مشخصات عمومی
تحویل را مشخص کنید
خدمات جانبی

قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره چاپ سربرگ A5 چیست؟
0 دیدگاه

سربرگ A5 افست

سربرگ ها مانند هر محصول چاپی دیگری می توانند به دو روش چاپ دیجیتال و چاپ افست چاپ شوند. چاپ سانترال خدمات چاپ سربرگ افست را در قالب دو محصول به شما همراهان گرامی ارائه می نماید:
1. چاپ سربرگ A4 افست 
2. چاپ سربرگ A5 افست 
در این بخش به بررسی چاپ سربرگ A5 افست می پردازیم.

مزایای سربرگ A5 افست

در بسیاری از مواقع فرم های چاپ شده تنها به فضایی در حد یک کاغذ آ5 احتیاج دارد. این در حالی است که در سازمان ها و شرکت های بزرگ، اغلب از سربرگ A4 استفاده می نمایند. با توجه به هزینه ی بالای کاغذ، در چنین شرایطی استفاده از سربرگ A5 انتخابی بهینه به نظر می رسد. چاپ سربرگ افست از استفاده ی بی رویه ی کاغذ جلوگیری می نماید. به این ترتیب به کمک آن، می توان به بهترین نحو ممکن از فضاهای بلا استفاده ی کاغذ A4 استفاده نمود.
چاپ سربرگ افست در تیراژ بالا امکان پذیر است. بنا بر این تنها با یک بار چاپ، سربرگ مورد نیاز خود را برای مدت زمان طولانی در دست خواهید داشت.
چاپ افست کیفیت چاپ بالایی دارد. این کیفیت چاپ موجب شده بتواند رضایت افراد بسیاری را جلب نماید.
چاپ افست نسبت به تعداد بالای محصولات با سرعت بالایی انجام می شود.
و در نهایت، هزینه ی مقرون به صرفه و اقتصادی چاپ سربرگ نسبت به حجم بالای سفارش موجب شده کسب و کارهای بسیاری از این محصول چاپی به عنوان بخشی از اقلام اداری خود استفاده نمایند.

کاربرد سربرگ A5 افست

سربرگ A5 افست در موارد بسیاری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. فرم های مختلف، نامه های با محتوای کوتاه و به طور کلی هر محتوای متنی که فضای نسبتا کم حجمی را اشغال می کند، می توان آن را مورد استفاده قرار دهد.
استفاده از این ابعاد برای سربرگ در چنین مواقعی به نتیجه ی نهایی ظاهری زیبا می بخشد.
در صورتی که برای محتواهای با حجم کم از سربرگ A4 استفاده شود، فضای خالی و بلا استفاده ی برگه نسبت به کل سطح برگه زیاد خواهد بود. بدیهی است که در چنین شرایطی از زیبایی ظاهری برگه ی شما نیز کاسته خواهد شد.

محتوای سربرگ آ5 افست

سربرگ در ابعاد A5 فضای محدودی برای چاپ مشخصات در اختیار افراد قرار می دهد. به همین علت باید از فضای در دسترس، به بهترین نحو ممکن استفاده شود. به علاوه، محتوای این محصول چاپی باید به گونه ای باشد که شلوغ نباشد و چشم مخاطبان را خسته نکند.
نام تجاری، لوگو، حوزه فعالیت و راه های ارتباطی اطلاعات مشخصی هستند که به طور مفید و مختصر و در کمترین زمان ممکن کسب و کار شما را به مخاطبانتان معرفی می نمایند. از این رو اغلب از این موارد به عنوان محتوای این مدل سربرگ استفاده می شود.

سفارش آنلاین سربرگ A5 افست

ما در چاپ سانترال برای افزایش سرعت ثبت سفارش سربرگ A5 افست، سفارشات شما همراهان گرامی را از طریق وب سایت چاپ سانترال دریافت نموده و در اسرع وقت ارسال می نماییم. همچنین کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید