ثبت سفارش آنلاین طراحی و چاپ پاکت نامه A3

مشخصات عمومی
تحویل را مشخص کنید
خدمات جانبی

قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره پاکتA3 چیست؟
0 دیدگاه

راهنمای ثبت سفارش چاپ پاکت A3

این سایز برای حمل و ارسال کاغذ ها و اوراقی به همین ابعاد مناسب می باشد. اوراقی که با این نوع جابه جا می شوند معمولا مهم و اداری بوده و درب این مدل یا از سمت بالا و یا از سمت کنار آن باز می شود.

مدل درب از بغل به پاکت A3 کیفی و مدل درب از بالا هم پاکت A3 کیسه ای یا پاکت A3 ژاپنی هم نامیده می شود.  به صورت ساده و سفید و همینطور رنگ زرد برای استفاده وجود دارند.

وجه پاکت A3

معمولا فقط بر یک روی آن چاپ انجام می شود. روی پاکت برای بسته بندی استفاده می شود و طرح لوگو یا مشخصات فرستنده و گیرنده و سایر طرح آن در پشت ان انجام می شود. البته این مورد هم طبق نیاز سفارش دهنده قابل تغییر است.

حداقل تیراژ چاپ پاکت آ3

در چاپ افست حداقل تعداد سفارش 1000 عدد است. در چاپ افست می توانید با هزینه مناسب و بسیار کم تر سفارش پاکت آ سه خود را ثبت کنید. اما اگر عجله دارید یا به تعداد کمتری نیاز دارید به قسمت چاپ دیجیتال پاکت مراجعه کنید.

زمان آماده شدن چاپ پاکت A3

در حال حاضر در سانترال چاپ می توانید سفارش خود را پس از 6 روز کاری تحویل بگیرید. این زمان برای چاپ به صورت معمولی است. در صورتی که عجله دارید و سفارش خود را به صورت فوری نیاز دارید با همکاران ما تماس بگیرید.

ابعاد طراحی پاکت A3

  • سایز فایل طراحی شده برای مدل کیسه ای 48*68.5 سانتی متر باشد. سایز رو: 44*32 سانتی متر و درب آن 8*44 سانتی متر است. توجه داشته باشید که در طراحی همه قسمت های پاکت باید فاصله ای به اندازه 0.5 سانتی متر از طرفین کادر وجود داشته باشد.
  • سایز فایل طراحی شده برای مدل کیفی 67*48.5 سانتی متر باشد. سایز رو: 44*32 سانتی متر و درب آن 5*32 سانتی متر است. توجه داشته باشید که در طراحی همه قسمت ها باید فاصله ای به اندازه 0.5 سانتی متر از طرفین کادر وجود داشته باشد.

جنس پاکت آ3

کاغذ مصرفی گرماژ های مختلفی از 80 تا 200 گرم دارد. نسبت به نوع استفاده و کاربرد آن می توان انتخاب کرد که کاغذ مصرفی نازک تر و یا ضخیم تر باشد. معمولا نوع 80 گرم فقط به صورت کیسه ای و گرماژ های بالاتر هم به صورت کیسه ای و هم کیفی قابل تولید و چاپ هستند. در سایت ما در حال حاضر سفارش پاکت A3 با گرماژ های 80 و 100 گرم پذیرفته می شود.

قیمت پاکت A3

هزینه چاپ آن نسبت به اینکه چه تعدادی سفارش داده می شود یا زمان چاپ آن معمولی یا فوری باشد متغیر است. جنس انتخابی کاغذ برای چاپ پاکت هم در هزینه آن تاثیرگذار است. با چاپ افست می توانید بیشترین تعداد را با مناسب ترین و به صرفه ترین هزینه در اختیار داشته باشید.

نحوه ثبت سفارش پاکت A3 در چاپ سانترال 

برای اینکه سفارش چاپ پاکت A3 خود را در سایت ما ثبت کنید، بعد از وارد شدن به این صفحه، اطلاعات لازم مانند تعداد، جنس و زمان آماده شدن سفارش را انتخاب کرده و در مرحله بعدی به پرداخت هزینه می پردازید و در مرحله آخر نحوه تحویل گرفتن سفارش خود را انتخاب می کنید. ثبت سفارش در چاپ پاکت سانترال به صورت حضوری و یا آنلاین در سایت ما انجام می شود. سفارش خود را پس از آماده شدن می توانید به صورت حضوری و یا با پیک و پست تحویل بگیرید.

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید