان قابل حمل و راحتی را برای مشتریان خود در نظر داشته باشید. این قضیه برای همه انواع کارت‌های ویزیت نیز صدق می‌کند.

کارت ویزیت کتان امباس

شاید تفاوت چندانی میان کارت ویزیت امباس با آلمان به چشم نخورد. از مهم‌ترین تفاوت‌ها میان آن‌ها باید به وجود مقوا از جنس گلاسه یا شومیز در کارت ویزیت جنس کتان امباس اشاره داشت.

کارت کتان آلمان

این مدل ز کارت‌های کتان از الیاف گیاه کتان به وجود آمده و اگر دستی بر روی آن بکشید، متوجه می‌شوید که حالتی پنبه مانند دارد. دلیل نامگذاری آن هم این بوده که به وسیله افراد آلمانی به وجود آمده است.

کارت ویزیت کتان دورو

کارت‌های دو رو هستند که می‌توانید لوگو و نوشته‌های خود را در دو سمت آن درج نمایید. از این رو، می‌توانید این ایده جذاب را بر روی این محصول به صورت دورو نیز پیاده کنید.

کارت کتان کهلر

در کارت ویزیت کلهر می‌توان بافت‌های زبری را به چشم دید. ضمنا شیارهای ریز یا درشتی هم در آن‌ وجود دارد. کیفیت بالا در این کارت‌ها باعث شده است تا بتوانید برای مدتی طولانی از آن بهره مند شوید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید