میز کانتر نمایشگاهی

تصاویر میز کانتر

> <

> <

> <

> <

درباره میز کانتر

یکی از ابزار‌ها و امکانات اولیه‌ای که برای دایر کردن یک غرفه در نمایشگاه لازم است؛ میز کانتر نمایشگاهی می‌باشد. این میز‌ها برای تعیین جایگاه و محل‌ ایستادن شخصی که مسئول غرفه است نیز کاربرد دارد. شاید تا به حال توجه کرده باشید که در نمایشگاه‌های کوچک و بزرگ، میز‌هایی به شکل استند‌های تبلیغاتی یا کیوسک‌های اطلاعات و معرفی برند قرار دارد و شخصی مشغول پرزنت می‌باشد.

زمانی که غرفه‌ای در نمایشگاهی دایر می‌شود و معمولا مراجعه‌کننده‌های زیادی دارد؛ به طور قطعی باید قسمتی را برای ارائه محصولات یا خدمات داشته باشد تا نقطه عطفی برای جلب توجه بازدیدکنندگان قرار گیرد. از جهتی دیگر، آماده‌سازی این میز‌ها و کانتر‌ها به سادگی قابل انجام بوده و یکی دیگر از مزیت‌های آن کم حجم بودن میز در حالت جمع شده و بسته می‌باشد. همچنین از این میز‌ها می‌توان به عنوان قسمتی برای چیدن وسایل در غرفه استفاده کرد.

استفاده از میزهای کانتر نمایشگاهی و تاثیر در بازدید بیش تر

امروزه در دنیای مدرن که استقبال افراد از سبک مینیمال افزایش یافته و علاقه به سادگی در دکوراسیون بیش‌تر شده است؛ همه چیز به خلاقیت و نوآوری خود فرد بستگی دارد. گاهی می‌توان با تعدادی میز کانتر و چاپ پلات و لمینت چنان تاثیری در جذب بازدیدکننده و به دنبال آن مشتری ایجاد کرد که غرفه‌ای با هزینه‌های سرسام‌آور، نقشی در جلب توجه بازدیدکنندگان نداشته باشد. بنابراین در انتخاب نوع و چینش میز‌ها در غرفه خود توجه داشته باشید و از عکس‌های چاپی جذاب و با رنگ‌هایی که جلب توجه می‌کنند؛ استفاده نمایید.

کاربرد میز کانتر نمایشگاهی در غرفه‌ها و استند‌های تبلیغاتی قابل انکار نیست. به همین دلیل تیم تبلیغاتی برند‌ها در هر شغلی و در هر صنفی که برای ارائه محصول یا معرفی خدمات خود اقدام به برگزاری غرفه در نمایشگاه‌ها می‌کنند؛ به آن نیاز پیدا خواهند کرد. به طور مثال کسب و کار‌های نو پا و کوچک که در قالب استارت آپ شروع به فعالیت می‌کنند؛ با شرکت در نمایشگاه‌های مختلف به‌شناساندن هر چه بیش‌تر حرفه خود می‌پردازند. بنابراین در هر نسلی و برای هر نوع غرفه و نمایشگاهی، میز کانتر‌ یک نیاز مبرم می‌باشد.

کاربری میز کانتر نمایشگاهی آن جایی مشخص می‌شود که گاهی اوقات بدون نصب و راه‌اندازی یک سازه برای برپایی یک غرفه در نمایشگاه‌ها همان میز ساده با کمی مرتب‌سازی و غرفه‌آرایی به تنهایی نقش یک غرفه را بازی می‌کند و می‌تواند به همان مقدار کار شما را راه بیندازد. با توجه به فضای مورد نیاز و نوع کاربری می‌توانید در دو سایز با اندازه‌های متفاوت و انواع مختلف استفاده کنید.

مشخصه های میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر نمایشگاهی معمولا به میز‌هایی اطلاق می‌شود که در سایز‌های کوچک و بزرگ و در رنگ‌های مختلف در نمایشگاه‌ها قرار داده شده است. اغلب توسط فردی که پشت آن‌ایستاده و به معرفی محصول یا ارائه خدمات شرکت خود می‌پردازد مواجه می‌شوید و می‌توانید سوالات خود را از او پرسیده و در مورد نوع کالا یا خدمات از‌ایشان مشاوره دریافت کنید.

احتمالا تا کنون در هنگام خرید و پاساژ گردی در اطراف خود با این میز‌ها مواجه شده‌اید. این کانتر‌ها مکان‌های مناسبی برای نصب لوگو‌های تبلیغاتی در رنگ‌ها و برند‌های مختلف می‌باشند. کاربری دیگر این محصول به شکلی می‌باشد که به عنوان پایه و استند تبلیغاتی در اکثر مکان‌های عمومی اعم از فروشگاه‌های بزرگ، پاساژ‌ها و مراکز تجاری دیگر استفاده می‌شود.

آشنایی با انواع میز کانتر در نمایشگاه ها

میز کانتر نمایشگاهی بر خلاف سادگی، دارای انواع مدل‌ها و کاربری‌های مختلف است. نوع اول ساده می‌باشد که به آن نوع مگنتی نیز گفته می‌شود. نوع دیگر به میز کانتر نمایشگاهی ریلی معروف است که کاربری ساده و مناسبی دارد. این نوع کانتر در اندازه‌های تک نفره و دو نفره قابل سفارش است. برای انواع دیگر آن می‌توان به میز کانتر سوئیسی و میز کانتر تاجدار اشاره کرد که نام دیگر آن، میز کمیز سمپلینگ است. این مدل با توجه به شکل ظاهری و فرمی که دارد؛ ضمائم تاج مانند آن برای چاپ عکس‌های تبلیغاتی مناسب است و در جلب توجه بازدید‌کننده کمک می‌کند. به طور کلی از این قسمت‌ها می‌توان برای چاپ لوگو یا اطلاعات و موارد دیگر استفاده کرد. لازم به ذکر است که علاوه بر مدل ریلی، سایر مدل‌ها را نیز می‌توانید در ابعاد تک نفره یا دو نفره سفارش داده و خریداری نمایید.

میز کانتر نمایشگاهی برای تعیین جایگاه و محل‌ ایستادن شخصی که مسئول غرفه است نیز کاربرد دارد.

 

چرا از میز کانتر نمایشگاهی استفاده کنیم؟

یکی از دغدغه‌های مهم برای غرفه‌دارانی که در نمایشگاه‌های مختلف شرکت می‌کنند؛ مسئله زمان است. برگزاری نمایشگاه‌ها معمولا در بازه زمانی کوتاه قطعی می‌شود و افراد باید بتوانند در مدت زمان کوتاه، آمادگی کامل خود را برای برپایی غرفه و شرکت در نمایشگاه یا جشنواره به دست آورند. چنین سازه‌هایی به آن‌ها کمک می‌کند تا بدون توجه به هر نوع محدودیت زمانی یا مکانی، در مدت زمان کوتاه و در جای مناسب مستقر شده و اقدام به معرفی خدمات یا محصولات خود کنند.

رویه مقاوم این میز‌ها معمولا به طور کامل چاپ شده می‌باشد و برای قرار گرفتن تصویر محصولی که به معرفی آن پرداخته می‌شود؛ مناسب است. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که عکس‌ها، لوگو‌ها و اطلاعات درج شده روی این میز کانتر نمایشگاهی چگونه انجام می‌شود؟ این مدل چاپ از نوع چاپ دیجیتال است که از نظر کیفیت در شفافیت رنگ‌ها و تنظیم نور از درجه کیفی مطلوبی برخوردار‌ هستند. از دیگر مزایای این نوع چاپ می‌توان به امکان چاپ فوری و در تعداد محدود اشاره کرد  که باعث می‌شود حدودا در زمانی کم‌تر از ۱۲۰ دقیقه آماده شود.

پوشش‌های لمینتی چاپ‌ها که در انواع مات یا براق هستند؛ باعث استحکام و طول عمر بیش‌تر کانتر‌ها می‌شود. همچنین در برابر آب یا احتمال بریدگی و خراش مقاوم است. در صورت کثیف شدن می‌توانید تنها با یک پارچه، یک پاک‌کننده ساده و آب، به سادگی آن را تمیز کنید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید