سفارش سربرگ با سایز A4

0

(امتیاز 0 خریدار)

0 دیدگاه 1 پرسش
مشخصات عمومی
تحویل را مشخص کنید
خدمات جانبی


تعداد نظرات : 0 نظر
امتیاز :

برچسب ها:

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
اطلاعات سفارش
قیمت نهایی :
0 ریال
زمان تحویل :

مزایای استفاده از سربرگ

استفاده از سربرگ اختصاصی در مکاتبات اداری علاوه بر برندسازی باعث ایجاد حس خوب در مخاطب شما می شود. همچنین نام، لوگو و رنگ سازمانی شما را در ذهن مخاطب ماندگارتر می‌کند.

چاپ افست سربرگ

این نوع چاپ برای تعداد زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، شما می‌توانید برای تعداد 1000، 2000 و 5000 را انتخاب نمائید. در چاپ افست به تعداد انتخاب شده چاپ روی کاغذ انجام می شود، به این صورت که از طرح انتخابی شما یک زینک گرفته می شود و در دستگاه های چاپی خاصی 4 رنگ اصلی آبی، سرخابی، زرد و سیاه در مراحل مختلف روی کاغذ به تعداد دلخواه چاپ می شوند تا طرح شما با رنگ خودش چاپ شود، که به آن چاپ چهارنگ می‌گویند.

گرماژ و نوع کاغذ درچاپ سربرگ

ما برای چاپ سربرگ به شما دو نوع کاغذ تحریر و کتان را پیشنهاد داده ایم. در کاغذ تحریر دو گرماژ 80 و 100 گرم وجود دارد که بنا به سلیقه شما کاغذ نازک‌ یا ضخیم‌تراست. اگر علاقه دارید کاغذ ضخیم‌تر و با دوام‌تر باشد، می توانید کاغذ کتان 120 گرم را انتخاب کنید.

ابعاد کاغذ A4

می توان گفت کاغذ A4 از متداول ترین سایز کاغذ درزندگی روزمره ما است و احتمالا اکثر شما کاغذ آ4 را در مکاتبات اداری و یا در طول تحصیل دیده‌اید، با این حال لازم است یادآوری کنیم که ابعاد این کاغذ 21 در 29.7 سانتی متر است. این سایز بیشتر برای نامه های اداری مورد استفاده قرار می گیرد. اگر سایز کوچکتری از سربرگ مد نظر شما است بهتر است از صفحه سربرگ A5 استفاده کنید.

  • مراحل ثبت سفارش سربرگ A4:

نظرات کاربران


نظر شما درباره چاپ سربرگ A4 چیست؟
0 دیدگاه

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید