ثبت سفارش آنلاین طراحی و چاپ پاکت نامه A5

0

(امتیاز 0 خریدار)

0 دیدگاه 0 پرسش
مشخصات عمومی
تحویل را مشخص کنید
خدمات جانبی


تعداد نظرات : 0 نظر
امتیاز :

برچسب ها:

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
اطلاعات سفارش
قیمت نهایی :
0 ریال
زمان تحویل :

راهنمای ثبت سفارش آنلاین چاپ پاکت 5A

این سایز برای حمل و ارسال کاغذ ها و اوراقی به همین ابعاد مناسب می باشد. اوراقی که با این سایز پاکت جابه جا می شوند معمولا مهم و اداری بوده و حتی می توان کاغذ های با سایز بزرگ تر را هم تا کرده و در آن به مقصد رساند. درب این مدل یا از سمت بالا و یا از سمت کنار آن باز می شود.

پاکت های درب از بغل به پاکت آ پنج کیفی هم شناخته می شوند. نام دیگر مدل بازشو از بالا هم پاکت A5 کیسه ای یا پاکت A5 ژاپنی است. 

ابعاد چاپی پاکت A5

  • سایز فایل طراحی شده برای  مدل کیسه ای 5*24.5 سانتی متر باشد. سایز رو: 21.5*16.5.5 سانتی متر و درب آن 16.5*1.5 سانتی متر است. توجه داشته باشید که در طراحی همه قسمت ها باید فاصله ای به اندازه 0.5 سانتی متر از طرفین کادر وجود داشته باشد.
  • سایز فایل طراحی شده برای مدل کیفی 5*24.5 سانتی متر باشد. سایز رو: 21.5*16.5 سانتی متر و درب آن 21.5*3 سانتی متر است. توجه داشته باشید که در طراحی همه قسمت ها باید فاصله ای به اندازه 0.5 سانتی متر از طرفین کادر وجود داشته باشد.

زمان آماده شدن چاپ پاکت آ5

در هنگام ثبت سفارش، می توانید نوع چاپ را به صورت معمولی یا فوری انتخاب کنید. در صورت انتخاب گزینه فوری، سفارش شما ظرف مدت 4 روز کاری آماده می شوند. با انتخاب گزینه معمولی هم سفارش خود را پس از 8 روز کاری تحویل بگیرید.

جنس کاغذ مصرفی برای چاپ پاکت A5

کاغذ مصرفی گرماژ های مختلفی از 80 تا 200 گرم دارد. نسبت به نوع استفاده و کاربرد آن می توان انتخاب کرد که کاغذ مصرفی نازک تر و یا ضخیم تر باشد. معمولا نوع 80 گرم فقط به صورت کیسه ای و گرماژ های بالاتر هم به صورت کیسه ای و هم کیفی قابل تولید و چاپ هستند.

تیراژ پاکت A5

در چاپ افست حداقل تعداد سفارش 1000 عدد است. در چاپ افست می توانید با هزینه مناسب و بسیار کم تر سفارش خود را ثبت کنید. اما اگر عجله دارید یا به تعداد کمتری نیاز دارید به قسمت چاپ دیجیتال پاکت مراجعه کنید.

وجه پاکت A5

معمولا فقط بر یک روی آن چاپ انجام می شود. رو برای بسته بندی استفاده می شود و طرح لوگو یا مشخصات فرستنده و گیرنده و سایر طرح آن در پشت پاکت انجام می شود. البته این مورد هم طبق نیاز سفارش دهنده قابل تغییر است.

قیمت پاکت آ5

هزینه چاپی نسبت به اینکه چه تعدادی سفارش داده می شود یا زمان چاپ آن معمولی یا فوری باشد متغیر است. جنس انتخابی کاغذ برای چاپ آن هم تاثیرگذار است. با چاپ افست می توانید بیشترین تعداد پاکت را با مناسب ترین و به صرفه ترین هزینه در اختیار داشته باشید.

نحوه ثبت سفارش پاکت A5 در چاپ دیجیتال سانترال 

برای اینکه سفارش چاپ پاکت A5 خود را در سایت ما ثبت کنید، بعد از وارد شدن به این صفحه، اطلاعات لازم مانند تعداد، جنس و زمان آماده شدن سفارش را انتخاب کرده و در مرحله بعدی به پرداخت هزینه می پردازید و در مرحله آخر نحوه تحویل گرفتن سفارش خود را انتخاب می کنید. ثبت سفارش در چاپخانه پاکت سانترال چاپ به صورت حضوری و یا آنلاین در سایت ما انجام می شود. سفارش خود را پس از آماده شدن می توانید به صورت حضوری و یا با پیک و پست تحویل بگیرید.

نظرات کاربران


نظر شما درباره چاپ پاکتA5 چیست؟
0 دیدگاه

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید