ثبت سفارش آنلاین طراحی و چاپ پاکت نامه A4

0

(امتیاز 0 خریدار)

0 دیدگاه 0 پرسش
مشخصات عمومی
تحویل را مشخص کنید
خدمات جانبی


تعداد نظرات : 0 نظر
امتیاز :

برچسب ها:

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
اطلاعات سفارش
قیمت نهایی :
0 ریال
زمان تحویل :

 راهنمای ثبت سفارش چاپ پاکت A4

این اندازه برای حمل و ارسال کاغذ ها و اوراقی به همین ابعاد مناسب می باشد. اوراقی که با این سایز پاکت جابه جا می شوند معمولا مهم و اداری بوده و نیازی به تا شدن و ایجاد خط تا وخراب شدن این اوراق نیست. درب آن از سمت بالا و یا از سمت کنار آن باز می شود. پاکت های آ چهار درب از بغل به پاکت A4 کیفی هم شناخته می شوند. نام دیگر پاکت های بازشو از بالا هم پاکت A4 کیسه ای یا ژاپنی است.

ابعاد استاندارد پاکت A4

  • سایز فایل طراحی شده برای مدل کیسه ای 5*48 سانتی متر باشد. سایز رو: 23*30.5 سانتی متر و درب آن 2*23 سانتی متر است. توجه داشته باشید که در طراحی همه قسمت ها باید فاصله ای به اندازه 0.5 سانتی متر از طرفین کادر وجود داشته باشد.
  • سایز فایل طراحی شده برای مدل کیفی 5*48.5 سانتی متر باشد. سایز رو 22.5*31.5 سانتی متر و درب آن 31.5*5 سانتی متر است. توجه داشته باشید که در طراحی همه قسمت ها باید فاصله ای به اندازه 0.5 سانتی متر از طرفین کادر وجود داشته باشد.

جنس کاغذ مناسب برای چاپ پاکت A4

کاغذی که برای پاکت آ چهار استفاده می شود گرماژ های مختلفی از 80 تا 200 گرم دارد. نسبت به نوع استفاده و کاربرد آن می توان انتخاب کرد که کاغذ مصرفی نازک تر و یا ضخیم تر باشد. معمولا نوع 80 گرم فقط به صورت کیسه ای و گرماژ های بالاتر هم به صورت کیسه ای و هم کیفی قابل تولید و چاپ هستند.

وجه پاکت A4

معمولا فقط بر یک روی آن چاپ انجام می شود. روی پاکت برای بسته بندی استفاده می شود و طرح لوگو یا مشخصات فرستنده و گیرنده و سایر طرح آن در پشت انجام می شود. البته این مورد هم طبق نیاز سفارش دهنده قابل تغییر است.

تیراژ پاکت A4

در چاپ افست حداقل تعداد سفارش 1000 عدد است. در چاپ افست می توانید با هزینه مناسب و بسیار کم تر سفارش خود را ثبت کنید. اما اگر عجله دارید یا به تعداد کمتری نیاز دارید به قسمت چاپ دیجیتال مراجعه کنید.

زمان آماده شدن چاپ پاکت A4

در هنگام ثبت سفارش، می توانید نوع چاپ را به صورت معمولی یا فوری انتخاب کنید. در صورت انتخاب گزینه فوری، سفارش شما ظرف مدت 4 روز کاری آماده می شوند. با انتخاب گزینه معمولی نیز، سفارش خود را پس از 8 روز کاری تحویل بگیرید.

قیمت چاپ پاکت A4

هزینه چاپ نسبت به اینکه چه تعدادی سفارش داده می شود یا زمان چاپ آن معمولی یا فوری باشد متغیر است. جنس انتخابی کاغذ برای چاپ هم در هزینه آن تاثیرگذار است. با چاپ افست می توانید تیراژ بالا را با مناسب ترین و به صرفه ترین هزینه در اختیار داشته باشید.

نحوه ثبت سفارش آنلاین پاکت A4 در سانترال چاپ

برای اینکه سفارش چاپ افست پاکت A4 خود را در سایت ما ثبت کنید، بعد از وارد شدن به این صفحه، اطلاعات لازم مانند تعداد، جنس و زمان آماده شدن سفارش را انتخاب کرده و در مرحله بعدی به پرداخت هزینه می پردازید و در مرحله آخر نحوه تحویل گرفتن سفارش خود را انتخاب می کنید. ثبت سفارش در سانترال چاپ به صورت حضوری و یا آنلاین در سایت ما انجام می شود. سفارش خود را پس از آماده شدن می توانید به صورت حضوری و یا با پیک و پست تحویل بگیرید.

نظرات کاربران


نظر شما درباره چاپ پاکتA4 چیست؟
0 دیدگاه

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید