دیجیتال
نمونه چاپ دیجیتال در تهران
محصولات دیجیتالمحصولات پلات
چاپ دیجیتال پوستر


همه ما به طور روزانه شاهد استفاده از چاپ پوستر دیجیتال هستیم. روی دیوار مغازه ها، فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، داروخانه ها، حتی کوچه ها و خیابان ها پوسترهای تبلیغاتی مختلفی را می بینیم که به عناوین مختلف در تلاش هستند تا نگاه ها را به سوی خود کشانده و توجه ما را به خود جلب کنند. در اکثر مواقع به سادگی از کنار این پوسترها عبور می کنیم؛ اما گاهی اوقات ممکن است لحظاتی به تماشای این پوسترهای تبلیغاتی بایستیم. در این مطلب قصد داریم به معرفی چاپ پوستر دیجیتال و بررسی ویژگی ها و کاربردهای آن بپردازیم.


ویژگی های چاپ پوستر دیجیتال


چاپ پوستر دیجیتال زیر مجموعه ای از چاپ دیجیتال می باشد. به هین علت بدیهی است که از ویژگی های مثبت این روش چاپی نیز بهره مند باشد.

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های این محصول پرطرفدار پرداخته ایم:

پوستر دیجیتال کیفیت چاپی بالایی دارد؛ رنگ های چاپ شده در این محصول همان رنگ های فایل اصلی هستند. این در حالی است که در سایر روش های چاپی شاهد وجود اختلاف رنگی هر چند جزئی میان فایل اصلی و محصول نهایی هستیم. این نکته موجب شده است که چاپ پوستر دیجیتال به انتخابی مناسب برای انتشار محتوای تصویری و طراحی های گرافیکی تبدیل شود. همچنین چاپ آن با سرعت بالایی انجام می شود؛ این ویژگی باعث شده زمان تحویل سفارشات به حداقل ممکن برسد. به علاوه، امکان شخصی سازی محتوا در چاپ پوستر دیجیتال وجود دارد.

در کنار تمامی ویژگی های مثبت چاپ پوستر دیجیتال، هزینه نهایی این محصول کمی بالاتر از سایر روش های مشابه می باشد. به همین علت از چاپ پوستر دیجیتال اغلب برای چاپ سفارشات در تیراژ پایین استفاده می شود.


کاربرد چاپ پوستر دیجیتال


چاپ پوسترهای تبلیغاتی به روش دیجیتال در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در بسیاری از مواقع در محیط های نمایشگاهی، برای غرفه آرایی و تزئین فضا در کنار سازه های نمایشگاهی از چاپ پوستر دیجیتال استفاده می شود. این کار با هدف جلب توجه مخاطبان، معرفی خدمات، ارائه اطلاعات و یا دعوت از مخاطبان به بازدید از غرفه کسب و کارها صورت می گیرد.

استفاده از پوستر تبلیغاتی در صنعت تبلیغات نیز به وفور دیده می شود؛ معرفی نام تجاری، خدمات و یا محصولات جدید و مواردی از این قبیل از جمله مواردی هستند که به کمک چاپ این محصول کاربردی و نصب آن در مکان های مناسب صورت می گیرد.

اطلاع رسانی مراسم و مناسبات مختلف در مراکز بزرگ همچون سالن های همایش، هتل ها، دانشگاه ها، مدارس، مساجد و ... توسط چاپ پوستر دیجیتال امکان پذیر است.

نمایش های در حال اجرا روی صحنه تئاتر، فیلم های روی پرده سینما، حتی کتاب های چاپ جدید و موارد این چنینی نیز با استفاده از پوسترها به جامعه هدف خود معرفی می شوند.


مراحل چاپ پوستر


پوسترها با نصب روی دیوار فضاهای مختلف، محتوای مورد نظر شما را در مقابل دید تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه هدف شما قرار می دهند. برای این که چاپ پوستر تبلیغاتی شما را به بهترین نحو ممکن به اهداف تبلیغاتی خود برساند، باید مراحل آن را به خوبی و با دقت انجام دهید. مراحل چاپ این محصول به شرح زیر است:

هدف خود را از چاپ پوستر مشخص نمایید. این کار به شما کمک می کند محتوای پوستر دیجیتال خود را با دقت بیشتری تعیین نمایید.
مخاطبان و جامعه هدف خود را مشخص نمایید. با این کار، محیط هایی که پوستر شما بیشتر در معرض دید این افراد قرار می گیرد را سریع تر پیدا می کنید.
پوستر خود را چاپ نمایید. کیفیت چاپ پوستر دیجیتال بسیار مهم است. در این مرحله تمامی تلاش خود را به کار بگیرید تا با استفاده از یک چاپ باکیفیت به راحتی نگاه و توجه افراد را به سمت پوستر تبلیغاتی خود جلب نمایید.
در پایان، محصول نهایی را در فضاهای مناسب نصب نمایید. این مرحله در واقع نتیجه تمامی زحمات شما را تا این جا به عرصه نمایش می گذارد.

چاپ پوستر دیجیتال در تهران


مراکز متعددی هستند که این دسته از خدمات را به متقاضیان آن ارائه می دهند. با این حال بهتر است این خدمات را به مراکزی سفارش دهید که به صورت تخصصی به آن مشغول هستند. مرکز چاپ سانترال یکی از قدیمی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات چاپ پوستر دیجیتال است که فعالیت خود را از سال 1346 آغاز نموده و با جلب رضایت مشتریان، تا کنون ادامه داده است. ثبت سفارش در این مجموعه به سه روش به شرح زیر امکان پذیر است:

سفارش آنلاین چاپ پوستر دیجیتال از طریق وب سایت
تماس با کارشناسان چاپ سانترال
مراجعه حضوری و ثبت سفارش
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید