سفارش چاپ پلات کاغذ فتوگلاسه و لمینت

0

(امتیاز 0 خریدار)

0 دیدگاه 0 پرسش
مشخصات عمومی

حداکثر طول :3000 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبیتعداد نظرات : 0 نظر
امتیاز :

برچسب ها:

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
اطلاعات سفارش
قیمت نهایی :
0 ریال
زمان تحویل :

چاپ پلات کاغذ فتوگلاسه و لمینت

چاپ پلات چیست؟ پلات نوعی چاپ دیجیتال است که به عنوان چاپ عریض هم شناخته می شود. زمانی که فایل چاپی ما از اندازه A3 بزرگ تر باشد از دستگاه پلاتر برای پرینت استفاده می شود. چون دستگاه های زیراکس و پرینت معمولی ماکزیمم تا اندازه A3 را پوشش می دهند. در اصل دستگاه پلاتر فقط برای پرینت های عریض استفاده می شود.

چاپ پلات فتوگلاسه و کوتد به اندازه ای با کیفیت است که با فایلی که برای پرینت داده شده عیناً مشابه بوده و تفاوتی نخواهد داشت.

انواع کاغذ فتوگلاسه

کاغذ فتوگلاسه به صورت مات و براق برای چاپ عرضه می شود.

کاربرد پلات فتوگلاسه

کاربرد های پلات فتوگلاسه بسیار زیاد است برای استفاده در هر مکان و موضوعی مناسب می باشد. از پلات فتوگلاسه براق برای چاپ پوستر، چاپ شیت معماری، عکس های مهم و بزرگ و ... و از پلات فتوگلاسه مات هم برای پرینت پوستر، شیت معماری و یا هر نوع تصویر دیگر می توان استفاده کرد اما باید توجه داشت که پلات چاپ شده درخشندگی و براقیت فتوگلاسه براق را نخواهد داشت و هیچ انعکاس نوری در آن انجام نمی شود.

گرماژ کاغذ فتوگلاسه

کاغذ فتوگلاسه ای چاپ کوتد بر آن انجام می شود فتوگلاسه 170 گرم است. عرض این کاغذ معمولا 90 یا 100 سانتی متر بوده و طول آن طبق سفارش مشتی خواهد بود.

روکش پلات

می توان پلات پرینت شده را با دستگاه پلات لمینت به صورت براق یا مات روکش کرد.

وجود لمینت بر روی طرح چاپ شده مقاومت آن در برابر پارگی، کثیف شدن و یا هر نوع آسیب را افزایش می دهد.

قیمت پلات فتوگلاسه

پلات فتوگلاسه بر اساس ابعاد آن به صورت مترمربع اندازه گیری شده و قیمت گذاری می شود. با پر کردن فرم بالای صفحه می توانید هزینه چاپ پلات و لمینت را طبق سفارش خود مشاهده نمائید.

زمان لازم برای چاپ پلات

اگر از سایت سانترال سفارش چاپ خود را ثبت کنید می توانید با استفاده از گزینه فوری و یا معمولی زمان چاپ پلات خود را از بین چند دقیقه و چند ساعت مشخص کنید.

در سانترال، می توانید تجربه ای جدید در چاپ پلات ارزان و با کیفیت داشته باشید. بهتر است کمی زودتر از پایان مقرر برای تحویل پروژه و سفارش خود اقدام به پرینت فرمائید تا زمان کافی برای چاپ دلخواه خود داشته باشید. پلات و لمینت خصوصا در ابعاد بزرگ اندکی زمان بر است.

نظرات کاربران


نظر شما درباره چاپ کاغذ فتو گلاسه چیست؟
0 دیدگاه

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید