سفارش چاپ پوستر ابعاد بزرگ

مشخصات عمومی

حداکثر طول :500 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ پوستر چیست؟
0 دیدگاه

چاپ پوستر لارج فرمت

پوستر ها به منظور دیده شدن یک طرح یا محتوا طراحی و چاپ می شوند. می توانند تنها شامل طرح های ساده و گرافیکی و یا تنها شامل متن باشند. البته ادغام طرح و متن هم باعث ایجاد طرح های خاص و منحصر به فردی می شود. در حالت کلی همه چیز به طراحی پوستر باز می گردد. میزان تاثیر گذاری پوستر در ابتدا به طرح و سپس به چاپ آن بستگی دارد. بر روی پوستر ها معمولا اطلاعات کوتاه و مختصری درج می شود. برای انتشار پوستر معمولا آنها را به دیوار و یا سطوح صاف پر رفت و آمد می چسبانند.

ابعاد پوستر سایز بزرگ

ابعاد غیر استاندارد و تعریف نشده ای مانند 100*70, 60*90, 50*70, 40*60 و یا هر سایز دلخواه دیگر انجام می شود.

روکش پوستر

پوستر چاپ شده در سایز بزرگ که برای مقاصد مهم انجام شود و بخواهیم برای مدت طولانی استفاده کنیم را می توان روکش کرد. لمینت انجام شده برای پوستر ها می تواند مات یا براق باشد.

گرماژ کاغذ پوستر سایز بزرگ

چاپ پوستر در ابعاد بزرگ حداقل معمولا از کاغذ یا مقوای گلاسه با گرماژ 135، 170 و یا 200 گرم استفاده می شود. برای کیفیت بهتر چاپ و استقامت بالا تر آن بهتر است از گرماژ های بالاتری استفاده شود.

زمان لازم برای چاپ پوستر

در هر دو نوع چاپ پلات و یا چاپ دیجیتال پوستر در ابعاد بزرگ سفارش دهنده می تواند سفارش خود را به صورت معمولی یا فوری ثبت کند. در صورت انتخاب چاپ فوری زمان کم تری برای آماده شدن پوستر لازم است.

در چاپ دیجیتال پوستر زمان آماده شده به صورت کلی بسیار کم تر است. می توانید به صورت آنلاین یا حضوری سفارش چاپ پوستر خود را در چاپخانه پوستر سانترال ثبت کنید. در صورت مراجعه حضوری چند دقیقا و در صورت آنلاین چند ساعته سفارش خود را تحویل بگیرید.

کیفیت چاپ با دستگاه های مختلف متفاوت است. در چاپ دیجیتال سانترال کیفیتی کم نظیر و خاص را تجربه خواهید کرد. حتی اگر پوستر تبلیغاتی شما با ابعاد خاص طراحی شده و نیاز به خدمات دیگری همچون دوربری داشته باشد هم در سانترال چاپ با کیفیت و دقت بالا انجام می شود. بهتر است کمی زودتر از پایان مقرر برای تحویل پروژه و سفارش خود اقدام به چاپ فرمائید تا زمان کافی برای چاپ دلخواه خود داشته باشید. چاپ و لمینت خصوصا در ابعاد بزرگ اندکی زمان بر است. آماده شدن دستگاه های مخصوص برای چاپ بخش بزرگی از این زمان را شامل می شود.

  • مراحل چاپ پوستر چیست؟
  • قیمت چاپ پوستر چگونه مشخص می شود؟

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید