بروشور 2 لت، ثبت سفارش طراحی و چاپ دیجیتال

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره بروشور دولت چیست؟
0 دیدگاه

بروشور دو لت

کسب و کارها برای معرفی خدمات و محصولات خود از روش های متفاوتی استفاده می نمایند. چاپ بروشور دو لت راه کاری است که اغلب کسب و کارها در طول فعالیت های کاری و تبلیغاتی خود از آن استفاده نموده اند. برای دستیابی به نتیجه ی ایده آل، باید اطلاعات کافی درباره ی این محصول کسب کرده باشیم. تنها در این صورت است که می توانیم به بروشور دو لت دلخواه خود دست یابیم. در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی بروشور دو لت بپردازیم.

بروشور دو لت چیست؟

بروشور به صفحات کاغذی گفته می شود که به وسیله ی خط تا به صفحات کوچک تر تقسیم شده باشد. این صفحات در کنار یک دیگر و در یک امتداد قرار دارند. هر یک از این صفحات اصطلاحا یک "لت" نامیده می شود. بنا بر این بروشور دو لت، صفحه ای کاغذی می باشد که به وسیله ی یک خط تا به دو صفحه ی مجاور و کوچکتر تقسیم شده است. ظاهر بروشور دو لت به گونه ای است که صفحات آن به صورت ریلی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این ویژگی باعث شده است تا باز و بسته نمودن بروشور دو لت به سادگی انجام شود. همچنین با این کار حجم کمتری از فضا توسط بروشور دو لت اشغال می شود.

مزایای چاپ بروشور دو لت

چاپ بروشور دو لت نیز همانند سایر محصولات چاپ بروشور، دارای مزایا و ویژگی های مشترک با چاپ دیجیتال می باشد. در ادامه ی این مطلب به بررسی بخشی از این ویژگی ها می پردازیم.
پرینت بروشور دو لت با سرعت بسیار بالا و در مدت زمان کوتاه انجام می شود. به همین علت زمان آماده سازی و تحویل سفارشات این محصول بسیار کوتاه تر از محصولات چاپی مشابه می باشد.
بروشور دو لت از کیفیت بالایی برخوردار است. در بسیاری از محصولات، رنگهای نهایی با رنگ های فایل اصلی متفاوت هستند. این در حالی است که چاپ بروشور دو لت با به حداقل رساندن این اختلاف رنگی، رنگ ها را عینا همانند رنگ های فایل اصلی چاپ می نماید.
با توجه به برتری های چاپ دیجیتال بروشور دو لت، هزینه ی چاپ این محصول اندکی بیشتر از سایر روش های مشابه می باشد. از این رو از بروشور دو لت برای ثبت سفارشات در تیراژ پایین استفاده می شود. در صورتی که قصد دارید بروشور دو لت خود را با تعداد بالای 1000 عدد سفارش دهید، مرکز چاپ آنلاین سانترال استفاده از چاپ بروشور افست را به شما پیشنهاد می دهد.

کاربرد بروشور دو لت

بروشور دو لت در مقایسه با بروشور سه لت و بروشور چهار لت، تعداد صفحات کمتری دارد. در نتیجه فضای کمتری برای چاپ محتوا در اختیار شما قرار می دهد. این نکته باعث شده است تا از بروشور دو لت برای ارائه ی اطلاعات کلی، فاقد جزئیات و با حجم کم استفاده شود.
ارائه ی بروشور دو لت در فضاهای مختلفی می تواند انجام شود. محیط های نمایشگاهی، فروشگاه ها، داروخانه ها، غرفه ها و به طور کلی تمامی محیط هایی که با مخاطبان شما در تعامل هستند، به عنوان مکان مناسبی برای ارائه ی بروشور دو لت شناخته می شود. 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید