بروشور 4 لت، ثبت سفارش طراحی و چاپ دیجیتال

مشخصات عمومی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

تحویل را مشخص کنید

خدمات جانبی


قیمت نهایی : 0ریال
زمان تحویل :

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
توجه کنید ! در صورت انتخاب ارسال فایل از طریق CD یا ایمیل، فایل های آپلود شده شما و یا طرح هایی که آنلاین طراحی نموده اید، از سفارش شما حذف خواهند شد .
ارسال فایل برای مجتمع چاپ سانترال :

شما می‌توانید فایلهای خود را از طریق، ارسال CD و از طریق ایمیل، به دست ما برسانید. درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید ارسال فایل از طریق CD را انتخاب کنید و پس از پایان مراحل خرید، فایل خود را روی CD کپی کرده و شماره سفارش، تاریخ سفارش، شماره موبایل و نام خود را روی آن نوشته و به آدرس شرکت ارسال کنید.

روش های ارسال فایل
  • آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی کوچه کوشش پ 35 واحد 2
نظر شما درباره بروشور چهار لت چیست؟
0 دیدگاه

بروشور چهار لت

بخش بزرگی از اقلام تبلیغاتی را محصولات چاپی تشکیل می دهند. در میان تمامی انواع مختلف محصولات، بروشورها بیشترین سهم را در اختیار دارند. کاربرد فراوان بروشورها موجب شده است تا در قالب محصولات متنوعی عرضه شوند. چاپ سانترال خدمات چاپ بروشور را به صورت سه محصول زیر در اختیار همراهان خود قرار می دهد:

1. چاپ بروشور چهار لت
2. چاپ بروشور سه لت
3. چاپ بروشور دو لت

بروشور چهار لت چیست؟

بروشورها صفحات کاغذی ساده ای هستند که پس از چاپ محتوا روی آن ها، به وسیله ی یک یا چند خط تا به صفحات متعددی تقسیم می شوند. این صفحات در کنار یک دیگر و در یک امتداد قرار دارند. هر یک از این صفحات به اصطلاح یک "لت" نامیده می شود.

به این ترتیب، بروشور چهار لت در واقع یک صفحه ی کاغذی ساده می باشد که پس از چاپ محتوا روی آن، توسط سه خط تا به چهار صفحه ی کنار هم تقسیم شده است. خطوط تا استفاده شده در بروشور چهار لت موجب شده است تا این محصول دارای ظاهر ریلی باشد و صفحات به طور منظم روی یکدیگر قرار بگیرند.

به این ترتیب به راحتی امکان باز و بسته نمودن بروشور چهار لت وجود دارد؛ بدون این که کوچکترین اختلال و نامنظمی در ترتیب محتوای صفحات به وجود بیاید.

محتوای بروشور 4 لت

به طور کلی بروشورها اغلب برای معرفی محصولات و خدمات و همچنین ارائه ی اطلاعات مختلف درباره ی یک برند استفاده می شوند. از این رو باید به اندازه ی کافی از جذابیت و زیبایی بصری بهره مند باشد. این نکته باعث شده است تا کیفیت چاپ و طراحی مناسب بروشور چهار لت اهمیت بیشتری داشته باشد.

برای بالا بردن جذابیت بروشور چهار لت اید از هر دو نوع محتوای متنی و گرافیکی به تناسب استفاده نمایید. در صورتی که حجم متن و تصاویر و طرح های گرافیکی استفاده شده در بروشور چهار لت با یکدیگر متناسب نباشند، چشم مخاطب به سرعت خسته شده و از مطالعه ی بروشور شما اجتناب می نماید. چاپ آنلاین سانترال انواع خدمات چاپ و طراحی بروشور را به همراهان خود ارائه می نماید.
بروشور چهار لت نسبت به سایر بروشورهای مشابه دارای تعداد صفحات بیشتری می باشد. به همین علت متن مورد استفاده در چاپ دیجیتال بروشور چهار لت کوتاه و یا بلند باشد. بالا بودن تعداد صفحات در بروشور چهار لت موجب شده است تا بهتر بتوانید مطالب مورد نظر خود را طبقه بندی نمایید؛ بدون این که نگران محدودیت فضای در دسترس باشید.

ابعاد بروشور 4 لت

بروشور 4 لت در ابعاد A4 اندازه هر لت 21*7.2 سانتی متر، سایز A3 با هر لت 29.7*10.5 سانتی متر و ابعاد 21 در59.2  سانتی متر با هر لت A5  است.

مزایای بروشور چهار لت

• چاپ بروشور 4 لت با سرعت بالا و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.
• کیفیت چاپ بروشور چهار لتی در سطح بالایی قرار دارد. اختلاف میان رنگ های چاپ شده در این محصول با رنگ های فایل اصلی به حداقل ممکن رسیده است.
• امکان چاپ بروشور چهار لت به تعداد دلخواه شما وجود دارد. بنا بر این شما می توانید برای هر یک از محصولات چاپی خود، محتوای چاپی متفاوتی در نظر بگیرید.

کاربرد بروشور چهار لت

صاحبان کسب و کار از بروشور چهار لت در موارد متفاوتی استفاده می نمایند. محیط های نمایشگاهی، فروشگاه ها، داروخانه ها و به طور کلی هر محیطی که با مخاطبان شما در تعامل باشد، مکان مناسبی برای ارائه ی بروشور چهار لت شما خواهد بود. 

  • ابعاد بروشور 4 لت چقدر است؟

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید