چاپ سازه های نمایشگاهی

تصاویر سازه های نمایشگاهی

> <

> <

> <

> <

درباره چاپ سازه های نمایشگاهی

سازه نمایشگاهی چیست؟ 

سازه های نمایشگاهی مجموعه ملزوماتی هستند که در تبلیغات، دکوراسیون غرفه ها، فروشگاه ها، واحدهای اداری و تجاری و ... به کار رفته و در کنار یکدیگر یک غرفه کامل را تشکیل می دهند.

رول آپ، استند رومیزی، سه پایه بوم، جاکاتالوگی، استند و میز کانتر نمایشگاهی، میز کانتر تاجدار، پاپ آپ، قاب فنری، لایت باکس، رول آپ گردان، پوستر، فوم برد نمایشگاهی، تخته شاسی و مواردی از این قبیل، تنها گوشه ای از این اقلام هستند که هر یک از آن ها کاربردهای خاص خود را داشته و در موارد مشخصی مورد استفاده قرار می گیرد.

کسب و کارهای مختلف بسته به نوع نیاز و کاربرد خود از یک یا چند نمونه از آنها استفاده می کنند تا ظاهری زیبا و جذاب برای محیط های کاری و یا غرفه های نمایشگاهی خود ایجاد نمایند.

 

سازه های نمایشگاهی مجموعه ملزوماتی هستند که در تبلیغات، دکوراسیون غرفه ها، فروشگاه ها، واحدهای اداری و تجاری و ... به کار میروند

 

ویژگی سازه های نمایشگاهی

بسیاری از کسب و کارها هر سال در نمایشگاه ها و سمینارهای مرتبط با حوزه فعالیت خود شرکت می کنند. غرفه آرایی و آماده سازی چنین محیط هایی به صرف هزینه و زمان زیادی نیاز دارد؛ به همین علت کیفیت و دوام انواع سازه های نمایشگاهی باید در سطح قابل قبولی باشد تا با یک بار خرید بتوان چندین و چند بار از این اقلام استفاده نمود. در صورتی که چاپ خاص و با کیفیتی روی سازه قرار گرفته باشد، تاثیرگذاری این محصول بیشتر شده و در ذهن مخاطبان ماندگار خواهد شد.

اکثر سازه های نمایشگاهی می توانند به قطعات کوچکتری تقسیم شود؛ این ویژگی موجب شده است که کسب و کارها بتوانند به راحتی بعد از هر نمایشگاه، سازه ها را در انبار خود نگهداری کرده و مجبور نباشند برای هر مناسبت به طور جداگانه نسبت به تهیه سازه جدید اقدام نمایند. وزن سبک این اقلام در کنار حجم کمی که از محیط اطراف خود اشغال می کنند نیز مزید بر علت شده است تا به راحتی قابل جا به جایی بوده و کاربردهای فراوانی در بازاریابی و برندسازی داشته باشد.

 

اکثر سازه های نمایشگاهی می توانند به قطعات کوچکتری تقسیم شود

 

مزایای چاپ روی سازه های نمایشگاهی

• امکان استفاده از سازه نمایشگاهی به صورت استیجاری
• افزایش جلوه سازه با استفاده از نورهای پرتابل
• چاپ باکیفیت و با وضوح بالا
• استحکام و مقاومت بالا
• دارای ظاهری شکیل و فاخر
• امکان افزایش مقاومت با استفاده از روکش لمینت
• کمک به تبلیغات بصری کسب و کارها
• تراکم پیکسلی بالا با استفاده از چاپ دیجیتال
• ماندگاری طولانی مدت ناشی از طول عمر بالای جوهر
• قابل حمل و نقل و جا به جایی
• کیفیت بسیار بالا در فاصله نزدیک
• حجم کم و وزن سبک
• کاهش هزینه و زمان لازم برای غرفه آرایی در مقایسه با غرفه سازی
• و ...


انواع و کاربرد سازه نمایشگاهی

از این اقلام اکثرا در نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها و مناسبت هایی از این قبیل استفاده می شود. هدف اصلی استفاده از این اقلام، ایجاد یک پایگاه موقت برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با مخاطبان برای معرفی خدمات و محصولات است. 
در ادامه به معرفی چند نمونه از انواع این محصول می پردازیم:

رول آپ 

رول آپ ها یکی از پرکاربردترین اقلام تبلیغاتی هستند که بیشتر در نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارها استفاده می شوند. سبک و کم حجم بودن این سازه نمایشگاهی موجب سهولت بیشتر در حمل و نقل شده است. به همین علت بسیاری از برندها از رول آپ برای تزئین محیط های نمایشگاهی استفاده می کنند.

 

رول آپ ها یکی از پرکاربردترین اقلام تبلیغاتی هستند که بیشتر در نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارها استفاده می شوند

 

استند رومیزی 

استند رومیزی محصولی کاربردی است که می تواند تاثیر به سزایی بر شخصیت و هویت برند شما داشته باشد. این سازه نمایشگاهی در واقع نمونه کوچک شده استند نمایشگاهی قدی است؛ با همان کاربردها! تنها تفاوت هایی جزئی میان این دو سازه نمایشگاهی قابل مشاهده است؛ از جمله این تفاوت ها می توان به سایز کوچکتر و قیمت مقرون به صرفه استند رومیزی اشاره کرد. 

 

سه پای بوم 

سه پایه بوم بر خلاف ظاهر ساده اش، ساختار دقیقی دارد که کاربردهای متفاوتی به این سازه نمایشگاهی بخشیده است. این محصول می تواند پایگاه مناسبی برای خلق اثر هنری توسط دستان نقاش و یا بستری برای نمایش یک تصویر و نقاشی باشد. به علاوه، سه پایه بوم به عنوان استند نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

جاکاتالوگی 

امروزه از کاتالوگ ها در تمامی صنایع استفاده می شود. نحوه ارائه محصولات و کاتالوگ ها نیز همواره حائز اهمیت بوده است. جاکاتالوگی یک سازه نمایشگاهی کاربردی است که به شما کمک می کند تا با داشتن یک جاکاتالوگی مناسب، تاثیر بهتری از خود در ذهن مخاطبانتان بر جای بگذارید.

 

استند و میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر نمایشگاهی یکی از ملزومات غرفه آرایی می باشد که جایگاه غرفه دار را مشخص نموده و پایگاهی برای تعامل مشتریان با کسب و کار است.

 

میز کانتر نمایشگاهی یکی از ملزومات غرفه آرایی می باشد که جایگاه غرفه دار را مشخص نموده و پایگاهی برای تعامل مشتریان با کسب و کار است.

 

میز کانتر تاج دار 

میز کانتر تاجدار بیشتر برای تبلیغات مواد غذایی استفاده می شود. از این سازه نمایشگاهی به اصطلاح با نام «کانتر سمپلینگ» نیز یاد می شود. میز کانتر تاج دار در بالای میز، یک پنل کوچک چاپی دارد که وجود آن، وجه تسمیه این سازه نمایشگاهی می باشد.

 

میز کانتر تاجدار بیشتر برای تبلیغات مواد غذایی استفاده می شود. از این سازه نمایشگاهی به اصطلاح با نام «کانتر سمپلینگ» نیز یاد می شود.

 

پاپ آپ 

پاپ آپ ها یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی هستند. این سازه نمایشگاهی در واقع استندی بسیار بزرگ با قابلیت نصب آسان است. استند پاپ آپ با جلب توجه مخاطبان، شما را به اهداف تبلیغاتی تان می رساند. 

 

قاب فنری

مجموعه لوله های آلومینیومی سبک، گوشه های پلاستیکی و فنر در کنار یک دیگر این سازه را تشکیل می دهند. قاب فنری محصولی برای نگهداری اثر چاپی است که با وجود دو آویز U شکل در پشت این قاب، امکان نصب روی دیوار و یا آویزان شدن از سقف را فراهم کرده است. این سازه در ابعاد مختلف تولید می شود تا پوسترهای تبلیغاتی شما را در سایز دلخواهتان به زیبایی به نمایش بگذارد.

 

لایت باکس 

لایت باکس ها سازه هایی پرکاربرد و پرطرفدار هستند که با هدف جلب توجه مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه نمایشگاهی با استفاده از مدیای بک لایت و فراهم نمودن امکان عبور نور، جلوه زیبایی به تبلیغات شما می بخشد. از بک لایت ها می توان هم در محیط های داخلی و هم در محیط های خارجی استفاده نمایید.

از جمله کاربردهای این سازه می توان به تبلیغات، اطلاع رسانی، تزئینات دکوراسیون و ... اشاره نمود. جنس بک لایت از پارچه با دور ال ای دی می باشد و در دو نوع بک لایت فضای داخلی و بک لایت فضای خارجی برای کاربردهای متنوع تولید می شود.

 

رول آپ گردان

رول آپ گردان، سازه نمایشگاهی است که هم در همایش های رسمی و هم در فروشگاه ها و پاساژهای سنتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. شما با خرید این سازه نمایشگاهی در واقع یک بار هزینه می کنید و پس از آن، یک قالب چاپ برای نمایش هزاران طرح مختلف تبلیغاتی در اختیار خواهید داشت.

 

پوستر

پوسترها، اعلامیه هایی در ابعاد بزرگ هستند که در معرض دید عموم قرار می گیرند. محتوای چاپ شده روی این سازه می تواند گرافیکی، هنری، متنی و هر نوع مدیایی باشد. بسته به سایز و تعداد مورد نیازتان می توانید از انواع چاپ دیجیتال، عریض و یا چاپ افست استفاده نمایید.

 

فوم برد نمایشگاهی

فوم بردها، نوعی تخته شاسی با هسته ای از جنس پلی استایرن هستند. ویژگی های منحصر به فرد این سازه نمایشگاهی باعث شده از چاپ فوم برد برای آثار هنری، تزئینات مختلف، دکوراسیون داخلی، پوسترهای تبلیغاتی و حتی ساخت استندهای تبلیغاتی شکل دار استفاده شود.

 

تخته شاسی 

تخته شاسی ابزاری بسیار کاربردی است که محتوای طراحی شده را با کیفیت بسیار بالایی روی تخته های چوبی به چاپ رسانده و طول عمر محصول چاپی را به طور چشمگیری افزایش می دهد. حال اگر شما از این سازه نمایشگاهی برای تبلیغات خود استفاده نمایید، نتیجه قابل توجهی دریافت خواهید نمود.

 

قیمت سازه نمایشگاهی

قیمت سازه نمایشگاهی به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع سازه، ابعاد آن، جنس و متریال به کار رفته در سازه، تعداد سفارشات، نوع چاپ و ... اشاره نمود.
به همین علت امکان تعیین قیمت مشخص برای سازه های نمایشگاهی وجود ندارد. ما در چاپ سانترال برای سهولت بیشتر همراهان خود، امکان تعیین جزئیات سفارش و به دنبال آن استعلام هزینه و زمان لازم برای آماده سازی آن را در وب سایت این مجموعه فراهم نموده ایم. برای این کار تنها کافی است که نوع سازه مورد نیاز خود را انتخاب نموده و از طریق فیلدهای مشخص شده در صفحه سفارش هر محصول، جزئیات سفارش خود را تعیین نمایید.

با این کار، جزئیات سفارش شما مشخص شده و بر اساس آن، هزینه و زمان لازم برای آماده سازی به صورت آنلاین محاسبه می گردد. توضیحات چگونگی نحوه عملکرد این سایت در بخش «راهنمای سفارش دهی» به طور کامل ارائه شده است. همچنین کارشناسان ما در مرکز چاپ سانترال آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید