چاپ بروشور

پرسش و پاسخ درباره چاپ بروشور
تصاویر چاپ بروشور

> <

> <

> <

> <

درباره چاپ بروشور

سفارش طراحی و چاپ بروشور تبلیغاتی به صورت دیجیتال

بروشور چیست؟
با توجه به قیمت مناسب بروشور(Brochure) می توان آن را به عنوان یکی از مناسب ترین ابزارهای تبلیغاتی چاپی، برای معرفی بهتر برند، محصولات و خدمات دانست. در واقع این محصول تبلیغاتی کمک می کند بتوانید فعالیت‌ها، محصولات و خدمات تان را در مدت کوتاهی، به طیف گسترده ای از مخاطبانتان معرفی کنید.
تاثیر نوع طراحی گرافیکی و کیفیت چاپی آن نیز، بر اثرگذاری آن بر روی مخاطبان، را نمی توان از یکدیگر جدا دانست. توصیه می شود، خدمات  امروزه با وجود اینترنت شما محدود به مکان خاصی نیستید و براحتی می توانید با چند کلیک سفارش چاپ آنلاین بروشور و نحوه دریافت آن را ثبت کنید. در چاپ سانترال این امکان در اختیار شما هست.

 

چاپ بروشور با کاغذ تحریر 80 گرم


کاغذ تحریر 80 گرم در واقع همان کاغذی است که همه ما به طور روزمره با آن سر و کار داریم. این کاغذ در مقایسه با سایر انواع آن به صرف هزینه کمتری نیاز دارد و به همین علت چاپ بروشور با این کاغذ نیز هزینه کمتری را به دنبال خواهد داشت.

در عوض مقاوت آن در برابر شرایط محیطی مختلف بسیار پایین بوده و  طول عمر مفید آن بسیار کوتاه تر از سایر نمونه های مشابه خواهد بود. استفاده از کاغذ تحریر 80 گرم به عنوان مقرون به صرفه و اقتصادی ترین نمونه موجود در بازار از این محصول، می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای کسب و کارهای تازه تاسیس و نو پا باشد.

همچنین بسیاری از برندها قصد دارند برای تیراژ بالا از چاپ افست بروشور استفاده کنند، اما به دلیل محدودیت بودجه در دسترس خود به مشکل خورده اند، نیز می توانند از این متریال استفاده نمایند.

چاپ بروشور در تعداد بالا


بروشور با کاغذ گلاسه 120 گرم


گلاسه 120 گرم یکی از سبک ترین گرماژهای این نوع کاغذ به شمار می رود که ظاهر براق گلاسه را با گرماژ پایین و ضخامت کم کاغذ تحریر تلفیق نموده است. پایین بودن استحکام این کاغذ می تواند باعث بروز مشکلاتی برای مقاومت آن در برابر رطوبت، تا شدن و ... شود. برای رفع این مشکل می توانید از یک لایه روکش از جنس سلفون یا لمینت با ظاهر مات یا براق استفاده نمایید.


بروشور با کاغذ کاغذ گلاسه 135 گرم


برای بروشور یا جزوه چاپی از انواع کاغذ با جنس های مختلف می توان استفاده نمود. گلاسه 135 گرم نیز یکی از متریال های رایج برای انجام این کار می باشد که به واسطه ویژگی های منحصر به فردی که دارد، توجه افراد بسیاری را به خود جلب نموده است.

اختلاف میان گلاسه 135 گرم و 120 گرم با یکدیگر بسیار کم می باشد، به طوری که با در دست گرفتن آن ها ممکن است تفاوت فاحشی میان این دو کاغذ حس نکنید. کلیه خدمات چاپ بروشور روی کاغذ گلاسه 135 گرم به صورت 4 رنگ یا اصطلاحا فول رنگی انجام می شود. کیفیت چاپ روی آن بسیار بالا بوده و به راحتی می تواند رضایت افراد مختلف، حتی سخت گیرترین کارفرمایان، را جلب نماید. تمامی رنگ ها روی این کاغذ به صورت اشباع چاپ شده و ظاهری براق دارد.


ساخت بروشور تبلیغاتی روی کاغذ گلاسه 170 گرم


گلاسه 170 گرم در مقایسه با دیگر نمونه هایی که پیش از این ذکر شده است، از ضخامت بیشتری برخوردار می باشد. همین نکته موجب بالا رفتن مقاومت و استحکام آن شده است. علاوه بر این، استفاده از گلاسه 170 گرم می تواند جلوه ویژه ای به آن شما ببخشد. شاید هزینه چاپ بروشور روی این کاغذ با نمونه 135 گرمی آن اختلاف چندان زیادی نداشته باشد؛ با این حال با افزایش تیراژ چاپ این نکته پررنگ تر شده و بیش از پیش خود را نشان می دهد. به همین علت اغلب افراد از انواع کاغذ گلاسه با گرماژ بالا برای چاپ کردن بروشور بوسیله چاپ دیجیتال استفاده می کنند.


چاپ بروشور با کاغذ گلاسه 300 گرم


این کاغذ یکی از سنگین ترین نمونه های این کاغذ می باشد که از آن برای چاپ بروشورهای لوکس استفاده می شود. برای افزایش جلوه محصول نهایی، اغلب از یک لایه روکش سلفون یا لمینت استفاده می شود. بسته به نوع طرح بروشور، این روکش می تواند مات یا براق باشد. چاپ با این کاغذ، به شما کمک می کند تا بتوانید در موقعیت های خاص و حساس به بهترین نحو ممکن به معرفی کسب و کار خود پرداخته و تبلیغاتی درخشان داشته باشید. گلاسه 300 گرم استحکام بسیار بالایی دارد و به راحتی در شرایط مختلف، بدون این که به طور جدی آسیب ببیند، برای مدت زمان طولانی قابل استفاده خواهد بود.


چاپ اختصاصی بروشور 


برای آماده سازی یک بروشور تبلیغاتی خوب و مناسب حتما باید دانش و آگاهی کافی در این باره داشته باشید و در غیر این صورت بهتر است آن را به گرافیست های حرفه ای و چاپخانه ها به عنوان متخصصین این حوزه واگذار نمایید.

همان طور که می دانید، جنس و ظاهر دو مولفه بسیار مهم، در میزان تاثیرگذاری بروشور تاثیرگذار تبلیغاتی روی مخاطبان هستند. همین نکته موجب شده است تا چاپ سفارشی بیش از پیش اهمیت داشته باشد. 

در صورتی که چاپ بروشور شما با کیفیت بالایی انجام شده باشد، در همان نگاه اول می تواند توجه مخاطبان را به خود جلب نموده و تاثیر به سزایی در روند جذب مشتری و فروش محصولات و خدمات شما داشته باشد.

یک نمونه چاپ بروشور اختصاصی پزشکی

انواع روکش بروشور

روکش ها از جمله اصلی ترین عنصر موثر بر ظاهر بروشور شما هستند. این روکش می تواند از جنس سلفون مات، لمینت مات، سلفون براق، لمینت براق، پوشش UV موضعی و ... باشد. هر یک از این ها به نحوی خاص بیانگر کیفیت چاپی محصول شما بوده و می تواند تجربه ای لذت بخش از مطالعه بروشور تبلیغاتی را برای مخاطبان به وجود بیاورد. همچنین نوع خطوط تا به کار رفته نیز مخاطبان را به سمت و سوی دلخواه شما هدایت کرده و او را وادار می کند تا به همان ترتیب دلخواه شما، بروشور را مطالعه کند.


پوشش سلفون در بروشور


بسیاری از افراد پس از لمس برخی از بروشورها در ظاهر تصور می کنند که متریال به کار رفته در آن ها متفاوت از کاغذهای معمولی می باشد، این بروشورها ظاهری براق یا نیمه براق دارند اما کاغذ گلاسه نیستند، وزنی سبک دارند اما کاغذ تحریر هم نیستند! در واقع این ها همان بروشورهایی هستند که به طور معمول روی کاغذهای رایج به چاپ می رسند، با این تفاوت که روی آن ها از یک لایه روکش از جنس سلفون استفاده شده است.

سلفون به کار رفته می تواند یکی از انواع مات، براق یا مخملی باشد که پس از چاپ بروشور روی آن قرار گرفته و با حرارت یا چسب به کاغذ چسبانده شده است. به کارگیری این روکش تاثیر به سزایی در افزایش مقاومت و استحکام بروشور در برابر عواملی همانند رطوبت، پارگی، تا خوردگی، حرارت و ... خواهد داشت. همچنین لمس آن، حسی خوشایند برای مخاطب ایجاد می کند که قطعا در ماندگار شدن نام تجاری شما در ذهن افراد بی تاثیر نخواهد بود.

قرار دادن پوشش سلفون روی بروشور

انواع و ابعاد بروشور 

انواع : بروشور دو لت، بروشور سه لت، چاپ بروشور 4 لت و در ابعاد A4،A3 در حال حاضر موجود هستند. استفاده از برش های قالبی راه حلی مناسب جهت ایجاد تغییرات ظاهری می باشد. با این کار، شما استفاده از طرح ها و شکل های متنوع را جایگزین مستطیل های معمولی رایج نموده و طرحی جذاب برای محصول تبلیغاتی خود تعیین می کنید. به این ترتیب بروشور شما ظاهری خاص و جذاب پیدا کرده و به راحتی می تواند نظر مخاطبان را به خود جلب نماید.


برجسته سازی در بروشور

برجسته سازی در چاپ بروشور به شما کمک می کند تا علاوه بر حس بینایی، حس لامسه افراد را نیز با بروشور خود درگیر نمایید. به این ترتیب پروسه به یاد سپاری محتوای درج شده در آن به شکلی عمیق تر انجام شده و بهتر در ذهن مخاطب ماندگار می شود. علاوه بر این، این کار به جلوه بصری بروشور شما نیز کمک نموده و آن را زیباتر از آن چه که طراحی شده است، نمایش می دهد.


قیمت چاپ بروشور دیجیتال

هزینه و قیمت نهایی چاپ بروشور بسته به ابعاد آن، نوع برش، جنس روکش، کاغذ به کار رفته، نوع مرکب و ... متغیر می باشد. همچنین سفارشی شدن چاپ نیز در قیمت آن تاثیرگذار است. ما در وب سایت چاپ سانترال امکان تعیین جزئیات سفارش و محاسبه آنلاین قیمت را فراهم نموده ایم. همواره سعی کرده ایم چاپ بروشور ارزان و با کیفیتی را به مخاطبین ارائه دهیم.

تنها کافی است که محصول مورد نظر خود را از پایین همین متن انتخاب نموده و با کلیک روی آن، وارد صفحه ثبت سفارش شوید. در این مرحله، جزئیات سفارش خود را انتخاب نموده و پس از تکمیل فیلدها، قیمت و زمان لازم برای آماده سازی سفارشات به صورت آنلاین محاسبه خواهد شد. 


چاپ فوری بروشور دیجیتال

در صورتی که قصد دارید تعداد کم بروشور خود به سرعت و طی مدت زمان بسیار کوتاهی دریافت نمایید، استفاده از چاپ دیجیتال بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود. چرا که در این روش، آماده سازی سفارشات به صورت فوری انجام شده و نیاز به صرف مدت زمان طولانی ندارد. کیفیت بالای چاپ، وضوح تصاویر و دقت در چاپ رنگ ها در این سیستم چاپ نیز مزید بر علت شده است تا با عنوان چاپ دیجیتال بروشور فوری نیز یاد شده و بسیاری از افراد نسبت به استفاده از آن ابراز تمایل نمایند.

چاپ دیجیتال بروشور با دستگاه فتوکپی

سفارش آنلاین چاپ بروشور تهران

مرکز چاپ سانترال به عنوان یک مرکز چاپ بروشور فوری و ارزان، همواره دغدغه طراحی و چاپ قیمت مناسب بروشور تبلیغاتی خلاقانه، با کیفیت بالا در تهران است. برای سفارش چاپ می توانید از بالای همین صفحه سایز بروشور را انتخاب و در صفحه سفارش اختصاصی بروشور فرم مورد نظرتان را تکمیل بفرمائید. همچنین برای سفارش طراحی می توانید از یکی از راه های ارتباطی، واتس اپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

 

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید