چاپ پاکت

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ پاکت چیست؟
0 دیدگاه

چاپ پاکت نامه و اداری

نحوه ی ارائه ی هر چیزی در ایجاد ذهنیت مثبت نسبت به شما بسیار تاثیرگذار می باشد. از این رو باید نهایت دقت خود را در انتخاب نحوه ی ارائه ی مناسب به کار گیرید. چاپ پاکت برای ارائه ی کارت دعوت، وجهه ی زیبایی به نحوه ی دعوت شما می بخشد. استفاده از روش مناسب برای دعوت میهمانان شما، بیانگر میزان ارزش آن ها برای شما می باشد. افراد بسیاری از چاپ پاکت به طور مستقل از کار و یا برای کسب و کار خود استفاده می نمایند. در ادامه ی این مطلب از وب سایت چاپ سانترال به بررسی بیشتر این محصول می پردازیم.

 

چاپ دیجیتال پاکت برای چاپ پاکت پستی با تیراژ پایین و به تعداد دلخواه شما (حتی یک عدد!) مناسب می باشد

 

مزایای چاپ پاکت نامه شخصی

اولین چیزی که مخاطب شما با آن رو به رو می شود، محتوای چاپ شده روی پاکت می باشد. از این رو باید چاپ پاکت با کیفیت بالایی انجام شده باشد. همچنین طراحی مناسب نیز تاثیر به سزایی در ایجاد حس مثبت در ذهن مخاطبان دارد. چاپ پاکت از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. در بسیاری از مواقع، رنگ های چاپ شده با رنگ های فایل اصلی دارای اختلاف هستند. کیفیت بالای چاپ پاکت امکان بروز این خطا را به کمترین میزان خود رسانده است.
چاپ پاکت به روش چاپ دیجیتال انجام می شود. بنا بر این بدیهی است که این محصول نیز از مزایا و ویژگی های چاپ دیجیتال بهره مند باشد. با توجه به این نکته، چاپ پاکت با سرعت بالایی صورت می گیرد.

چاپ دیجیتال پاکت برای چاپ پاکت پستی با تیراژ پایین و به تعداد دلخواه شما (حتی یک عدد!) مناسب می باشد. بر خلاف چاپ پاکت افست که به صورت سری انجام شده و برای سفارشات بالای 1000 عدد مناسب است، چاپ پاکت دیجیتال محدودیتی برای تعداد محصولات چاپی ندارد و شما می توانید چاپ پاکت را به تعداد حتی یک عدد نیز سفارش دهید.

 

اولین چیزی که مخاطب شما با آن رو به رو می شود، محتوای چاپ شده روی پاکت می باشد

 


گفتیم که امکان سفارش چاپ پاکت به تعداد دلخواه وجود دارد. این قابلیت باعث شده است تا شما بتوانید محتوای منحصر به فرد و متفاوتی برای هر یک از محصولات چاپ شده به طور مجزا و جداگانه در نظر بگیرید.
در کنار تمامی نکات مثبت ذکر شده درباره این محصول، هزینه ی چاپ پاکت در مقایسه با سایر محصولات مشابه چندان اقتصادی و مقرون به صرفه نیست. به همین علت از چاپ پاکت اغلب برای سفارشات با تیراژ پایین استفاده می شود.

محتوای چاپ پاکت

محتوا و متن چاپ شده روی پاکت باید به گونه‌ای باشد که بتواند توجه مخاطب را به خود جلب نماید. از سوی دیگر، نباید با استفاده از طرح‌های شلوغ، باعث خسته شدن چشم مخاطب شود. زیرا با این کار، مخاطب حس خوبی نسبت به کسب و کار شما دریافت نکرده و به سرعت از برند شما دلزده می شود.
استفاده از نام تجاری، لوگو و شعار تبلیغاتی برندتان، می تواند به طور مفید و مختصر شما را به اهداف تبلیغاتی‌تان برساند. همچنین در صورتی که از رنگ سازمانی برند خود در طراحی و چاپ پاکت پستی استفاده نمایید، برند شما بهتر در ذهن مخاطب ماندگار خواهد شد.

 

محتوا و متن چاپ شده روی پاکت باید به گونه‌ای باشد که بتواند توجه مخاطب را به خود جلب نماید

 

سفارش آنلاین چاپ پاکت پستی اختصاصی

خدمات چاپ سانترال با بهره گیری از جدیدترین و به روزترین دستگاه های چاپی، کلیه خدمات چاپ دیجیتال از جمله چاپ کارت دعوت دیجیتال، چاپ پاکت و ... را با کیفیت بالا ارائه می نماید. جهت سفارش چاپ پاکت نامه می توانید با کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال تماس بگیرید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید