بروشور 3 لت، ثبت سفارش طراحی و چاپ دیجیتال

0

(امتیاز 0 خریدار)

0 دیدگاه 2 پرسش
مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبیتعداد نظرات : 0 نظر
امتیاز :

برچسب ها:

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
اطلاعات سفارش
قیمت نهایی :
0 ریال
زمان تحویل :

بروشور سه لت

بروشورها به عنوان یکی از کاربردی ترین محصولات چاپی در صنعت تبلیغات شناخته شده اند. به همین علت در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. چاپ سانترال خدمات چاپ بروشور دیجیتال را در قالب سه محصول زیر ارائه می نماید:
1. چاپ بروشور چهار لت
2. چاپ بروشور سه لت
3. چاپ بروشور دو لت
در این میان، بروشور سه لت از همه محبوب تر و پرچمدار چاپ بروشور رنگی و تک رنگ دیجیتال می باشد.

بروشور سه لت چیست؟

بروشور به صفحات کاغذی ساده ای گفته می شود که پس از چاپ محتوا، توسط یک یا چند خط تا به صفحات متعددی تقسیم می شود. به این ترتیب بروشور سه لت دارای دو خط تا می باشد که صفحه ی اولیه را به سه صفحه ی کنارهم تقسیم نموده است. به هر یک از این صفحات که در یک امتداد قرار گرفته اند، یک "لت" گفته می شود.
بروشور سه لت دارای ظاهری ریلی می باشد که باز و بسته نمودن صفحات را به سادگی امکان پذیر می نماید.

مزایای بروشور سه لت

بروشور سه لت همانند سایر محصولات چاپ دیجیتال، با سرعت بالایی انجام می شود. در نتیجه مدت زمان آماده سازی و تحویل سفارشات چاپ بروشور سه لت به حداقل ممکن رسیده است.
کیفیت نهایی پرینت بروشور 3 لت از کیفیت بالایی برخوردار است. در بسیاری از مواقع رنگ های چاپ شده با رنگ های فایل اصلی اندکی متفاوت هستند. این در حالی است که احتمال وقوع چنین خطایی در چاپ بروشور سه لت به کمترین میزان خود رسیده است.
چاپ بروشور سه لت امکان سفارشی سازی و تغییر محتوا برای هر یک از محصولات چاپ شده را فراهم نموده است. با توجه به این که چاپ دیجیتال بروشور سه لت به تعداد دلخواه شما (حتی یک عدد!) امکان پذیر می باشد، می توانید برای هر یک از محصولات خود محتوای منحصر به فرد و شخصی سازی شده در نظر بگیرید.

کاربرد بروشور 3 لت

صاحبان کسب و کار از بروشور سه لت اغلب برای معرفی خدمات و محصولات، تبلیغات، معرفی برند، ارائه اطلاعات تخصصی، آموزش نحوه عملکرد محصول، بیان کاربرد محصول و ... استفاده می نمایند. برای دست یابی به بهترین نتیجه باید در گام اول هدف خود را از چاپ بروشور سه لت مشخص نموده و سپس نسبت به آماده سازی محتوای آن اقدام نمایید.
مکان و زمان ارائه ی بروشور سه لت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید در ابتدا به شناخت جامع و کاملی از مخاطبان و جامعه هدف خود دست یابید. سپس در زمان مناسب، بروشور سه لت خود را در محیط هایی که بیشترین تعامل را با آن ها دارد، پخش نمایید. به این ترتیب به سادگی هر چه تمام تر به نتیجه ی ایده آل خود دست خواهید یافت.

سفارش آنلاین بروشور سه لت

سانترال مفتخر است انواع خدمات چاپ آنلاین از جمله چاپ بروشور سه لت را با کیفیت بالا و در مدت زمان کوتاه به شما همراهان گرامی ارائه نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما در دفتر چاپ سانترال تماس بگیرید.

نظرات کاربران


نظر شما درباره چاپ بروشور سه لت چیست؟
0 دیدگاه

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید