چاپ دیجیتال کتاب

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

تحویل را مشخص کنید

صفحات داخلی

جلد

روکش

روکش

صحافی

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل صفحات داخلی

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
 • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ کتاب دیجیتال چیست؟
2 دیدگاه
 1. ناشناس
  ناشناس | 1401/3/19 - 12:52:51

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  کیفیت چاپ عالی

  کتاب من سایز رحلی بود و خیلی روی سایزش حساس بودم که برش هاش طرح رو خراب نکنه ولی واقعا رازی بودم. تشکر

 2. ناشناس
  ناشناس | 1401/3/2 - 11:22:40

  کیفیت محصول

  مقرون به صرفه
  امتیاز

  کیفیت چاپ عالی

  سلام چاپ کتاب به صورت تک جلدی هم انجام میشه؟


شاید یکی از دلایلی که شما تاکنون کتاب خود را چاپ نکرده اید این باشد که سوالهایی مانند: چاپ سریع کتاب چقدر هزینه دارد؟ چاپ کتاب چقدر طول میکشد ؟ چاپ کتاب چگونه است؟ برای چاپ کتاب چه کنیم؟ ذهنتان را مشغول کرده و جوابی برای آنها پیدا نکرده اید.
بسیاری از افراد، مجموعه ای از اطلاعات گردآوری نموده و قصد دارند آن ها را در قالب یک کتاب منتشر کنید. به طور کلی انتشار کتاب به صورت شخصی به شما کمک می کند تا در هر صنعتی که فعالیت می کنید، اعتبار خود را بالاتر برده و سریع تر مسیر موفقیت را طی نمایید.

علاوه بر این، با انتشار کتاب می توانید اطلاعات و مطالب مورد نظر خود را به تعداد بسیاری از افراد منتقل نموده و آن را ماندگار نمایید. در صورتی که قصد دارید در مسیر کسب علم و تحصیل مسیر خود را تا درجات عالی ادامه دهید نیز، نوشتن یک کتاب به شما بسیار کمک می نماید. با این کار، رزومه تحقیقاتی شما پربارتر از قبل خواهد شد.

 

چاپ دیجیتال کتاب ، کیفیت بسیار بالایی داشته و امکان پرینت سفارشات به تعداد دلخواه را فراهم نموده است.

 

چاپ دیجیتال کتاب چیست؟

با ورود کامپیوترها به ایران، سایر ملزومات دیجیتالی نیز به کشور وارد شدند. با گذشت زمان، نقش پرینترها و سایر لوازم دیجیتالی پررنگ تر شد؛ این روند تا جایی ادامه یافته است که امروزه انتشار کتاب حتی یک جلد فوری و به راحتی امکان پذیر شده است.
به عنوان مثال، ممکن است شما علاقه به چاپ کتاب تک جلد یا چاپ کتاب با تیراژ پایین داشته باشید. با توجه به این که روش افست به صورت سری های 1000 عددی انجام می شود، نمی تواند انتخاب مناسبی برای کاربرد شما باشد. در چنین شرایطی، استفاده از چاپ دیجیتال کتاب گزینه توصیه می شود.
 چاپ دیجیتال، کیفیت بسیار بالایی داشته و امکان پرینت سفارشات به تعداد دلخواه را فراهم نموده است. همچنین در صورتی که در کتاب شما حجم زیادی از تصاویر به کار رفته است که رنگ های به کار رفته در آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، کیفیت فایل اصلی حفظ می شود.
در صورتی که قصد دارید یک گالری کوچک از آثار هنری و یا آلبومی از تصاویر ثبت شده خود را به صورت کتاب درآورید. چاپ کتاب تک نسخه زیرا در چاپ دیجیتال رنگ ها درست همانند فایل ارائه شده چاپ شده و اختلاف رنگ میان فایل اصلی و محصول در کمترین میزان ممکن است.

 

چاپ کتاب دیجیتال مزایای بسیاری دارد که موجب شده است تا بسیاری از افراد از این روش برای انتشار کتاب های خود استفاده نمایند

 

مزایای چاپ کتاب به صورت دیجیتال

چاپ کتاب دیجیتال مزایای بسیاری دارد که موجب شده است تا بسیاری از افراد از این روش برای انتشار کتاب های خود استفاده نمایند. برخی از مزایا و ویژگی های برجسته چاپ دیجیتال به شرح زیر است:
• پرینت کتاب با استفاده از روش دیجیتال نیاز به صرف هزینه بسیار زیاد و سرمایه گذاری با حجم بالا ندارد.
• سفارشات پرینت شده به این روش در تیراژ پایین و به تعداد محدود منتشر می شود.
• امکان تغییر محتوا و انتخاب متنی منحصر به فرد برای قرار گیری در صفحات مختلف کتاب، علی الخصوص صفحه اول، وجود دارد.
• در این روش، تصاویر و محتواهای گرافیکی با کیفیت بسیار بالایی روی کاغذ منتشر می شوند؛ کیفیت تصاویر در این روش به اندازه ای است که اختلاف میان رنگ های به کار رفته در فایل اصلی و رنگ های چاپ شده را به حداقل میزان ممکن رسانده است.
• با توجه به این که چاپ کتاب به روش دیجیتال به تعداد دلخواه شما انجام می پذیرد، بازاریابی و فروش آن ها نیز برای نویسندگان نوقلم و تازه کار به مراتب ساده تر خواهد بود. این کار به تجدید چاپ شدن کتاب شما نیز سرعت می بخشد.
• این محصول چاپی با استفاده طی مدت زمانی بسیار کوتاه آماده تحویل و ارسال می گردد.

چاپ افست کتاب چیست؟

اغلب کتاب های پرطرفدار در تیراژ بالا و با استفاده از روش چاپ افست منتشر می شوند. در این روش، کتاب ها در تیراژ بالا و به تعداد بالای 1000 عدد انجام می شوند؛ به همین علت از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر بوده و هزینه مناسب تری در بر خواهد داشت. در کنار تمام مزایای چاپ کتاب به روش افست، مواردی نیز وجود دارد که موجب شده است تا استفاده از آن برای تمامی افراد مناسب نبوده و کاربردهای خاص خود را داشته باشد.

 

اغلب کتاب های پرطرفدار در تیراژ بالا و با استفاده از روش چاپ افست منتشر می شوند

 

خدمات چاپ کتاب در ایران چه مدت طول می کشد؟

نوع روش چاپ، تعداد نسخ و نوع صحافی در زمان آماده شدن کتاب تاثیر دارد. در روش دیجیتال به صورت فوری و در روش افست طی مدت 7 تا 10 روز چاپ انجام می شئد. بعد از آن وارد مرحله آماده سازی جلد و صحافی می شود. 

هزینه چاپ کتاب

برای اینکه بتوان هزینه چاپ هر جلد کتاب را تخمین زد باید بدانیم : روش چاپ، تعداد صفحات، تعداد رنگ چاپ، تعداد جلد، جنس کاغذ، سایز کتاب، وجه چاپ (یک رو یا دو رو)، جنس جلد، چاپ روی جلد و نوع صحافی به چه شکل است. اگر قصد چاپ کتاب با تیراژ کم را دارید می توانید در سایت چاپ آنلاین سانترال برای محاسبه هزینه چاپ کتاب آنلاین در فرم تعبیه شده بالای صفحه ویژگی های مد نظر خود را وارد و به صورت آنی قیمت چاپ هر جلد کتاب را مشاهده نمائید.

برای مثال فرض کنید می خواهیم هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای را محاسبه کنیم. در فرم بالای صفحه، تعداد صفحات را 200 قرار می دهیم. سپس تعداد جلد مورد نیاز را در تیراژ و ابعاد را در سایز انتخاب می کنیم. با توجه به سلیقه هر فرد که می خواهد پرینت به صورت دورو یا یک رو انجام شود؛ وجه و رنگ چاپ هم به صورت دورنگ و یا تمام رنگی انتخاب می شود. هزینه چاپ کتاب گلاسه با تحریر متفاوت است، پس نیاز است شما در این مرحل نوع کاغذ را هم تعیین کنید.

خب بعد از مراحل بالا تکلیف صفحات داخلی کتابروشن شد حالا باید به سراغ نوع جلد و صحافی برویم تا کتاب کاملی داشته باشیم. 

با تکمیل این فرم شما به راحتی هزینه چاپ کتاب 100 صفحه ای، 300 صفحه ای، قطع وزیری، قطع رحلی، کمک درسی، شعر کودک، رمان را به صورت هزینه چاپ هر جلد کتاب بدست آورید.

 

 

سفارش چاپ آنلاین کتاب ارزان و فوری

سانترال همواره سعی داشته چاپ کتاب ارزان و با کیفیتی را در کلیه مناطق غرب تهران، مرکز و شرق تهران ارائه دهد. شما در هر منطقه ای که ساکن هستید می توانید، بعد از ثبت سفارش گزینه ارسال با پیک را برای دریافت سفارش خود انتخاب نمائید.
 در این مرکز چاپ کتاب دیجیتال رنگی و تک رنگ در ابعاد رحلی، وزیری، خشتی، رقعی و بر روی کاغذهای تحریر 80 گرم و گلاسه با گرماژ 135، 150 و 200 گرم انجام می شود. کارشناسان ما در دفتر سانترال آماده ی پاسخگویی به سوالات شما همراهان گرامی می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه پرینت کتاب با ما تماس بگیرید.

 • چاپ کتاب چقدر هزینه دارد؟
 • چاپ کتاب چقدر طول میکشد؟

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید