سفارش چاپ لیبل PVC فوری

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره لیبل PVC چیست؟
0 دیدگاه

همان طور که در جریان هستید، این روزها صحبت‌های زیادی در مورد لیبل و برچسب PVC به گوشمان می‌خورد. امروزه افراد زیادی در کسب و کارهایشان هستند که از این موارد استفاده می‌کنند و به راحتی هم به خواسته‌هایشان می‌رسند. این در حالی است که شاید عده زیادی هم از وجود آن بی خبر باشند. 

چاپ لیبل پی وی سی

پی وی سی که با نام کامل پلی وینیل کلراید نیز شناخته می‌شود را باید ماده‌ای انعطاف پذیر و با خصوصیات فراوان دیگر به شمار آورد. در واقع همین خصوصیات و ویژگی‌های جذاب سبب شده است تا افراد زیادی نسبت به استفاده از آن‌ها اقدام نمایند. پی وی سی در برابر موارد زیادی از جمله حرارت و ضربه‌های پیاپی نیز مقاوم است و استحکام بالایی در ساختار آن به چشم می‌خورد.

به همین دلیل است که برچسبی را از روی این ماده ساخته‌اند تا بتوان استفاده‌های فراوانی از آن داشت. شما از این برچسب‌ها می‌توانید در مقابل رطوبت و آب و هواهای نامساعد نیز بهره ببرید. در صورتی که به داخل این ماده نگاه کنید، متوجه وجود پلاستیک در آن خواهید شد. به بیان دیگر، عنصر اصلی این ماده را پلاستیک تشکیل داده است.

افراد زیادی این سوال را دارند که آیا می‌توان پی وی سی را از حالت عادی نیز مقاوم‌تر و بهتر کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که ترفندهای فراوانی در این زمینه به چشم می‌خورد. برای نمونه باید به کشش یا اضافه کردن مواد مختلف به آن اشاره داشت. با انجام همین ترفندهای ساده، می‌توانید دوام بیشتری به آن بدهید.

ویژگی های لیبل pvc

حال باید به این نکته رسیدگی شود که چه ویژگی‌ها و مزایایی در چاپ لیبل یا همان برچست پی وی سی مشاهده می‌شود که باعث شده است تا عده زیادی از آن بهره مند شوند؟

1- در وهله اول باید به انعطاف پذیری فراوان اشاره داشت. شما می‌توانید این برچسب‌ها را به شکل‌های گوناگونی در آورده و در نهایت به چیزی که در ذهن دارید، دست پیدا کنید.

2- همان گونه که در بالا هم ذکر شد، مقاومت این مواد در برابر حرارت بسیار بالا است. این طور که آمار و ارقام می‌گوید، شما قادر هستید تا از این لیبل‌ها تا دمای 70 درجه سانتی گراد نیز بهره مند شوید.

3- امکان سفارش چاپ دیجیتال برچسب‌های پی وی سی نیز برایتان وجود خواهد داشت. اشخاص ممکن است کسب و کارهای متفاوتی را داشته باشند. همین نیز موجب شده است تا این دسته از برچسب‌ها برای آن‌ها با تفاوت همراه باشند. بنابراین شما نیز با توجه به خواسته‌ای که دارید، می‌توانید برچسب‌های پی وی سی مورد نظر خود را سفارش دهید.

4- در صورتی که مقایسه‌ای میان این برچسب‌ها و سایر موارد مشابه داشته باشید، متوجه برتری پی وی سی به نسبت آن‌ها خواهید شد. قدرت چسبندگی پی وی سی بسیار زیاد بوده و همین قضیه، رضایت عده زیادی را برآورده کرده است. تنها کافی است که یک بار از این لیبل‌ها استفاده کرده تا به همه چیز پی ببرید.

5- مقاومت این برچسب‌ها تنها به حرارت محدود نمی‌شود و موارد دیگری از جمله آب و مایعات دیگر را هم در بر می‌گیرد.

موارد مورد استفاده لیبل پی وی سی

موارد مصرف برچسب‌های پی وی سی آن قدر گسترده است که می‌توان مقاله‌ای جداگانه را برای آن در دسترس قرار داد. با این حال، از مهم‌ترین مصارفی که از این لیبل‌ها انجام می‌گیرد، باید به نساجی، لوازم خانگی، خودروسازی، داروسازی، ساخت کارت، ساخت شیشه، پوشاک و موارد دیگر اشاره داشت.

انواع برچسب PVC

پی وی سی‌ها از نظر دسته بندی نیز می‌توانند در نوع خود متفاوت باشند. با این حال، آن‌ها را باید در دو دسدته مهم نرم و سخت قرار داد. اگر مروری بر بازار و فروشگاه‌ها معتبر داشته باشید، شاید پی وی سی‌های سخت را بیشتر شاهد باشید. پی وی سی‌ها نرم بیشتر برای ساختمان سازی به کار می‌رود. در واقع افراد از آن‌ها برای سقف و همچنین کف ساختمان‌ها استفاده می‌کنند.

در سمت دیگر، پی وی سی‌های سخت انعطاف بیشتری در خود دارند و در بازه طولانی‌تری می‌توان از آن‌ها استفاده نمود. به همین دلیل است که در صنعت بسته بندی می‌توان آن‌ها را به چشم دید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید