چاپ پوستر

مشخصات عمومی

حداکثر طول :48 سانتیمتر

حداکثر عرض :32 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ پوستر چیست؟
0 دیدگاه

چاپ پوستر تبلیغاتی دیجیتال

پوستر ها به منظور دیده شدن یک طرح یا محتوا طراحی و چاپ می شوند. می توانند تنها شامل طرح های ساده و گرافیکی و یا تنها شامل متن باشند. البته ادغام طرح و متن هم باعث ایجاد طرح های خاص و منحصر به فردی می شود. در حالت کلی همه چیز به طراحی پوستر باز می گردد. میزان تاثیر گذاری پوستر در ابتدا به طرح و سپس به چاپ آن بستگی دارد. بر روی پوستر ها معمولا اطلاعات کوتاه و مختصری درج می شود. برای انتشار پوستر معمولا آنها را به دیوار و یا سطوح صاف پر رفت و آمد می چسبانند.

همه ما به طور روزانه شاهد انواع پوسترها هستیم. روی دیوار مغازه ها، فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، داروخانه ها، حتی کوچه ها و خیابان ها پوسترهای تبلیغاتی مختلفی را می بینیم که به عناوین مختلف در تلاش هستند تا نگاه ها را به سوی خود کشانده و توجه ما را به خود جلب کنند. در اکثر مواقع به سادگی از کنار این پوسترها عبور می کنیم؛ اما گاهی اوقات ممکن است لحظاتی به تماشای این پوسترهای تبلیغاتی بایستیم.

ابعاد پوستر ها

برای آغاز طراحی پوستر باید بدانیم که سایز پوستر چه اندازه ای است. در حالت کلی ابعاد پوستر می تواند یکی از اندازه های استاندارد تعیین شده برای کاغذ مانند A3, A4 و B4, B3 و .. باشد. در حالت دیگر هم ممکن است ابعاد منظم و تعریف شده ای نداشته و به صورت خلاقانه و با ابعاد و شکل خاص طراحی شود. این به میزان خلاقیت و سلیقه طراح و صاحبان برند بستگی دارد.

جنس کاغذ پوستر

برای اینکه بدانید چه جنس پوستری برای شما مناسب است، در ابتدا باید به کاربرد پوستر دقت کنید. موضوع پوستر چیست و در چه محلی نصب می شود. بر روی شیشه فقط برای اطلاع رسانی، نصب بر روی دیوار ها مانند پوستر کاندید های انتخابات، پوستر شورای دانش آموزی، پوستر اطلاعات مدرسه و ...
جنس کاغذ های مناسب برای چاپ از کاغذ هایی با گرماژ ۸۰ گرم آغاز می شود. می توان از کاغذ های کلاسه و یا مقواهای گلاسه برای چاپ استفاده کرد. محدوده گرماژ انتخابی برای پوستر از ۸۰ تا ۳۰۰ گرم متغیر است. در این بین می توان براق یا مات بودن و روکش داشتن یا نداشتن آن را هم انتخاب کرد.

 

 

وجه پوستر

پوسترهای تبلیغاتی به صورت یک رو یا دو رو طبق نیاز مشتری قابل چاپ هستند.
در دو نوع می توان پرینت پوستر را انجام داد
نوع اول :  دیجیتال پوستر تبلیغاتی این نوع چاپ به تعداد دلخواه مشتری قابل انجام است.
نوع دوم: افست پوستر تبلیغاتی  این چاپ از تیراژ ۱۰۰۰ عدد آغاز شده و برای سفارش تعداد بالا مناسب است.

زمان لازم برای چاپ پوستر

در هر دو نوع دیجیتال و یا افست پوستر تبلیغاتی سفارش دهنده می تواند سفارش خود را به صورت معمولی یا فوری ثبت کند. در صورت انتخاب چاپ فوری زمان کم تری برای آماده شدن پوستر لازم است.
در روش دیجیتال پوستر تبلیغاتی زمان آماده شده به صورت کلی بسیار کم تر است. می توانید به صورت آنلاین یا حضوری سفارش چاپ پوستر خود را در سانترال چاپ ثبت کنید. در صورت مراجعه حضوری چند دقیقا و در صورت آنلاین چند ساعته سفارش خود را تحویل بگیرید.
کیفیت با دستگاه های مختلف متفاوت است. در سانترال کیفیتی کم نظیر و خاص را تجربه خواهید کرد. حتی اگر پوستر تبلیغاتی شما با ابعاد خاص طراحی شده و نیاز به خدمات دیگری همچون دوربری داشته باشد هم در سانترال با کیفیت و دقت بالا انجام می شود.

ویژگی های چاپ دیجیتال پوستر 

پرینت پوستر دیجیتال زیر مجموعه ای از چاپ دیجیتال می باشد. به هین علت بدیهی است که از ویژگی های مثبت این روش چاپی نیز بهره مند باشد.

پوستر دیجیتال کیفیت چاپی بالایی دارد؛ رنگ های نهایی در این محصول همان رنگ های فایل اصلی هستند. این در حالی است که در سایر روش های چاپی شاهد وجود اختلاف رنگی هر چند جزئی میان فایل اصلی و محصول نهایی هستیم. این نکته موجب شده است که چاپ پوستر تکی با عکس دلخواه با روش دیجیتال به انتخابی مناسب برای انتشار محتوای تصویری و طراحی های گرافیکی تبدیل شود. همچنین پرینت آن با سرعت بالایی انجام می شود؛ این ویژگی باعث شده زمان تحویل سفارشات به حداقل ممکن برسد. به علاوه، امکان شخصی سازی محتوا در هر نسخه وجود دارد.

در کنار تمامی ویژگی های مثبت روش دیجیتال، هزینه نهایی این محصول کمی بالاتر از سایر روش های مشابه می باشد. به همین علت از روش دیجیتال اغلب برای سفارشات چاپ پوستر تعداد کم استفاده می شود.

کاربرد پوستر چیست؟

چاپ پوسترهای تبلیغاتی به روش دیجیتال در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در بسیاری از مواقع در محیط های نمایشگاهی، برای غرفه آرایی و تزئین فضا در کنار سازه های نمایشگاهی از پوسترنیز استفاده می شود. این کار با هدف جلب توجه مخاطبان، معرفی خدمات، ارائه اطلاعات و یا دعوت از مخاطبان به بازدید از غرفه کسب و کارها صورت می گیرد.

استفاده از پوستر تبلیغاتی در صنعت تبلیغات نیز به وفور دیده می شود؛ معرفی نام تجاری، خدمات و یا محصولات جدید و مواردی از این قبیل از جمله مواردی هستند که به کمک چاپ این محصول کاربردی و نصب آن در مکان های مناسب صورت می گیرد.

اطلاع رسانی مراسم و مناسبات مختلف در مراکز بزرگ همچون سالن های همایش، هتل ها، دانشگاه ها، مدارس، مساجد و ... توسط  پوستر امکان پذیر است.

نمایش های در حال اجرا روی صحنه تئاتر، فیلم های روی پرده سینما، حتی کتاب های چاپ جدید و موارد این چنینی نیز با استفاده از پوسترها به جامعه هدف خود معرفی می شوند.

مراحل چاپ پوستر

پوسترها با نصب روی دیوار فضاهای مختلف، محتوای مورد نظر شما را در مقابل دید تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه هدف شما قرار می دهند. برای این که پوستر تبلیغاتی شما را به بهترین نحو ممکن به اهداف تبلیغاتی خود برساند، باید مراحل آن را به خوبی و با دقت انجام دهید. مراحل چاپ این محصول به شرح زیر است:

هدف خود را از پرینت پوستر تبلیغاتی مشخص نمایید. این کار به شما کمک می کند محتوای پوستر دیجیتال خود را با دقت بیشتری تعیین نمایید.
مخاطبان و جامعه هدف خود را مشخص نمایید. با این کار، محیط هایی که پوستر شما بیشتر در معرض دید این افراد قرار می گیرد را سریع تر پیدا می کنید.
پوستر خود را با بهترین وضوح و کیفیت چاپ نمایید. کیفیت پوستر چه درابعاد کوچک و چه در ابعاد بزرگ دیواری بسیار مهم است. در این مرحله تمامی تلاش خود را به کار بگیرید تا با استفاده از یک چاپ باکیفیت به راحتی نگاه و توجه افراد را به سمت پوستر تبلیغاتی خود جلب نمایید.
در پایان، محصول نهایی را در فضاهای مناسب نصب نمایید. این مرحله در واقع نتیجه تمامی زحمات شما را تا این جا به عرصه نمایش می گذارد.

قیمت چاپ پوستر

هزینه چاپ پوستر با توجه به روش چاپ، جنس کاغذ، ابعاد، رنگی یا سیاه سفید، تعداد تیراژ، تعیین میشود. برای مشاهده آنلاین قیمت چاپ پوستر، در بالای همین صفحه، با انتخاب گزینه های تعیین شده در فرم می توانید به صورت آنی هزینه و زمان آماده سازی را مشاهده و بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمائید.

سفارش چاپ پوستر دیجیتال و فوری پوستر در تهران

 

 

مراکز متعددی هستند که این دسته از خدمات را به متقاضیان آن ارائه می دهند. با این حال بهتر است این خدمات را به مراکزی سفارش دهید که به صورت تخصصی به آن مشغول هستند. مرکز چاپ آنلاین سانترال یکی از قدیمی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات طراحی و پرینت انواع پوسترساده، رنگی، دیواری و سه بعدی است که فعالیت خود را از سال 1346 آغاز نموده و با جلب رضایت مشتریان، تا کنون ادامه داده است.

ثبت سفارش در این مجموعه به سه روش به شرح زیر امکان پذیر است:

سفارش آنلاین چاپ پوستر رنگی با کیفیت بالا از طریق وب سایت
تماس با کارشناسان سانترال
مراجعه حضوری و ثبت سفارش
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

  • مراحل چاپ پوستر چیست؟
  • قیمت چاپ پوستر چگونه مشخص می شود؟

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید