لیبل شیشه ای براق و مات

0

(امتیاز 0 خریدار)

0 دیدگاه 1 پرسش
مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبیتعداد نظرات : 0 نظر
امتیاز :

برچسب ها:

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
اطلاعات سفارش
قیمت نهایی :
0 ریال
زمان تحویل :

همه چیز راجع به چاپ دیجیتال لیبل شیشه‌ای

یکی از خدماتی که در زمینه چاپ لیبل ارائه می‌شود، چاپ دیجیتال لیبل‌های شیشه‌ای است که اغلب کارخانجات تولیدی لیبل چنین خدماتی را نیز ارائه می‌کنند. برچسب های شیشه‌ای معمولا لیبل‌های پرکاربردی هستند که قابلیت دید دو طرفه دارند و معمولا برای محصولات آرایشی و بهداشتی یا شیشه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند. چاپ دیجیتال روی برچسب‌های شیشه‌ای باعث ایجاد زیبایی منحصر به فردی در محصول می‌شود و جلوه خاصی به آن می‌بخشد.

 

برچسب های شیشه‌ای معمولا لیبل‌های پرکاربردی هستند که قابلیت دید دو طرفه دارند و معمولا برای محصولات آرایشی و بهداشتی یا شیشه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند

 

انواع چاپ لیبل شیشه‌ای

چاپ لیبل‌ها یکی از نیازهای اساسی برای معرفی و ارائه یک محصول با برند تجاری مشخص است. عموما لیبل‌ها به صورت پشت چسب دار ارائه می‌شوند، طرح مورد نظر مشتری روی قسمت بیرونی چاپ می شود و پشت لیبل نیز چسب دار است که روی بسته بندی محصول چسبانده می‌شود. دستگاه های چاپ انواع مختلفی دارند که از آنها برای چاپ روی لیبل‌ها استفاده می‌شود.

چاپ ممکن است به صورت افست، فلکسو، دیجیتال یا چاپگر روی میز انجام گیرد. معمولا از چاپ افست و فلکسو برای چاپ لیبل با تیراژ بالا به صورت رنگی استفاده می شود. چاپ لیبل‌های شیشه‌ای نیز عموما به صورت دیجیتالی صورت می‌گیرد.

از چاپ دیجیتال معمولا برای لیبل هایی با اندازه A3 یا A4 و کوچکتر استفاده می‌شود. برای لیبل‌هایی با اندازه‌های بزرگتر نیز معمولا از دستگاه‌های پلاتر استفاده می کنند البته این نوع چاپ نیز، چاپ دیجیتالی است. بنابراین دستگاه چاپ لیبل شیشه‌ای با توجه به اندازه لیبل انتخاب می‌شود اما عموما از چاپگرهای دیجیتال برای این لیبل ها استفاده می شود. با استفاده از این چاپگرها می‌توان در چاپ دیجیتال لیبل شیشه‌ای از آپشن‌هایی مثل طلاکوب، سلفون و یووی استفاده کرد.

ویژگی چاپ دیجیتال لیبل شیشه‌ای

چاپ دیجیتال به معنی انتقال تصاویر دیجیتال طراحی شده روی لیبل‌های شیشه‌ای است. از نظر هزینه نیز چاپ دیجیتال محصولات هزینه بالاتری نسبت به روش‌های سنتی چاپ مثل چاپ افست دارد.

چاپ دیجیتال بسیار با کیفیت است و برای کسانی که به دنبال چاپ لیبل شیشه‌ای فوری و یا چاپ لیبل شیشه‌ای تعداد کم هستند می‌توان از این نوع چاپ لیبل استفاده کرد.

نحوه چاپ لیبل شیشه‌ای

 چاپ دیجیتال لیبل شیشه‌ای به صورت دیجیتال به دو شکل لیزری و جوهر افشان انجام می گیرد که تفاوت عمده این دو نوع چاپ در نوع ماده رنگی به کارفته برای چاپ است. برای کسانی که به دنبال چاپ لیبل فوری هستند استفاده از چاپگرهای لیزری جوهرافشان سرعت بیشتری دارد. ضمن این که جوهر نیز نسبت به تونر ( ماده رنگی به کار رفته در چاپگر لیزری) ارزان‌تر است.

مزایای چاپ دیجیتال لیبل شیشه‌ای

مهمترین مزایایی که برای این نوع چاپ می‌توان در نظر گرفت به این شرح است:

 • امکان چاپ برای تیراژهای پایین با قیمت مناسب
 • زمان چاپ سریع و فوری
 • کیفیت گرافیکی بالا
 • امکان چاپ طیف وسیعی از اطلاعات با فونت های دلخواه روی لیبل
 • انعطاف پذیری بالا برای طراحی لیبل
 • انتخاب رنگ نامحدود
 • امکان چاپ نمونه‌هایی با سایز کوچک
 • قابلیت چاپ تصویر روی پوشش‌های گرافیکی

لیبل‌های شیشه‌ای برای چه صنایعی مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

معمولا از لیبل‌های شیشه‌ای در صنایع خودرو، برای ایجاد برچسب های شیشه‌ای معاینه فنی، عوارض و ... استفاده می شود. همچنین کارت های ضمانت محصولات الکترونیکی یا معرفی محصولات شفاف مثلا شیشه، محصولات مایع که داخل شیشه قرار می گیرند و ... مورد استفاده واقع می شود. برچسب های شیشه‌ای در میان انواع لیبل‌ها محبوبیت بسیار بالایی دارند و شامل صفحه ای بی رنگ و شفاف است که اطلاعات به خوبی روی آن نمایش داده می‌شود. لیبل‌های شیشه‌ای در انواع مات و شفاف تولید می‌شوند.

چاپ لیبل شیشه‌ای تهران

در تهران مراکز ارائه دهنده خدمات چاپ لیبل شیشه‌ای بسیار زیاد است، اما انتخاب بهترین مرکز برای ارائه خدمات چاپ با کیفیت و در اسرع وقت بهتر است به دنبال مراکز معتبر و با دستگاه‌های چاپ مدرن و با کیفیت باشید. مرکز چاپ لیبل شیشه‌ای باید دارای امکانات کافی برای ارائه خدمات در زمینه انواع چاپ لیبل‌های شیشه‌ای باشد تا بتواند نیاز مشتریان در این زمینه را به خوبی مرتفع سازد.

نکته مهم بعدی در انتخاب مرکز چاپ لیبل شیشه‌ای توجه به قیمت‌های ارائه شده است، بهتر است به دنبال دریافت خدمات چاپ لیبل با قیمت‌های رقابتی و منصفانه باشید. برای دریافت مشاوره جهت انتخاب بهترین خدمات می‌توانید با کارشناسان فروش سانترال در تماس باشید.

نظرات کاربران


نظر شما درباره چاپ لیبل شیشه ای چیست؟
0 دیدگاه

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید