سفارش آنلاین قاب فنری

تصاویر قاب فنری

> <

> <

> <

> <

درباره قاب فنری

قاب فنری از لوله‌های آلومینیومی تشکیل شده و برای نگهداری عکس و اثر چاپی بسیار مناسب است. همچنین از وزن کمی برخوردار بوده و فضای زیادی را به خودش اختصاص نمی‌دهد. این محصول دارای فنر بوده و از گوشه‌های پلاستیکی تشکیل شده است. همچنین قابل نصب روی دیوار بوده و دارای دو آویز U شکل است. گیره‌های فنری در چهار طرف قاب، پوستر را به گوشه‌های آن متصل کرده و امکان قرار گرفتن تصویر در مرکز قاب را فراهم می‌کنند. شما می‌توانید قاب فنری را در انواع گوناگونی تهیه کرده و پوستر مورد نظر خود را در اندازه دلخواهتان تهیه کنید.

قاب فنری به عنوان یک محصول کاربردی شناخته شده و برای استفاده در مترو یا غرفه‌های نمایشگاهی، سمینار‌ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، شرکت‌ها، مدارس، ادارات و... مناسب است. پوستر‌های تبلیغاتی شما در هر سایزی قابل سفارش بوده و با نصب شدن روی قاب فنری، جلوه زیبایی پیدا می‌کنند. خرید قاب فنری در چاپ سانترال نیز ممکن بوده و در صورت تمایل به خرید، لازم است ویژگی‌های این محصول را بدانید.

مشخصات قاب فنری

قاب فلزی در کم‌ترین زمان ممکن آماده شده و می‌تواند برای موضوعات مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین برای فروش و فعالیت حرفه‌ای در میدان رقابت بسیار مناسب بوده و طرح چاپی آن قابل تعویض است. این سازه، یک صفحه تبلیغاتی گسترده و جذاب بوده که قیمت مناسبی دارد. همچنین حمل آسانی داشته و از وزن کمی برخوردار است.

قاب فنری از آلومینیوم و پلاستیک تشکیل شده و در کم‌تر از یک دقیقه نصب می‌شود. استفاده از آویز‌های زنجیری یا نخ‌های ماهیگیری بی‌رنگ، برای نصب این قاب بر روی دیوار پیشنهاد می‌شود. استفاده از قاب فلزی بدون محدودیت بوده و امکان نصب آن به صورت آویز از سقف نیز وجود دارد.

بررسی اجزای چاپ قاب از نوع فنری

قاب فنری با پیوند زدن گرافیک و صنعت، امکان دوخت پوستر یا بنر به لوله‌های آلومینیومی را فراهم کرده است. این نوع قاب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و شامل لوله قاب فنری، گوشه قاب با فنر، فنر یدکی، واشر و پانچ مغناطیسی است. لوله قاب فنری معمولا از جنس آلومینیوم بوده و رنگ آن مشکی یا نقره‌ای است. گوشه قاب با فنر نیز به عنوان یک واسطه به کار رفته و امکان متصل شدن بنر و لوله‌ها را فراهم می‌کند.

قاب های فنری چه ویژگی هایی دارند؟

قاب فنری از لوله سبکی تشکیل شده و وزن کمی دارد. همچنین توسط چهار عدد میخ کوچک قابل نصب بوده و می‌تواند روی دیوار، پارتیشن و... مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول در مقابل جلوه بسیار زیبا، قیمت پایینی داشته و مجهز به چاپ و لمینت با کیفیت بالا است.

بررسی کاربرد های قاب دارای فنر و مزایای آن

قاب فنری یک انتخاب منطقی، اقتصادی و کاربردی بوده و امکان نمایش اطلاعات به شکلی زیبا و منحصر به فرد را فراهم می‌کند. موارد استفاده از قاب فنری شامل نمایشگاه‌های هنری، سمینار و فروشگاه‌ها، هتل‌ها و سازمان‌ها، مدارس و ادارات و... است.

این محصول استفاده آسانی داشته و از محبوبیت بالایی برخوردار است. همچنین بسیار کم حجم و سبک بوده و به راحتی جا به جا می‌شود. قاب فنری به سرعت طراحی و ساخته شده و در کم‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رسد. همچنین انواع گوناگونی داشته و نسبت به سایر ابزار‌های تبلیغاتی از هزینه کمی برخوردار است. این قاب قابل استفاده در مکان‌های مختلفی بوده و سایز‌های متنوعی را شامل می‌شود. این محصول کیفیت بالایی داشته و به راحتی خراب نمی‌شود. شما عزیزان می‌توانید با سفارش قاب فنری، آن را برای بنر‌ها و موضوعات مختلف استفاده کنید.

قاب های مدل فنری را چگونه تولید می کنند؟

قاب فنری از پوستری با جنس پلات و لمینت تشکیل شده و کاغذ آن با لمینت مات یا براق پوشیده می‌شود. سپس محصول در ابعاد موردنظر برش داده شده و چهار طرف پوستر به وسیله پانچ ریز پرس داده می‌شوند. لوله‌های آلومینیومی نیز توسط لوله بر مخصوص برش داده شده و برای اسمبل شدن کامل قاب فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

قاب فنری برای استفاده در مترو یا غرفه‌های نمایشگاهی، سمینار‌ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، شرکت‌ها، مدارس، ادارات و... مناسب است.

 

با این مدل قاب ها، تبلیغاتی موثر داشته باشید

نمایش اطلاعات نقش مهمی در تبلیغات داشته و به توسعه کسب و کار شما کمک زیادی می‌کند. یکی از موثرترین راه‌ها برای نمایش اطلاعات، استفاده از تابلو است. تابلو‌ها برای تمام افراد قابل مشاهده بوده و می‌توانند در ابعاد دلخواه سفارش داده شوند. همچنین از قیمت مناسبی برخوردار بوده و به صرفه‌ترین راه برای تبلیغات هستند. امروزه افراد و موسسه‌های مختلف با هدف جذب مخاطب یا مشتری در این فضای رقابتی قرار گرفته‌اند و از قاب‌های فنری استفاده می‌کنند. این قاب‌ها از اهمیت ویژه‌ای در صنعت چاپ برخوردار بوده و یکی از بهترین راه‌ها برای ثبت و به خاطر سپردن پیام در اذهان عمومی هستند.

طراحی و چاپ استند قاب مدل فنری

پوستر‌های چاپ دیجیتال از طریق پانچ‌ها به چهار گوشه قاب دوخت شده و امکان نمایش تصویر در مرکز آن را فراهم می‌کنند. قاب استند فنری به دلیل کاربرد زیاد خود در مکان‌های مختلفی وجود داشته و در گالری‌های عکس، فروشگاه‌ها، لابی هتل‌ها و رستوران‌ها، ادارات، سالن‌های همایش و غرفه‌های نمایشگاهی دیده می‌شود. قاب فنری محدودیت استفاده نداشته و قابل ⁦ استفاده برای مکان‌ها و موضوعات گوناگون است.

عوامل موثر بر قیمت قاب فنری

جنسی که قرار است در داخل قاب چاپ شود،؛ نقش مهمی در قیمت قاب فنری دارد. به هر صورت شما می‌توانید این مدل قاب را با دو مدل جنس چاپی سفارش داده و آن را در محل مورد نیازتان استفاده کنید.

قاب فنری با بنر

این محصول مبلغ نهایی سازه قاب فنری را کاهش داده و بنر را در داخل قاب ارائه می‌دهد. همچنین از کیفیت پایین‌تری برخوردار بوده و استفاده از آن، خیلی پیشنهاد نمی‌شود. در مقابل، چاپ پلات و لمینت انتخاب مناسب تری بوده و متناسب با هزینه خود، از کیفیت بالاتری برخوردار است.

قاب فنری با پلات لمینت

پلات لمینت از بالاترین نوع کیفیت چاپ در قاب فنری برخوردار بوده و انتخاب مناسب‌تری نسبت به قاب فنری با بنر است. این محصول بسیار شیک و لوکس بوده و قابل سفارش با روکش براق است. چاپ پلات و لمینت با بالاترین کیفیت صورت گرفته و انتخاب مناسبی برای به نمایش گذاشتن اطلاعات تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی است. همچنین تاثیر‌گذاری زیادی بر ذهن مخاطب داشته و امکان انتقال داده در بالاترین سرعت را فراهم می‌کند. این محصول به توسعه کسب و کارها کمک زیادی کرده و می‌تواند ارائه اطلاعات مهم به مخاطب را انجام دهد.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید