چاپ جزوه، ثبت سفارش آنلاین

تصاویر جزوه

> <

> <

> <

> <

درباره جزوه

چاپ جزوه ارزان در تهران


در کلاس های دانشگاهی، کلاس های متفرقه، موسسات آموزشی، موسسات فرهنگی و ... برای ارائه ی مطالب آموزشی از جزوه ی خاص خود در کنار کتاب های مرجع استفاده می نمایند. این کار به تحلیل و درک مطلب و ارائه ی توضیحات بیشتر کمک می نماید.
بسیاری از مواقع جزوه ی مورد نظر به صورت فیزیکی و چاپ شده در اختیار شما قرار می گیرد. اما گاهی اوقات هم برای کاهش هزینه ها، جزوه ی مورد نظر را به صورت یک فایل آماده به شما ارائه می دهند. در چنین مواردی چاپ جزوه دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.


ویژگی چاپ جزوه در سانترال


کیفیت چاپی و وضوح رنگی بالای چاپ جزوه به صورت دیجیتال آن را به انتخابی کاربردی و مناسب تبدیل نموده است. همچنین سرعت بالای این نوع چاپ به شما کمک می نماید تا در زمانی بسیار کوتاه جزوه ی خود را چاپ نمایید. به علاوه، خدمات چاپی در چاپخانه ها بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه تر از چاپ در سایر دفاتر چاپی می باشد.
بسیاری از مواقع دانشجویان، به طور گروهی نسبت به چاپ ارزان جزوات خود اقدام می نمایند. از این رو چاپ سانترال خدمات چاپ جزوه را به صورت طرح های: چاپ جزوه دانشجویی و دانش آموزی و چاپ کتاب و جزوه برای کمک به کلیه دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و معلم ها قرار داده است. همچنین آماده عقد قرارداد چاپ جزوه با کلیه موسسات کنکوری، آموزشی و مدارس می باشد. برای اطلاعات بیشتر با دفتر چاپ سانترال تماس بگیرید.

تشخیص چاپ دیجیتال جزوه باکیفیت 


چاپ جزوه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در تمام طول مدت زمانی که مورد استفاده قرار می گیرد، به راحتی قابل استفاده باشد.
برای تشخیص سطح کیفیت چاپ جزوه مواردی وجود دارد که با چک کردن و بررسی آن ها می توانید نسبت به کیفیت آن مطمئن شوید. در ادامه به چند نمونه از این موارد اشاره نموده ایم:
• تمامی کلمات و مطالب چاپ شده در جزوه باید به طور یکدست و پررنگ چاپ شده باشند. گاهی اوقات در بعضی از قسمت های محتوای چاپ شده جوهر به صورت یکنواخت و یکدست پخش نشده و برخی کلمات کمرنگ تر از سایر قسمت های متن هستند. این مورد نشان دهنده ی کیفیت پایین چاپ جزوه می باشد! 
• در چاپ جزوه، تصاویر و نمودارها باید واضح و قابل تشخیص باشند. با توجه به اهمیت وضوح تصاویر، تنها در این صورت می توان چاپ را باکیفیت دانست. 
• جوهر استفاده شده در چاپ دیجیتال باید به گونه ای باشد که به راحتی پخش و یا کمرنگ نشود. در غیر این صورت، جوهر استفاده شده به خوبی جذب کاغذ نشده و در زمانی بسیار کوتاه از بین خواهد رفت. 
• یکی از راه های تشخیص کیفیت در چاپ جزوه رنگی، میزان تطبیق رنگ های چاپ شده با رنگ های فایل اصلی می باشد. هر چقدر رنگ ها در چاپ جزوه به رنگ های فایل اصلی نزدیک تر باشند، کیفیت چاپ جزوه بالاتر می باشد. 


هزینه چاپ جزوه دیجیتال


تعرفه چاپ جزوه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله آنها می توان به تعداد صفحات، یک رو یا دو رو بودن صفحات(وجه چاپ)، رنگی یا سیاه سفید بودن جزوه، جنس کاغذ(تحریر یا گلاسه)، گرماژ کاغذ و سایز کاغذ اشاره کرد. در سایت سانترال شما می توانید در صفحه سفارش چاپ جزوه دیجیتال در فرم تعبیه شده، تعداد، جنس، وجه و سایز مد نظر خود را انتخاب و به صورت آنی لیست قیمت چاپ جزوه را مشاهده نمائید.


سفارش آنلاین چاپ جزوه


خدمات چاپ سانترال همواره سعی داشته چاپ جزوه ارزان و با کیفیتی را در کلیه مناطق غرب تهران، مرکز و شرق تهران ارائه دهد. شما در هر منطقه ای که ساکن هستید می توانید، بعد از ثبت سفارش چاپ جزوه گزینه ارسال با پیک را برای دریافت سفارش خود انتخاب نمائید.
 در این مرکز چاپ جزوه رنگی و چاپ تراکت سیاه سفید در ابعاد A4،A5 و بر روی کاغذهای تحریر 80  گرم و گلاسه با گرماژ 135، 150 گرم انجام می شود. همچنین در صورت نیاز می توانید برای جزوات خود سفارش صحافی منگنه یا سیمی نیز ثبت بفرمائید.

کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال آماده ی پاسخگویی به سوالات شما همراهان گرامی می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید. 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید