دیجیتال
نمونه چاپ دیجیتال در تهران
محصولات دیجیتال
چاپ سربرگ دیجیتال


استفاده از چاپ سربرگ دیجیتال در شرکت ها، ادارات و سازمان های مختلف به وفور دیده می شود. در واقع چاپ سربرگ دیجیتال بیانگر هویت کسب و کار شماست و به بالا بردن اعتبار برند شما کمک می نماید. از این رو کیفیت چاپ آن از اهمیت بالایی برخوردار است. علت اهمیت چاپ سربرگ دیجیتال این است که اطلاعات اولیه و مورد نیاز مخاطبان را در اختیار آن ها قرار می دهد.

ویژگی چاپ سربرگ دیجیتال


چاپ سربرگ دیجیتال زیر مجموعه ای از چاپ دیجیتال می باشد. از این رو ویژگی های چاپ دیجیتال را نیز در بر دارد.
• چاپ سربرگ دیجیتال کیفیت چاپی و وضوح رنگی بالایی دارد. 
• رنگ ها در چاپ سربرگ دیجیتال دقیقا منطبق با فایل اصلی هستند. 
• چاپ سربرگ دیجیتال به سرعت انجام می شود. این نکته، زمان تحویل سفارشات را به حداقل ممکن می رساند. 
• چاپ سربرگ دیجیتال اطلاعات مورد نیاز مخاطبان را در یک نگاه به آن ها ارائه می دهد. 
• چاپ سربرگ دیجیتال به بالا بردن اعتبار برند شما کمک می نماید. 
• در واقع چاپ سربرگ دیجیتال بیانگر هویت و شناسنامه ی کسب و کار شماست. 

کاربرد چاپ دیجیتال سربرگ 


ادارات، سازمان ها، شرکت ها و انواع کسب و کارها برای بالا بردن اعتبار خود از چاپ سربرگ دیجیتال استفاده می نمایند. به علاوه، این کار به فرم ها و کاغذهای مرتبط با کسب و کار شما نظم و ترتیب می بخشد.
نکته ی قابل توجه این است که استفاده از چاپ سربرگ دیجیتال در روند تبلیغات کسب و کار شما نیز بسیار موثر می باشد. شما با استفاده از چاپ سربرگ دیجیتال نام تجاری خود را در مقابل دید افراد بسیاری قرار می دهید. با گذشت زمان، این کار به بخشی از روند تبلیغات کسب و کار شما تبدیل خواهد شد.

محتوای سربرگ


متن چاپی و محتوای چاپ سربرگ دیجیتال یکی از مهمترین عوامل موثر در نتیجه ی نهایی می باشد. فرض کنید شما از چاپی باکیفیت و کاغذی مرغوب برای چاپ سربرگ دیجیتال استفاده نموده اید؛ در صورتی که طراحی، محتوای متنی و رنگ های به کار رفته در آن مناسب شما نباشد، به نتیجه ی دلخواه خود دست نخواهید یافت. در واقع این کار باعث به هدر رفتن هزینه ی صرف شده می شود.
طراحی چاپ سربرگ دیجیتال باید ساده و در عین حال جذاب باشد. رنگ های استفاده شده در طراحی و چاپ سربرگ دیجیتال باید از هماهنگی نسبی برخوردار باشند.
همچنین بهتر است از رنگ سازمانی خود برای چاپ سربرگ دیجیتال استفاده نمایید. چرا که هر بار دیدن نام تجاری و رنگ سازمانی شما در کنار هم، در ثبت و ماندگاری بهتر شما در ذهن مخاطبانتان تاثیر گذار خواهد بود.
محتوای متنی مورد استفاده در چاپ سربرگ دیجیتال نیز حائز اهمیت است. محتوای آن باید به گونه ای باشد که کسب و کار شما را به طور مفید و مختصر به مخاطبانتان معرفی نماید و در عین حال، شلوغ نباشد.

انواع روشهای چاپ سربرگ


چاپ سربرگ به روش های مختلفی می تواند انجام پذیرد. کاربردی ترین روش های چاپ سربرگ عبارت است از:
چاپ سربرگ افست
• چاپ سربرگ دیجیتال


ما در چاپ آنلاین سانترال، خدمات چاپ سربرگ دیجیتال را بر اساس ابعاد سربرگ طبقه بندی نموده ایم. از این رو خدمات چاپ سربرگ دیجیتال در چاپ سانترال در قالب دو محصول ارائه می شود:
1. سربرگ A4
2. سربرگ A5

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید